Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Benukas @ 2014 01 24, 22:54)
As sakyciau Amara.
Man susidare ispudis, kad visose Amarose yra panasus aptarnavimo lygis, nors as pati buvau tik Amara Dolce Vitoj.
Bet kai pernai buvom "Utopioje" ir susitikom kitus zmones, buvusius Amara Club Marine, tai nusprendem, kad jei butu panasus variantai, lyginant su kitais viesbuciais, rinktumemes tik Amaras, nes yra daugybe maloniu smulkmenu, kuriu daugumoje kitu TR viesbuciu nerasi. 4u.gif

Buvau ir Crystal'e Kemere, tai is viso sunkiai sulyginama su siais viesbuciais.

pvz kokios tos malonios smulkmenos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Benukas @ 2014 01 24, 21:54)
As sakyciau Amara.
Man susidare ispudis, kad visose Amarose yra panasus aptarnavimo lygis, nors as pati buvau tik Amara Dolce Vitoj.
Bet kai pernai buvom "Utopioje" ir susitikom kitus zmones, buvusius Amara Club Marine, tai nusprendem, kad jei butu panasus variantai, lyginant su kitais viesbuciais, rinktumemes tik Amaras, nes yra daugybe maloniu smulkmenu, kuriu daugumoje kitu TR viesbuciu nerasi. 4u.gif

Buvau ir Crystal'e Kemere, tai is viso sunkiai sulyginama su siais viesbuciais.

crystal'as labai patiko, ar kaip tik net nelyginamas su aptariamais viešbučiais, nes mes irgi buvom, crystal family resort & spa...bet nepasakyčiau, kad jis ten jau toks super duper...
Atsakyti
QUOTE(salamandra_ @ 2014 01 24, 23:04)
crystal'as labai patiko, ar kaip tik net nelyginamas su aptariamais viešbučiais, nes mes irgi buvom, crystal family resort & spa...bet nepasakyčiau, kad jis ten jau toks super duper...


Nelabai supratau, tai tas Cristalas minimas geresnis ar prastesnis uz Botanica ir Amara? Gal buvote visose ir galite palyginti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 24, 23:17)
Nelabai supratau, tai tas Cristalas minimas geresnis ar prastesnis uz Botanica ir Amara? Gal buvote visose ir galite palyginti? bigsmile.gif

as buvau tik crystale, tai ir klausiu, iš parašymo nelabai supratau, ar crystalas už juos geresnis, ar prastesnis...nes man asmeniškai butent crystal family resort & spa didelio įspūdžio nepaliko ir 2500 už jį antrą kart tikrai nemokėčiau...
Atsakyti
QUOTE(salamandra_ @ 2014 01 24, 23:45)
as buvau tik crystale, tai ir klausiu, iš parašymo nelabai supratau, ar crystalas už juos geresnis, ar prastesnis...nes man asmeniškai butent crystal family resort & spa didelio įspūdžio nepaliko ir 2500 už jį antrą kart tikrai nemokėčiau...


Manau turejo omenyje, kad Cristalas gerokai prastesnis pasirode 4u.gif Bent jau as taip supratau smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms atsakiusioms dėl Amaros Club Marine ir Botaniko.
Dar bandysiu per naktį apsispręsti. Dabar pakolkas dar ima nervas, kad važiuojant gegužės 13 dar ir baseinai bus šalti ir jūra vėsi, tai gal ryte prašviesės galvoje doh.gif
Atsakyti

QUOTE(BonaDona @ 2014 01 24, 19:06)
Mes irgi pasirinkom Amara club marine  smile.gif  Rinkomes dar tarp Akka Alindos,  Simenos Sun Club ir Majesty park. Kadangi Simenoje jau buvom ir ten labai patiko, tai agente parekomendavo sia Amara kaip panasiausia i Simena ir dar geresne.

Akka alinda esu buvus, na seimai tikai ne kazkas. Su vaikas nevaziuociau i ji jokias budais uz tokia kaina.
Papildyta:
QUOTE(lola.lola @ 2014 01 24, 17:39)
Jei nebuvote geresniuose viesbuciuose tikrai tiks ir patiks Botanikas.

Na jus renkates jau is labai brangiu viesbuciu kategorijos, tas pats Botanikas tikrai jau ne 3* lygio mirksiukas.gif Buvome ne viename panasaus lygio viesbutyje, Botanikas tikrai aukstumoje. Bet jei renkates viesbucius kurie 1.5 karto brangesni, tada kiti ir reikalavimai mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
dar karta klausiu 000189.gif 000189.gif
Ar kas nors yra atostogave Buyuk anadolu didim viesbutyje? Internete komentarai labai priestaringi, reikia dar nuomuoniu smile.gif
Atsakyti
kam aktualu, savaitgali megature parkingas vilniuje uz puse kainos.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 25, 00:11)
Na jus renkates jau is labai brangiu viesbuciu kategorijos, tas pats Botanikas tikrai jau ne 3* lygio mirksiukas.gif Buvome ne viename panasaus lygio viesbutyje, Botanikas tikrai aukstumoje. Bet jei renkates viesbucius kurie 1.5 karto brangesni, tada kiti ir reikalavimai mirksiukas.gif  4u.gif


Delphin Delux prilyginau 4* (turkijos viesbuciams arba 3* europos viesbuciams) po Amaros Dolce Vitos.
Tikrai Delphin Delux (tame tarpe ir Botaniku, kuris uz Delux skaitosi zemesnes klases nors zvaigzdutes atitinka) toli iki aukstumos jei esi buves prabangesnese viesbuciuose.
Bet. Delphinose TIKRAI uztikrintai patiks jei nessat buve prabangesniuose.

