Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Buttuke @ 2014 01 31, 21:38)
hmm..  mano sunui jau beveik 7, be abejo, mate kaip rinkau viesbuti ir t.t. sake, kad ir jis noretu, pazadejau, kita karta vaziuosime visi. Bet sazine negrauzia, nes manau ir mes, tevai, turime teise pabuti tik mudu, nebuvome jokioje kelioneje tik dviese(nei pries vestuves, nei santuokoje). Juolab cia yra anytos dovana, su vaikuciais ji pasisiule pabuti, retai matosi su jais.
Nors siaip dar galvoju, ar nepasiemus vyresnelio kartu(jei imanoma keisti sutarties salygas). Bet norisi nerupestingai pavakaroti papludimy, pasokt dikotekoj ir pan.. ax.gif

O kaip tie vaiku centrai? ar teisingai suprantu, kad ten galima palikti vaika? kuriam laikui? g.gif

Jei sazine rami tai ir tvarkoj drinks_cheers.gif As tik apie save sakau, negaliu, nenoriu. O mini klube galima palikti. Bet jei nusprendet tai ir nebesvarstykit 4u.gif
Be to, mes su vyru dviese spejome pakeliauti siek tiek ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 31 sausio 2014 - 20:42
QUOTE(Buttuke @ 2014 01 31, 20:38)
hmm..  mano sunui jau beveik 7, be abejo, mate kaip rinkau viesbuti ir t.t. sake, kad ir jis noretu, pazadejau, kita karta vaziuosime visi. Bet sazine negrauzia, nes manau ir mes, tevai, turime teise pabuti tik mudu, nebuvome jokioje kelioneje tik dviese(nei pries vestuves, nei santuokoje). Juolab cia yra anytos dovana, su vaikuciais ji pasisiule pabuti, retai matosi su jais.
Nors siaip dar galvoju, ar nepasiemus vyresnelio kartu(jei imanoma keisti sutarties salygas). Bet norisi nerupestingai pavakaroti papludimy, pasokt dikotekoj ir pan.. ax.gif

O kaip tie vaiku centrai? ar teisingai suprantu, kad ten galima palikti vaika? kuriam laikui? g.gif

o į kokį viešbutį važiuojate???
Atsakyti
Na dar viena varianta pagalvojom, kad sunus su tevu galetu dviese paatostogauti wub.gif gal rudeniop..

Niekad nesidomejau, bet dabar idomu, kokie buna paskutines minutes pasiulymai? ar kainos patrauklios, zenkliai mazesnes?

Issirinkom Club Marco Polo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Buttuke: 31 sausio 2014 - 20:47
QUOTE(Buttuke @ 2014 01 31, 21:46)
Na dar viena varianta pagalvojom, kad sunus su tevu galetu dviese paatostogauti wub.gif  gal rudeniop..

Niekad nesidomejau, bet dabar idomu, kokie buna paskutines minutes pasiulymai? ar kainos patrauklios, zenkliai mazesnes?

Mano galva jos buna didesnes paprastai nei per isankstini ispardavima. O be to, daznai nelieka vietu lektuve. Mes i Bulgarija vasara taip ir neisskridom del to, kad vakare dar nesumokejau uz kelione (neturejau saskaitoje pakankamai pinigu, sakau., palauksiem ryto), o 9 ryte jau nebebuvo vietu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 31 sausio 2014 - 20:49
Na per paskutinius keleta metų, geriausia kaina bent man buvo per išankstinius pardavimus.
Atsakyti
as atsimenu, kai i Kreta skridom, neemem vieno vaiko, nes buvo tik pradejes vaikscioti, pagalvojom, kad daug vargo… ir ka jus sau manot… puse laiko kai ten buvom prazliumbiau… nes maciau, kaip tokio amziaus vaikus tevai atsiveze, ir kaip jiems gera. tai po to karto, visur tik su vaikais i poilsines vaziuojam. ju reikalavimas yra vienas, kad butu vandens kalneliai :DDD
o be vaiku keliaujam su vyru dviese, intensyviau jau. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, norejau pasiteirauti, susimasciau tai spalio menesi animacios jau nebera? ar dar yra? Nes vakar kolege mane "subalamutino" sako ka vaikai veiks juk spalio men nebebuna animatoriu, ir susimasciau nes kazkaip kai su vaikais per ju rudens atostogas vykstame, tai dabar galva susisuko, krypstu rudeni link AMARA DOLCE VITA wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginta06 @ 2014 02 01, 11:01)
Sveikos mergaites, norejau pasiteirauti, susimasciau tai spalio menesi animacios  jau nebera? ar dar yra? Nes vakar kolege mane "subalamutino" sako ka vaikai veiks juk spalio men nebebuna animatoriu, ir susimasciau nes kazkaip kai su vaikais per ju rudens atostogas vykstame, tai dabar galva susisuko, krypstu rudeni link AMARA DOLCE VITA wub.gif


Na tikrai geram viesbutyje nemanau kad visai nebutu animacijos. Paskaitykite atsiliepimuose mirksiukas.gif
Pati buvau pirmaja spalio savaite, animacija dar buvo.
Atsakyti
QUOTE(pabėgusI @ 2014 01 31, 21:50)
Na per paskutinius  keleta metų,  geriausia  kaina bent man  buvo per išankstinius  pardavimus.

Bent jau man nepavyko gauti pernai5* viesbucio, nes kainos buvo man prr dideles blush2.gif visad mokam iki 1800 nuo birzelio galo.vaziavom i 3* labai gera kaina ir patiko
Tai padariau isvada, jei tenkina paprastesnis viesbutis galima laukti paskutines min,
Atsakyti
QUOTE(pabėgusI @ 2014 01 31, 20:24)
Mano supratimu Turkija yra gėris  vaikams iki kokių 13 metų.

Mano supratimu, tai kiekvienas turi savo supratimą wink.gif

Vyresnioji dar šešiolikos pareiškė, kad jos jokios turkijos nedomina, o va mažąją ir septyniolikmetę vežiausi, ir buvo labai patenkinta, nes mes daug apvaikštom, apvažinėjam, išlaipiojam, patys sau pramogų susikuriam, o vakarop jau jūroj plūduriuojam wub.gif , ir jai toks režimas labai tiko, nėkart nesakė, kad ten neisiu, to nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 31, 20:18)
Kai (jei) nebenores, sazine bent ram bus biggrin.gif  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif

as su mama buvau 15metu Tunise wub.gif net isvaziuoti nenorejau ir buciau surgizus kas met. Nezinau koks vaikas nenori kartu vaziuoti.
Nors dabar tokie laikai,kad jau niekas nestebina doh.gif
Atsakyti
Sveikos, norėčiau keliavusiųjų patarimo 4u.gif Gal patartumėte, koks viešbutis labiau tiktų keliauti vienai? Domina 4-5*
O iš vis, ar būna Turkijos viešbučiuose tokių vienišių poilsiautojų? Visuomet keliauju viena, tik anksčiau vis važiuodavau į pažintines, o šiemet noriu jau ramiai pailsėt smile.gif
Atsakyti