Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(kuklute30 @ 2014 02 13, 23:22)
doh.gif As tik parasiau savo nuomone. Jei zmogui mano isvardyti dalykai gali atrodyti kaip trukumas-jis atkreips i tai demesi, jei jam tie mano isvardinti dalykai nera svarbus-jis tiesiog nekreips i tai demesio lotuliukas.gif Nu jau juokingas tas pokalbis darosi. Pradedu jaustis kalta, kad musu seimai nepatiko Botanikas  doh.gif  Oi, pasitaisysiu, nes ir vel prisikabinsit prie zodziu: poilsis Atlantyje patiko labiau nei poilsis Botanike lotuliukas.gif


Būtent! Man buvo labai įdomi Jūsų nuomonė, kadangi esate buvusi tiek viename, tiek kitame viešbutyje. Ir dėl vidinio baseino buvo svarbi informacija, kadangi nežinojau, kad Bonanike tokio nėra. Sutikite, esant nekokiam orui, labai gerai, kad yra ir viduj ką veikti, ypač, kai skrendame su dviem vaikais. O nuomonė, kad balandį geriau į Druskininkus važiuoti nei į Turkiją skristi... Na, ne iš medžio iškritusi, žinau, kad oras dar nebus vasariškas, bet, kaip minėjau, norėjosi paatostogauti, kad ir balandį (kaip minėjau, tai vienintelis mėnuo 2014 metais, kai MB turi atostogų).
Taigi, Kuklute30, labai dėkui už išsakytą nuomonę, man tikrai buvo įdomu išgirsti ją iš žmogaus, kuris pabuvojęs abiejuose (ir dar ne sezono metu), kas man ir aktualiausia.
Atsakyti
QUOTE(Radze @ 2014 02 14, 09:03)
Būtent! Man buvo labai įdomi Jūsų nuomonė, kadangi esate buvusi tiek viename, tiek kitame viešbutyje. Ir dėl vidinio baseino buvo svarbi informacija, kadangi nežinojau, kad Bonanike tokio nėra. Sutikite, esant nekokiam orui, labai gerai, kad yra ir viduj ką veikti, ypač, kai skrendame su dviem vaikais. O nuomonė, kad balandį geriau į Druskininkus važiuoti nei į Turkiją skristi... Na, ne iš medžio iškritusi, žinau, kad oras dar nebus vasariškas, bet, kaip minėjau, norėjosi paatostogauti, kad ir balandį (kaip minėjau, tai vienintelis mėnuo 2014 metais, kai MB turi atostogų).
Taigi, Kuklute30, labai dėkui už išsakytą nuomonę, man tikrai buvo įdomu išgirsti ją iš žmogaus, kuris pabuvojęs abiejuose (ir dar ne sezono metu), kas man ir aktualiausia.

o įdomumo dėlei, kokia ten šiluma balandį?nes manau visos žinom, kad kaina ženkliai skiriasi g.gif gal kitąkart galima bandyti važiuot pasišildyti balandį ax.gif
Atsakyti
o kaip su pajuriu Amara Dolce Vita? ar reikia skuveti uzsiimti vietas?
pasakokite viska, kas ten yra buve ir ka veikete, ka reiketu zinoti apie sia vieta ir panasiai
renku info jaunavedziams, tad domina viskas, nes norime, kad nuostabiai praleistu laika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2014 02 14, 10:06)
o įdomumo dėlei, kokia ten šiluma balandį?nes manau visos žinom, kad kaina ženkliai skiriasi  g.gif  gal kitąkart galima bandyti važiuot pasišildyti balandį  ax.gif

Pernai buvau banadzio vid, tai buvo apie 24 net 9 ryto, pora popieciu lengvai palinojo 4u.gif pries 3 metus geguzes pabaigoje (23-30d) oras buvo prastesnis lijo ir buvo apniuke 3 dienas Alanijoje ax.gif

vakare norejosi megstuko, bet siaip tikrai likom patenkinti ir kartosim, tik siemet taip jau gavosi, kad suseima keliaujam spalio pirmas 2 sav ir as liepa dar pakepti susiplanavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2014 02 13, 21:13)
Sveikos, keliautojos  vacation4.gif  sakykit, kaip gegužės mėnesį orai turkijoj? skaitau skaitau, ir vis nesuprantu, tai šalta vienoms, tai normalu  doh.gif  vyksim į antrą gegužės pusę.


mes jau n metu atostogaujame geguzes pabaigoje. man tai pats superiskiausias oras, nes labai nemegstu alinancio karscio. visada griztam graziai nudege ir prisimaude.