As jau anksciau rasiau, kad nevisi 5* viesbuciai tarpusavyje sulyginami - skirtumai tarp ju didziuliai pradedant nuo kambariu ploto, teritorijos ploto iki smulkmenu, pvz. aptarnavimo, leksciu svarumo ir dizaino ir t.t.

Galiu surasyti ka greit prisiminsiu kas patiko ir kliuvo Delphin Deluxe.
+ iejus i pagrindini hola Jus pasitinka turkiski saldumynai ir sompanas.
+ Dengta vaiku zaidimu aikstele su smelio zaislais paciame papludimyje.
+ Vakarine programa nebloga tiek vaikams, tiek suaugusiems.
+ Gyvenama pagrindiniame viename pastate tad nereikia toli vaikscioti norint pavalgyti.
+ Pliusa dedu, kad lauko restorane (terasoje) yra vaiku zaidimu aikstele. Vaikai zaidzia-teveliai valgo.
+ Nuomoja vaikiskus vezimelius. Jie nemokami, tik reikejo palikti uzstata.
+ I papludimi atvaziuoja karstas maistas-vagonelis su karstu plovu, kukuruzais. Gerimai yra netoli visu baseinu ir prie iejimo i pliaza.
+ Karuseles
+ Bungalai. Geguzes menesi ju buvo daug laisvu tiek prie baseinu, tiek papludimyje. Papludimyje tarp bungalu yra hamakai.
+netoliese uz viesbucio teritorijos yra skuduru ir turkisku prekiu ale turgus. Galima pasivaikscioti prasiblaskymui.

- Nuomojamu vezimeliu svara pasibaisetina.
- Atvaziavus su 2 mazais vaikais ir gavus kambari jame nebuvo vaikisku lovyciu. Viena lovyte atnese greitai, kita - pries vidurnakti doh.gif
- Sventem ten vienos mergaites gimtadieni. Administracija buvo ispeta, del gimtadienio sutarta. Tortas turejo buti pateiktas 20 val., bet...Tuo metu viesbutyje vyko ju didzioji svente ir torta pateike tik 21 val. kai puse vaiku jau buvo ishsiskirste miegoti. Jokio ispejimo nebuvo, kad tortas veluos. Veliau administracija bande atsiprasyneti del sugadinto gimtadienio ir pateike dovana, kad mergyte neliudetu....XL vyriskus marskynelius biggrin.gif
- Lekstes valgykloje nespindi svara - blogai nusiplove riebalai.
- Kambaryje buvo ishluzusios spintos durys. Jas taip ir nepataise normaliai po skundo.
- Karuseles labai purvinos. Dienos metu, kai jos neveikia - jos neaptvertos, tad mazesnis vaikas ten nuejes gali susizaloti (pvz. ikristi i apzvalgos rato duobe). O karuseliniu supyniu sedynes labai purvinos, pajuodusios.
- prie kai kuriu patiekalu (blynu, grill patiekalu) tekdavo pastoveti eiluteje.
- vaikiskos maitinimo kedutes pasitaikydavo ir purvinos, ir be rateliu arba klibancios.
- internetas normaliai traukia tik pagrindiniame hole.
- pagrindineje valgykloje netiekiama normali kava. Ten tik tirpi, o norint normalios juodos arba latte tai reikedavo eiti i hole esanti bara ir nestis is ten.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lola.lola: 25 sausio 2014 - 13:26
mes su mažu vaiku pirką kartą irgi planuojam atostogas. Iki šiol keliavom tik dviese, tai viešbučiam reikalavimai visai kiti buvo keliami. Dabar neišsirenku doh.gif Delphin Botaik ar Rixos Tekirova? Kaina ta pati. Gal kas buvęs patarsit, su mažiumi (2 m), kurį geriau riktis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2014 01 25, 14:30)
mes su mažu vaiku pirką kartą irgi planuojam atostogas. Iki šiol keliavom tik dviese, tai viešbučiam reikalavimai visai kiti buvo keliami. Dabar neišsirenku doh.gif Delphin Botaik ar Rixos Tekirova? Kaina ta pati. Gal kas buvęs patarsit, su mažiumi (2 m), kurį geriau riktis? 4u.gif



As ziureciau kokie mazylio poreikiai. Ko gi tokiems tereikia - vaikisko negilaus baseiniuko, zaidimu aiksteles, smeliuko, gero maisto. Vakarine programa tokiems pypliams dar gali buti/gali nebuti, vaiku klubas jiems dar neaktualus, vandens kalneliai dar nebutini.
Tai nagryneciau teritorija ir atstumus, saityciau atsiliepimus apie maista ir kitus patogumus.
Atsakyti