Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

sveikos, kur galima ziuretis 5* viesbutuka, bet kad tikrai butu 5* biggrin.gif
keliautume suauge, noretusi siek tiek gal miesto pamatyt, kad nebutu labai jau atokiai nuo miesto ir kad butu viskas iskaiciuota ultra biggrin.gif
Alanija, Kemeras?
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2014 02 07, 16:04)
na tikrai ne vienam

Mums Mukarnas (vaikai 5 ir 5metai), kainuotu 5600 nepilnai geguzes 14 d., jei ji butume pasirinke. Tas laaabai geas g.gif Numanau kad jis nebloas, bet nemanau kad laabai. Geresni pasirinkom uz 6600, tai paciai dienai, dabar jau pabrango matau jis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2014 02 07, 19:00)
Mes per parodą už tokią sumą pagavom 5* su UAI ir vaikai gerokai didesni 8 ir 12, gegužės 6 dienai, taip kad viskas įmanoma  ax.gif

i koki viesbutuka? bigsmile.gif cia savaitei?
Atsakyti
O kaip kovo vidury orai Alanijoje? Jau žiūrinėju ką į lagaminą dėti. Ir kokį geriau apavą pažintinei kelionei basutes, crocs ar sporbatukus?
Atsakyti
atostogavusios amara dolce vita, gal teko susidurt. ar turi jie vaikisku loveliu, pastatomu i kambary? uzsiprasem, bet idomu kaip bus, ar imti manieza ar miegos su mumis vaikas 2 metu
Atsakyti
QUOTE(elav @ 2014 02 08, 11:18)
O kaip kovo vidury orai Alanijoje? Jau žiūrinėju ką į lagaminą dėti. Ir kokį geriau apavą pažintinei kelionei basutes, crocs ar sporbatukus?


Pries 4 metus esu buvusi Turkijoje (Beleke) kovo vidury. Tada mums pasiseke-per visas 7 dienas nelijo (nors anot sinoptiku-lietus buvo zadamas). Labai patiko tiek man, tiek mano sunui - tokiu metu viesbuciai neapkrauti turistu, ramu, gera, gelytes zydi, kvepia ka tik nupjauta zole-poilsis buvo visai kitoks nei vasara, bet mes likom labai patenkinti (gal todel, kad poilsio tuo metu tikrai labai reikejo). Oras dienos metu primena lietuviska vasara. Susildavo iki +20/+24 (tad ir pasideginom). Rytai bei vakarai vesesni, su basutem bent man eiti pusryciauti ar vakarieniauti budavo saltoka, reikia ir uzdaresniu bateliu. Tad rubu bei avalynes reiktu visokiu-ir pritaikytu siltai (net karstai) vasaros dienai, ir vesesniems rytams bei vakarams wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuklute30: 08 vasario 2014 - 13:51
kaip Dolce Vita Club standart kambariai?
Atsakyti
Laba vakarą, galiu papasakoti apie Amarą Dolce Vitą. Pristatomos lovytės į kambarį yra, ten pastato gana normalią lovą, kurioje ir susaugęs galėtų išmiegoti, mes visada prašome ją išnešti, nes vaikas meiga kartu, o niekada specialiai jos neprašėm, automatiškai matydavo, kad gyvens vaikas ir pastatydavo. Mes visada imdavome standart kambarį bet viloje, ne pagrindiniame pastate, bet neteko nusiviliti, nes kambariai puikūs, visko ko širdis geidžia ten yra ir baras pilnas ir šampūnai ir kremai įvairiausi, gražu, tvarkinga. Aš ten buvau du kartus...ir man ten laabai patiko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2014 02 07, 19:00)
Mes per parodą už tokią sumą pagavom 5* su UAI ir vaikai gerokai didesni 8 ir 12, gegužės 6 dienai, taip kad viskas įmanoma  ax.gif


per kokia agentura ir koks viesbutis?

QUOTE(niekadeja1 @ 2014 02 07, 20:11)
Galima sezono pradžioje ir link pabaigos. Bet normalų, o ne laaabai gerą


ai, mes pries sezona. geguzes men.
Atsakyti
QUOTE(Mokas @ 2014 02 08, 22:10)
Laba vakarą, galiu papasakoti apie Amarą Dolce Vitą. Pristatomos lovytės į kambarį yra, ten pastato gana normalią lovą, kurioje ir susaugęs galėtų išmiegoti, mes visada prašome ją išnešti, nes vaikas meiga kartu, o niekada specialiai jos neprašėm, automatiškai matydavo, kad gyvens vaikas ir pastatydavo. Mes visada imdavome standart kambarį bet viloje, ne pagrindiniame pastate, bet neteko nusiviliti, nes kambariai puikūs, visko ko širdis geidžia ten yra ir baras pilnas ir šampūnai ir kremai įvairiausi, gražu, tvarkinga. Aš ten buvau du kartus...ir man ten laabai patiko wink.gif

Cia vilos tai kokia kaina?
mes ziurim i club standart, bet matem, jog yra ir vilos, itariu, akd kaina bus gerokai didesne
Atsakyti
Gal kvailas klausimas, bet kai reikia pataupyti užsakant viešbutį. Ar būtina tą anktyvą registraciją užsisakyti, gal galima vietoje sutarti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumce: 08 vasario 2014 - 22:10
QUOTE(elav @ 2014 02 08, 12:18)
O kaip kovo vidury orai Alanijoje? Jau žiūrinėju ką į lagaminą dėti. Ir kokį geriau apavą pažintinei kelionei basutes, crocs ar sporbatukus?

Manau sportbatukai ir plonute striukute ar svarkiukas vakarais ,bet siaip man Turkijoj pavasari graziausias metas viskas zydi ,zolyte dar saules neisdeginta -nuostabu thumbup.gif Ir juolabiau ,kad Alanija yra vienas silciausiu Turkijos regionu 4u.gif
Atsakyti