QUOTE(Agnikiii @ 2014 02 14, 10:06)
o įdomumo dėlei, kokia ten šiluma balandį?nes manau visos žinom, kad kaina ženkliai skiriasi  g.gif  gal kitąkart galima bandyti važiuot pasišildyti balandį  ax.gif


pasisildyt pasisildysit, bet maudytis nelabai. kazkada buvom balandzio pabaigoje, tai 2 dienas is 7 ziauriai pralijo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos Turkijos myletojos, as gal cia busiu truputi ne i tema, bet galvoje kirba klausimas, tiksliau, reikia informacijos. Su draugais pasikalbejome, kad labai faina butu kitus naujus metus sutikti Turkijoje, juolab, kad siemet Novaturas organizavo tokias keliones. Sakykite, gal kas sutiko sia svente sioje salyje? Butu idomu suzinoti, kada reikia pradet ieskot tokios keliones, noretume sventes praleisti 5 zv. viebutyje, gerame, kad viduje butu geri baseinai ir pirtys, kad teritorija pasivaikscioti nemaza. Keliatume kompanija, kokie 7 zmones. Ar imanoma pigiai tokiu aveju nupirkti, juk ziema keliones pigios ten turetu buti. Gal kas turi kokiu patarimu. Pigiai turiu omeny na siek tiek virs 1000 zmogui savaitei, juk keliautume didele grupe, tai nuolaida turbut turetu buti.
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 02 14, 10:46)
o kaip su pajuriu Amara Dolce Vita? ar reikia skuveti uzsiimti vietas?
pasakokite viska, kas ten yra buve ir ka veikete, ka reiketu zinoti apie sia vieta ir panasiai
renku info jaunavedziams, tad domina viskas, nes norime, kad nuostabiai praleistu laika  4u.gif

Kiek kartų buvome, niekada nesikeldavome užsiimti vietų, kiti tai darydavo smile.gif visada rasdavom porą gultų laisvų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2014 02 14, 12:40)
mes jau n metu atostogaujame geguzes pabaigoje. man tai pats superiskiausias oras, nes labai nemegstu alinancio karscio. visada griztam graziai nudege ir prisimaude.
pasisildyt pasisildysit, bet maudytis nelabai. kazkada buvom balandzio pabaigoje, tai 2 dienas is 7 ziauriai pralijo biggrin.gif

na tai tikriausiai bus puikios atostogos bigsmile.gif nes gegužės mėnesį ėmėm ir dėl kainos, gerokai pigiau nei kitais mėnesiais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eziukas123 @ 2014 02 14, 13:48)
Pigiai turiu omeny na siek tiek virs 1000 zmogui savaitei, juk keliautume didele grupe, tai nuolaida turbut turetu buti.


Jei kaina padvigunbintumete gal kas ir pavyktu, nes nesezono metu didzioji dalis viesbuciu nedirba, o kurie dirba sekmingai uzsipildo turistais is vokietijos, anglijos, skandinavijos is kur senjorai keliauja ziema. Siemet gruodi kainos svyravo apie 1700 lt ir tai be naujametines paros.
Vargu ar gausite kazka itin pigiai unsure.gif Didele grupe berots nuo 10 zmoniu, bent mus tik tada suteike papildoma nuolaida 4u.gif keliavo 8 mokejom standartine kaina, ka butume mokeja ir keliaudami dviese (toptravel, novaruto kelione)
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2014 02 14, 14:34)
na tai tikriausiai bus puikios atostogos  bigsmile.gif nes gegužės mėnesį ėmėm ir dėl kainos, gerokai pigiau nei kitais mėnesiais rolleyes.gif

Kaip suprantu gali buti visaip smile.gif Nors mes siemt irgi bandom geguzes antra puse (nors esu uz rugseji, bet labai noriu grieciau atostogu biggrin.gif )
Papildyta:
QUOTE(Radze @ 2014 02 14, 10:03)
kad ir balandį (kaip minėjau, tai vienintelis mėnuo 2014 metais, kai MB turi atostogų).
Taigi, Kuklute30, labai dėkui už išsakytą nuomonę, man tikrai buvo įdomu išgirsti ją iš žmogaus, kuris pabuvojęs abiejuose (ir dar ne sezono metu), kas man ir aktualiausia.

Na ok, i Egipta balandi geriau bigsmile.gif Ne i Druskininkus. Na i Tenerife dar ax.gif .
Bet as siemet irgi vaziuoju geguzes viduryje, gal ivertinsiu gi vidinio baseino privlumus ir pakeisiu nuomone apie jo svarba bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 02 14, 22:50)
Kaip suprantu gali buti visaip smile.gif Nors mes siemt irgi bandom geguzes antra puse (nors esu uz rugseji, bet labai noriu grieciau atostogu biggrin.gif )
Papildyta:

Na ok, i Egipta balandi geriau bigsmile.gif Ne i Druskininkus. Na i Tenerife dar ax.gif .
Bet as siemet irgi vaziuoju geguzes viduryje, gal ivertinsiu gi vidinio baseino privlumus ir pakeisiu nuomone apie jo svarba bigsmile.gif

o kur vyksit, jei nepaslaptis? 4u.gif gal rašėt bet praleidau
o dėl Egipto - ar nebijot dėl visokių neramumų? aš ir dairiaus į Egiptą, bet kažkaip neišdrįsau...
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2014 02 15, 10:53)
o kur vyksit, jei nepaslaptis?  4u.gif  gal rašėt bet praleidau
o dėl Egipto - ar nebijot dėl visokių neramumų? aš ir dairiaus į Egiptą, bet kažkaip neišdrįsau...

I amara club marine 4u.gif nors norejom botaniko, kaina irgi musu datai skiresi vos 300lt seimai, bet isgasdino salia pastatytas naujas viesbutis.
O del Egipto, kurortineje zonoje ramu juk, nebijau kazkaip, tik kai planuoji kelione pries pusmeti, negali zinoti g.gif Nors nooro ten turiu vaziuoti, vien raudonoji jura su savo vaizdais ko verta wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 15 vasario 2014 - 10:23