Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Golka @ 2014 02 13, 21:08)
ax.gif Jau 2 kartus buvau geguzes pradzioj Turkijoj ,tikrai ir maudytis galima ir oras fainas ,na nebent norit rugpjucio karsciu kai diena tik prie juros tupi po skeciais ar baseine.Cia jau kiekvienam savo....

buvau rugpjūčio pabaigoj - rugsėjo pradžioj...tai buvo labai karšta... užtat neįsivaizduoju kokio oro tikėtis ir kokią aprangą ruošt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 02 13, 22:05)
O kuriuo metu laiku jus buvote Botanice?
Mes buvome rugsejo viduryje, jokio lietaus nebuvo, isvis trukumu neivadinciau, viskas buvo nuostabu wub.gif
Lietuviu buvo, tikrai ne kas antras, bet nemazai, apie 80 zmoniu is 1000 kurie tada ilsejosi viesbutyje smile.gif Nors man jokia skirtumo tautybe, svarbu kad nebutu kazkokiu girtu chamu gal blush2.gif


rugsejis-nuostabus metas Turkijoj, bent man - pats paciausias drinks_cheers.gif
O Botanike mes buvome geguzes vidury.

O kas del viesbucio-na cia gi kiekvienam savo wink.gif Vieniems patinka Botanikas, musu gi jis nesuzavejo labai labai... Bet mums patiko pvz. Atlantyje, nors ten va buvom isvis nesezono metu. Gal kitam zmogui kaip tik ten nepatiktu...Kas vienam zmogui gali atrodyti kaip trukumas, kitam tas pats bus visai net netrukumas. Ir atvirksciai biggrin.gif Kiek zmoniu-tiek nuomoniu. Taip juk ir turi buti thumbup.gif Kitaip visi nesutilptumem vienam viesbutyje lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuklute30: 13 vasario 2014 - 21:34
QUOTE(kuklute30 @ 2014 02 13, 22:27)
O kas del viesbucio-na cia gi kiekvienam savo wink.gif


Tikrai taip drinks_cheers.gif
Isties kas vienam trukumas kitas net demesio neatkreps. Pvz jus ivardonot kad daug lietuviu ir nepritaikymas lietui, o man net neaktualu sie dalykai bigsmile.gif Megavomes nuostabiu botanikos sodu, didziule grazia teritorija, skaniu maistu, skaniais kokteiliais, svieziu sulciu baru bigsmile.gif Vakariniais pasirodymais, veiklos ivairove, paslaugomis vaikams wub.gif Man daugiau geram poilsiui nieko ir nereikejo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 13 vasario 2014 - 21:42
QUOTE(pukepuke @ 2014 02 13, 22:38)
Tikrai taip drinks_cheers.gif
Isties kas vienam trukumas kitas net demesio neatkreps. Pvz jus ivardonot kad daug lietuviu ir nepritaikymas lietui, o man net neaktualu sie dalykai bigsmile.gif Megavomes nuostabiu botanikos sodu, didziule grazia teritorija, skaniu maistu, skaniais kokteiliais, svieziu sulciu baru bigsmile.gif Vakariniais pasirodymais, veiklos ivairove, paslaugomis vaikams wub.gif Man daugiau geram poilsiui nieko ir nereikejo wub.gif


na taip...zmogus paklause nuomones apie 2 viesbucius (vidinis baseinas taip pat buvo to zmogaus klausimo dalis), as juos tiesiog palyginau, pasakydama savo nuomone, bet ji yra tik mano asmenine nuomone (lyginant 2 konkrecius viesbucius). Tikrai smagu, kad Jusu patirtis Botanike tik pati geriausia ir kad puikiai pailsejot-to juk ir skrendam mirksiukas.gif drinks_cheers.gif O mes va lygiai taip pat gerai pailsejom kitame viesbutyje wub.gif bigsmile.gif Kiekvienas renkames pagal save wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kuklute30 @ 2014 02 13, 23:03)
na taip...zmogus paklause nuomones apie 2 viesbucius (vidinis baseinas taip pat buvo to zmogaus klausimo dalis), as juos tiesiog palyginau, pasakydama savo nuomone, bet ji yra tik mano asmenine nuomone (lyginant 2 konkrecius viesbucius). Tikrai smagu, kad Jusu patirtis Botanike tik pati geriausia ir kad puikiai pailsejot-to juk ir skrendam mirksiukas.gif   drinks_cheers.gif O mes va lygiai taip pat gerai pailsejom kitame viesbutyje wub.gif  bigsmile.gif Kiekvienas renkames pagal save wink.gif


