Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(pukepuke @ 2014 02 15, 10:18)
I amara club marine 4u.gif nors norejom botaniko, kaina irgi musu datai skiresi vos 300lt seimai, bet isgasdino salia pastatytas naujas viesbutis.
O del Egipto, kurortineje zonoje ramu juk, nebijau kazkaip, tik kai planuoji kelione pries pusmeti, negali zinoti g.gif Nors nooro ten turiu vaziuoti, vien raudonoji jura su savo vaizdais ko verta wub.gif

mes buvo išsirinkę kelis viešbučius, bet agentūroj nuo visų atkalbėjo, nes neatitinka 5žv. kategorijos. pasiūlė Club Insula, bet jis tik 4žv g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2014 02 15, 11:27)
mes buvo išsirinkę kelis viešbučius, bet agentūroj nuo visų atkalbėjo, nes neatitinka 5žv. kategorijos. pasiūlė Club Insula, bet jis tik 4žv  g.gif

Tai daznai taip buna, kad maziau zvaigzdziu turintis viesbutis geriau uz daugiauturinti. Galu gale ir kainos tu 5* viesbuciu labai skirtingos.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 02 15, 10:32)
Tai daznai taip buna, kad maziau zvaigzdziu turintis viesbutis geriau uz daugiauturinti. Galu gale ir kainos tu 5* viesbuciu labai skirtingos.

na žiūrint pasiūlą kainų atžvilgiu tai Club Insula kainavo tiek pat, kiek kiti 5žv. tam laikui, kuriuo keliausim ir aišku pagal sumą, į kurią norėjom "tilpti".
Atsakyti
ar yra keliautojų, kurios Turkijos lyras perka LT bankuose, o ne keičia vietoje?
kažkaip va pagalvojau, kažin, kaip labiau apsimoka... ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2014 02 16, 12:19)
ar yra keliautojų, kurios Turkijos lyras perka LT bankuose, o ne keičia vietoje?
kažkaip va pagalvojau, kažin, kaip labiau apsimoka... ?  g.gif

o apsimoka lyromis atsiskaitinėt? mes kažkaip kai buvom pirmąjį kartą atsiskaitinėjom doleriais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2014 02 16, 19:31)
o apsimoka lyromis atsiskaitinėt? mes kažkaip kai buvom pirmąjį kartą atsiskaitinėjom doleriais  g.gif

Gal, ziurint kur g.gif Mums irgi neikad lyru neprireike, dolcais mokejome.
Atsakyti
aš irgi mokėjau doleriais, bet pasižiūrėjau valiutos kursą LT bankuose:

1,1487 - Lyros kaina
2.5192 - dolerio kaina

todėl ir susimąsčiau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2014 02 16, 20:59)
aš irgi mokėjau doleriais, bet pasižiūrėjau valiutos kursą LT bankuose:

1,1487 - Lyros kaina
2.5192 - dolerio kaina

todėl ir susimąsčiau...  blush2.gif

bet dar klausimas kur raste lietuvoje tu lyru, vilniuje pries 4 metus labai maza suma turejo tik centrinis seb bankas...
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2014 02 16, 18:59)
aš irgi mokėjau doleriais, bet pasižiūrėjau valiutos kursą LT bankuose:

1,1487 - Lyros kaina
2.5192 - dolerio kaina

todėl ir susimąsčiau...  blush2.gif

bet jie tikrai neksaičiuos lyros ir dolerio 1:1 g.gif kaip ir nelygina euro ir dolerio
Atsakyti
vienu žodžiu - perku dolerius ir nekvaršinu sau galvos rolleyes.gif

eurų vežtis kaip ir neketinu.
Atsakyti
QUOTE(kuklute30 @ 2014 02 13, 16:20)
Manau, tikrai neapsirikote! wink.gif Gal "Botaniko" gerbejos uzmetys mane akmenimis, bet tikrai nesuprantu sio viesbucio perdeto garbinimo cool.gif Butent del to nesveiko "Botaniko" populiarumo lietuviu tarpe - budami ten jautemes kaip Palangoj doh.gif As neturiu nieko pries musu tautiecius, bet kai kas antras poilsiautojas lietuvis, tai reikejo daznai akimis susirasti palme, kad patiket, jog ilsiesi ne LT lotuliukas.gif Gal kam tai ir privalumas, mums gi tai buvo minusas. Bet cia kiekvienam savo wink.gif

Palaikau šią nuomonę,nes ir mes praeitais metais l.b.nusivylėme doh.gif Tikrai perdaug pompastikos ir blizgesio,per daug "išaukštintas" ir nevertas tų pinigų...
Dar ir dabar pamenu vyro frazę iš praeitos vasaros...į kokį ... čia mane atvežei?O agentūroje taip išgyrė,taip išgyrė,kad vos ne pats geriausias Turkijos viešbutis...dar ir komentarai savo padarė...Atsiprašau jei ką įžeidžiau,bet pagalvokite... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita-Gabrielė @ 2014 02 16, 20:39)
Palaikau šią nuomonę,nes ir mes praeitais metais l.b.nusivylėme doh.gif Tikrai perdaug pompastikos ir blizgesio,per daug "išaukštintas" ir nevertas tų pinigų...
Dar ir dabar pamenu vyro frazę iš praeitos vasaros...į kokį ... čia mane atvežei?O agentūroje taip išgyrė,taip išgyrė,kad vos ne pats geriausias Turkijos viešbutis...dar ir komentarai savo padarė...Atsiprašau jei ką įžeidžiau,bet pagalvokite... biggrin.gif


Man tai labai idomu kuo ten nusivylete? Na konkreciai? Apie vidinio baseino nebuvima, ir daug lietuviu, na girdejome jau, kas dar ten taip blogai? bigsmile.gif
Atsakyti