Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(knopke* @ 2014 02 07, 20:29)
sveikos, kur galima ziuretis 5* viesbutuka, bet kad tikrai butu 5* biggrin.gif
keliautume suauge, noretusi siek tiek gal miesto pamatyt, kad nebutu labai jau atokiai nuo miesto ir kad butu viskas iskaiciuota ultra biggrin.gif
Alanija, Kemeras?


''Amara Wings Resort '' geras viesbutis mieste thumbup.gif

http://www.kelioniua...a_wing_resort_5
Atsakyti
Dolce Vita gautume uz 3000 lt, kiek girdejom, Amaros geriausi viesbuciai Turkijoje
Atsakyti
QUOTE(bumce @ 2014 02 08, 23:09)
Gal kvailas klausimas, bet kai reikia pataupyti užsakant viešbutį. Ar būtina tą anktyvą registraciją užsisakyti, gal galima vietoje sutarti smile.gif


Para uzsakant viesbutyje oficiaiai kainuos daugiau,nei perkant per agentura, o ir visada yra tikimybe, kad gal nebus laisvu kambariu g.gif Keliaujant be vaiku, kokia cia beda pasedesite pajuryje kelias valandziukes mirksiukas.gif su vaikais nerizikuociau..
Atsakyti
QUOTE(Mokas @ 2014 02 08, 23:10)
Laba vakarą, galiu papasakoti apie Amarą Dolce Vitą. Pristatomos lovytės į kambarį yra, ten pastato gana normalią lovą, kurioje ir susaugęs galėtų išmiegoti, mes visada prašome ją išnešti, nes vaikas meiga kartu, o niekada specialiai jos neprašėm, automatiškai matydavo, kad gyvens vaikas ir pastatydavo.

o tai lovyte be apsauginiu krastu?
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2014 02 08, 21:20)
per kokia agentura ir koks viesbutis?
ai, mes pries sezona. geguzes men.


tai geguzes pradzioje galima
Atsakyti
Ziuriu, dauguma perkat keliones per movatura ar teztura. O mums agente pasiule parodos metu nebloga Botanik kaina per goplanet. Uzsisakem. O su siuo operatorium niekad nekeliave g.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2014 02 09, 17:20)
Ziuriu, dauguma perkat keliones per movatura ar teztura. O mums agente pasiule parodos metu nebloga Botanik kaina per goplanet. Uzsisakem. O su siuo operatorium niekad nekeliave g.gif


Kada skrendat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xjurga: 09 vasario 2014 - 18:12
QUOTE(kuklute30 @ 2014 02 08, 13:49)
Pries 4 metus esu buvusi Turkijoje (Beleke) kovo vidury. Tada mums pasiseke-per visas 7 dienas nelijo (nors anot sinoptiku-lietus buvo zadamas). Labai patiko tiek man, tiek mano sunui - tokiu metu viesbuciai neapkrauti turistu, ramu, gera, gelytes zydi, kvepia ka tik nupjauta zole-poilsis buvo visai kitoks nei vasara, bet mes likom labai patenkinti (gal todel, kad poilsio tuo metu tikrai labai reikejo). Oras dienos metu primena lietuviska vasara. Susildavo iki +20/+24 (tad ir pasideginom). Rytai bei vakarai vesesni, su basutem bent man eiti pusryciauti ar vakarieniauti budavo saltoka, reikia ir uzdaresniu bateliu. Tad rubu bei avalynes reiktu visokiu-ir pritaikytu siltai (net karstai) vasaros dienai, ir vesesniems rytams bei vakarams wink.gif



QUOTE(Golka @ 2014 02 08, 22:11)
Manau sportbatukai ir plonute striukute ar svarkiukas vakarais ,bet siaip man Turkijoj pavasari graziausias metas viskas zydi ,zolyte dar saules neisdeginta -nuostabu  thumbup.gif  Ir juolabiau ,kad Alanija yra vienas silciausiu Turkijos regionu  4u.gif

Ačiū labai už info 4u.gif
Taip nuteikėt, dabar dar nekantriau laukiu thumbup.gif
Atsakyti
matot, gal labiau pasitikima, kai per zinomas skrendama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2014 02 09, 18:11)
Kada skrendat?

Geguzes vidury
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 02 08, 12:40)
atostogavusios amara dolce vita, gal teko susidurt. ar turi jie vaikisku loveliu, pastatomu i kambary? uzsiprasem, bet idomu kaip bus, ar imti manieza ar miegos su mumis vaikas 2 metu


Turi ir maniezus kudikiams 4u.gif
Atsakyti
o kokie atsiliepimai apie AMARA WING RESORT COMFORT?
Atsakyti