Bet juk nera nuodeme isiterpti, jei kazkuriame is ju nebuvau ir pasakyti nuomone apie viena is ju. Juolab, kad argumentai, kodel jums konkreciai nepatiko, ne visiems gali pasirodyti svarus 4u.gif
O kad kiekvienam savo drinks_cheers.gif Turime savo kriterijus ir renkames ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 13 vasario 2014 - 22:14
QUOTE(pukepuke @ 2014 02 13, 23:12)
Bet juk nera nuodeme isiterpti jei kazkuriame is ju nebuvau ir pasakyti nuomone apie viena is ju, juolab, kad argumentai kodel jums konkreciai nepatiko, ne visiems gali pasirodyti svarus 4u.gif


doh.gif As tik parasiau savo nuomone. Jei zmogui mano isvardyti dalykai gali atrodyti kaip trukumas-jis atkreips i tai demesi, jei jam tie mano isvardinti dalykai nera svarbus-jis tiesiog nekreips i tai demesio lotuliukas.gif Nu jau juokingas tas pokalbis darosi. Pradedu jaustis kalta, kad musu seimai nepatiko Botanikas doh.gif Oi, pasitaisysiu, nes ir vel prisikabinsit prie zodziu: poilsis Atlantyje patiko labiau nei poilsis Botanike lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuklute30: 13 vasario 2014 - 22:32
QUOTE(kuklute30 @ 2014 02 13, 23:22)
doh.gif As tik parasiau savo nuomone. Jei zmogui mano isvardyti dalykai gali atrodyti kaip trukumas-jis atkreips i tai demesi, jei jam tie mano isvardinti dalykai nera svarbus-jis tiesiog nekreips i tai demesio lotuliukas.gif Nu jau juokingas tas pokalbis darosi. Pradedu jaustis kalta, kad musu seimai nepatiko Botanikas  doh.gif  Oi, pasitaisysiu, nes ir vel prisikabinsit prie zodziu: poilsis Atlantyje patiko labiau nei poilsis Botanike lotuliukas.gif


Tai viskas teisingai, nei jums priestaravau nei kazka blogo pasakiau, kam tokia audringa reakcija bigsmile.gif Nesijauskit nei jus kalta kad jums nepatiko, nei as jausiuos kalta kad isiterpiau su savaja nuomone lotuliukas.gif Ir kabinetis prie jusu visai nesiruosiau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 02 13, 23:39)
Tai viskas teisingai, nei jums priestaravau nei kazka blogo pasakiau, kam tokia audringa reakcija bigsmile.gif Nesijauskit nei jus kalta kad jums nepatiko, nei as jausiuos kalta kad isiterpiau su savaja nuomone lotuliukas.gif Ir kabinetis prie jusu visai nesiruosiau blink.gif


doh.gif
cia mano reakcija audringa? Nejuokinkit lotuliukas.gif
na...bent su sypsena nueisiu miegoti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuklute30: 13 vasario 2014 - 22:53
Atsiprasau jusu Kuklute jei kazka ne taip parasiau, nematau kuo galejau izeisti, bet... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anewa @ 2014 02 13, 18:59)
Sveikos keliautojos, perziurejau forma, bet niekur neradau apie Kusadasio regiona. Konkreciai SeaLight Rezort. Gal kuri buvot? Labai noreciau atsiliepimu. Skrydis 05.02..


Nepopuliarus Kusadasi tarp lt, ten neatrastas ir nenuvakiotas kampelis Turkijoje wub.gif apie regiona tik patys paciausi atsiliepimai, o viesbuti kiekvienas renkasi pagal savo pomegius ir kisene 4u.gif

QUOTE(kuklute30 @ 2014 02 13, 23:22)
Pradedu jaustis kalta, kad musu seimai nepatiko Botanikas  doh.gif 


Nesijauskit nesijauskit cool.gif as i ji irgi neskrisciau, na tiksliau ne uz jo kaina, nes uz ta pacia kaina yra tikrai geresniu variantu, labiau atitinkanciu mano ATOSTOGU samprata 4u.gif


Tiek Balandi tiek geguze oras bus geresnis nei standartine vasara musu pajuryje. Vanduo nebus arbata kaip liepa, bet 18 laipsniu tikrai sieks, o musu baltija nevisada tiek ir pasiekia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bruc: 13 vasario 2014 - 22:57
QUOTE(bruc @ 2014 02 13, 23:55)

Nesijauskit nesijauskit  cool.gif  as i ji irgi neskrisciau, na tiksliau ne uz jo kaina, nes uz ta pacia kaina yra tikrai geresniu variantu, labiau atitinkanciu mano ATOSTOGU samprata  4u.gif
Tiek Balandi tiek geguze oras bus geresnis nei standartine vasara musu pajuryje. Vanduo nebus arbata kaip liepa, bet 18 laipsniu tikrai sieks, o musu baltija nevisada tiek ir pasiekia  mirksiukas.gif


karsta.gif Ta as ir turejau omeny... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 02 13, 22:55)

Tiek Balandi tiek geguze oras bus geresnis nei standartine vasara musu pajuryje. Vanduo nebus arbata kaip liepa, bet 18 laipsniu tikrai sieks, o musu baltija nevisada tiek ir pasiekia mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti