Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(bruc @ 2014 01 30, 19:01)
O Jus nenorit pasiziurineti mieto viesbuciu 5zv pvz Kemer Resort? ir aptarnavimas bus neblogas ir maistas geras ir ant juros kranto ir paciame Kemere todel ir klubai ir pramogos vietoje, vakare pasivaikciot kur turetumet.

Nes tuose seimyniniuose viesbuciuose, nu nebus ramybes prie baseinu ir restorane... Zyzimas, cypimas nuoatinis, o kai savus namuose palieki svetimu tikrai klausyti nesinori.

Bodrumas zinau, kad turi isvis viesbuciu i kuriuos neileidzia su vaikais  cool.gif
nusiteikite karsciui +45  cool.gif Alanija, kemeras...

jei klykauja svetimi vaikai - man galvos neskauda biggrin.gif noriu pailseti nuo savu blush2.gif
Issirinkom seimynini viesbuti - Club Marco Polo, atsiliepimu teko skaityt visokiu, bet kaip (ne)patiks mums, bus matyt smile.gif o viesbucio diskoteka verta demesio?
gal yra kokiu puslapiu, kur galima butu paziureti siulomas ekskursijas. gal tu paciu turku ekskursiju agenturu tinklapius?


QUOTE(Kriiste @ 2014 01 31, 18:52)
tai ten ir su mazais taip maciau daro - tik kitam baseine lotuliukas.gif  Mano mazge tai baisiai nepatenkinta - sake maudytis buvo galima tik po 2 kartus per diena - po pusryciu ir po pietu doh.gif  (nesvarbu kad tuose tarpuose islysdavo tik i WC nueit) lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
jauciu sminga vakare kaip lapukai bigsmile.gif

o kai vakai sumige kambaryje, teveliai neiseina naktinio pasivaiksciojimo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2014 01 31, 19:48)
j

o kai vakai sumige kambaryje, teveliai neiseina naktinio pasivaiksciojimo rolleyes.gif



rolleyes.gif pasikartosiu - mano jau nemaži, bet kai jie jau suguldavo, mes prie jūros ant gultų su kokteiliukais pasiplepėt nulėkdavom, wub.gif ir diskotekoje pasisukiodavome yahoo.gif assa.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2014 01 31, 19:48)
o kai vakai sumige kambaryje, teveliai neiseina naktinio pasivaiksciojimo rolleyes.gif

Nuo vaiku priklauso ax.gif Maniskiai peledziukai kaip ir mes, is naujametinio baliaus ciut istempem 4 ryto bigsmile.gif Man vaikai netrukdo, be ju net galiu drasiai sakyti - i Turkija nenoreciau. Sazine uzgraus kad pati maudausi, o jie kazkur pas mociute tevu ilgisi blush2.gif Galetume palikti, turime galimybe, bet ne uz ka blush2.gif Va i kokia europos sostine pvz, kur daug tampymosi, ekskursiju, tai zinoma, be vaiku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 31, 20:45)
Nuo vaiku priklauso ax.gif Maniskiai peledziukai kaip ir mes, is naujametinio baliaus ciut istempem 4 ryto bigsmile.gif Man vaikai netrukdo, be ju net galiu drasiai sakyti - i Turkija nenoreciau. Sazine uzgraus kad pati maudausi, o jie kazkur pas mociute tevu ilgisi blush2.gif[SIZE=7] Galetume palikti, turime galimybe, bet ne uz ka blush2.gif Va i kokia europos sostine pvz, kur daug tampymosi, ekskursiju, tai zinoma, be vaiku drinks_cheers.gif



drinks_cheers.gif bet gi viskas į finansus atsiremia - galėčiau ir aš juos po visą pasaulį tampyčiau - bet tegu jie ir savo stimulą augina. Manęs niekas niekur niekada neskraidino - patys norėjom ir stengėmės. 4u.gif

bet sąžinė graužia ... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2014 01 31, 20:53)
drinks_cheers.gif  bet gi viskas į finansus atsiremia - galėčiau ir aš juos po visą pasaulį tampyčiau - bet tegu  jie ir savo stimulą augina. Manęs niekas niekur niekada neskraidino - patys norėjom ir stengėmės.  4u.gif

bet sąžinė graužia ...  doh.gif


Tai taip. Maniskis irgi sako, va, kad be vaiku, tai galetume jau super kruta viesbuti imti. Bet irgi be ju niekad nesiule. Nebus finansu - na mazinsime tanki kelioniu, bet su vaikais.
O mane tevai imdavo kartu, bet velgi, tais laikas ne kazi kokios ir keliones buvo. Geriausios - prie juodosios juros, as visad kartu skrisdavau (traukiniu vaziuodavau), uz ka sirdingai jiems dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2014 01 31, 18:48)

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
jauciu sminga vakare kaip lapukai bigsmile.gif

o kai vakai sumige kambaryje, teveliai neiseina naktinio pasivaiksciojimo rolleyes.gif


jo sminga net atsigult nespeje lotuliukas.gif
Va teveliai neiseina niekur, nes musu tetis kitaip atostogas isivaizduoja ir kitaip atostogauja, tad mes atskirai... Bet labai super - kol vaikai miega - as knygu grauzimu uzsiimu, ko namie padaryti - misija neimanoma mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 31, 19:45)
Man vaikai netrukdo, be ju net galiu drasiai sakyti - i Turkija nenoreciau. Sazine uzgraus kad pati maudausi, o jie kazkur pas mociute tevu ilgisi blush2.gif Galetume palikti, turime galimybe, bet ne uz ka blush2.gif u


pas mane tas pats, as nei atsipalaiduot negaleciau, nei pramogaut - ilgeciaus gal, vis galvociau - va kaip faina jiems ar cia butu blush2.gif
Atsakyti
na ateis tas laikas kai su tėvais ilsėtis vaikai tikrai nenorės važiuoti smile.gif maniškį dar vilioja Turkija, bet manau kad dar pora metų ir...

kažkas minėjo apie nauja ekursiją į akvaparką ar kažką panašaus antalijoje, o tai čia kas baseinai ar žuvys...
Atsakyti
Mano supratimu Turkija yra gėris vaikams iki kokių 13 metų.

Dar vis laukiu atsiliepimų apie nebloga hamamą Kemero pusėje, pavadinimo ar rekomendacijos
Atsakyti
QUOTE(pabėgusI @ 2014 01 31, 21:24)
Mano supratimu Turkija yra gėris  vaikams iki kokių 13 metų.

Dar vis laukiu atsiliepimų apie nebloga  hamamą  Kemero pusėje, pavadinimo ar rekomendacijos


O 14 jau nebe geris? Na jie man 30-ties geris, ko vaikui 14-15-16 ir t.t. nebe? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 31, 20:26)
O 14 jau nebe geris? Na jie man 30-ties geris, ko vaikui 14-15-16 ir t.t. nebe? biggrin.gif


Važiuojam į Turkiją, ta pati kompanija,, jau kelinti metai, bet draugų vaikai jau tampa paaugliais, tai pastebiu kad jiems jau tampa nuobodu.
Čia tik šiaip mano pastebėjimas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pabėgusI @ 2014 01 31, 21:32)
Važiuojam į  Turkiją,  ta pati kompanija,,  jau kelinti metai,  bet draugų vaikai jau tampa  paaugliais,  tai  pastebiu  kad jiems  jau tampa nuobodu.
Čia tik šiaip  mano pastebėjimas  bigsmile.gif


Na kas cia zino. Visokiu vaiku, visokiu santykiu su tevais buta. Kaip bus taip drinks_cheers.gif Bele tik ta sazine rami liktu, o ir liks, jei patys atsisakys. Per prievartai jau tikrai netempsiu, rinksimes krutesni viesbuti tik su vyru lotuliukas.gif
Nors as pati su mama vaziavau i Jalta 15 ir 17 metu, ir laaaabai norejau, ir nuobodu nebuvo, ir atsimenu lyg siol wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 31 sausio 2014 - 20:37
hmm.. mano sunui jau beveik 7, be abejo, mate kaip rinkau viesbuti ir t.t. sake, kad ir jis noretu, pazadejau, kita karta vaziuosime visi. Bet sazine negrauzia, nes manau ir mes, tevai, turime teise pabuti tik mudu, nebuvome jokioje kelioneje tik dviese(nei pries vestuves, nei santuokoje). Juolab cia yra anytos dovana, su vaikuciais ji pasisiule pabuti, retai matosi su jais.
Nors siaip dar galvoju, ar nepasiemus vyresnelio kartu(jei imanoma keisti sutarties salygas). Bet norisi nerupestingai pavakaroti papludimy, pasokt dikotekoj ir pan.. ax.gif

O kaip tie vaiku centrai? ar teisingai suprantu, kad ten galima palikti vaika? kuriam laikui? g.gif
Atsakyti