Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(antrakartmamyte @ 2014 01 31, 12:45)
jau net nebežinau ką daryt sad.gif ar neiškepsim Alanijoje liepos vidury su septynmečiu  ?


Baikit, lietuvių lėktuvai beveik kas diena skrenda vasara, bet dar neivienas neiškėpė biggrin.gif ten karštis kitoks
Atsakyti
QUOTE(pabėgusI @ 2014 01 31, 14:59)
Baikit,  lietuvių  lėktuvai  beveik  kas diena  skrenda  vasara, bet dar neivienas neiškėpė  biggrin.gif  ten karštis kitoks


ačių, nuraminot smile.gif o gal ką žinot apie Promo kambarius?
Atsakyti
sveikos 4u.gif
gal turit atsiliepimu apie TAC premier Alanijoje? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2014 01 31, 14:05)
ačių, nuraminot smile.gif o gal ką žinot apie Promo kambarius?

Promo- "Tai gali būti bet kurio tipo kambarys už mažiausią kainą. Tikslų kambario tipą svečiai sužino atvykę į viešbutį" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura x: 31 sausio 2014 - 14:22
QUOTE(laura x @ 2014 01 31, 15:19)
Promo-  "Tai gali būti bet kurio tipo kambarys už mažiausią kainą. Tikslų kambario tipą svečiai sužino atvykę į viešbutį"  4u.gif


supratau, reiškia geriau imt standartą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2014 01 31, 14:05)
ačių, nuraminot smile.gif o gal ką žinot apie Promo kambarius?


Neesu tikra, bet promo kambarys ma rodos yra prastesnis negu standartas, t.y gali būti kažkur pusrusyje, ar kokiam užkaboryje... jie yra tikrai piugesni už standartinį kambarį blink.gif gal dar kas pakomentuos
Atsakyti
QUOTE(pabėgusI @ 2014 01 31, 15:26)
Neesu tikra,  bet promo kambarys  ma rodos yra  prastesnis  negu standartas, t.y  gali  būti kažkur  pusrusyje, ar  kokiam užkaboryje...  jie  yra tikrai piugesni  už standartinį  kambarį blink.gif  gal dar kas pakomentuos


jūs teisi,taip ir yra, pasiskambinau dar į agentūrą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(CherLoyd @ 2014 01 31, 13:11)
Kur jus randat tokias kainas? niekaip nesprantu....

ecotravel.lt
QUOTE(pabėgusI @ 2014 01 31, 13:59)
Baikit,  lietuvių  lėktuvai  beveik  kas diena  skrenda  vasara, bet dar neivienas neiškėpė  biggrin.gif  ten karštis kitoks

Zinokit, as buvau Bodrume rugpjucio gale, vidurdieni eidavau i kambari kondicionuojama atsikvept, man per karsta buvo, nors buvo apie +30. Cia kaip kas pernesa ta karsti.
Atsakyti
QUOTE(Ukmė @ 2014 01 31, 12:59)
Aš prisiskaičiusi komentarų, jau buvau suabejojus savo pasirinkimu dėl Botaniko, bet dabar ramiai lauksiu rugpjūčio smile.gif



Į Botaniką skrisit? Aš irgi tik gegužę. Rami nesijaučiu dėl to naujo viešbučio kur toje pačioje teritorijoje. Balandį atsidarys tai turėtų atsirasti komentarų kaip ten kas.
Atsakyti
pernai nebuvau Turkijoj, gal kokių naujų eskursijų-atrakcijų siūlo vietinės agentūros????
iš Kemero regiono?
buvau raftinge, demre-myra-kekova, hamame

dar norėčiau paklausti gal parekomenduosit į kokį gera hamama nuvažiuot, nes paskutinį kartą kai buvau tai toks š...?

gal kas buvot Simenos sun club hamame?
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2014 01 31, 16:06)
Į Botaniką skrisit? Aš irgi tik gegužę. Rami nesijaučiu dėl to naujo viešbučio kur toje pačioje teritorijoje. Balandį atsidarys tai turėtų atsirasti komentarų kaip ten kas.

O kas gali būti blogai dėl to naujo viešbučio? Mes keliausim su dviem vaikais, tad apie ramų pagulinėjimą su knyga ant gulto aš nesvajoju - manau, kad rasim vietos ir prie baseino, ir neteks stumdytis vaikštant teritorijoje.
Esu buvus Fantasia de lux - teko keltis anksti ryte užsiimti vietą prie baseino ir eilėje prie maisto stovėjom, nors viešbutis gana nedidelis.
Atsakyti
QUOTE(pabėgusI @ 2014 01 31, 13:59)
Baikit,  lietuvių  lėktuvai  beveik  kas diena  skrenda  vasara, bet dar neivienas neiškėpė  biggrin.gif  ten karštis kitoks


drinks_cheers.gif didzioji dalis pasaulio atostogauja butent liepa - rugpjuty, neveltui brangiausi bilietai tuo metuir didziausias viesbuciu apgultumas... Pernai pirma karta skridom, rugpjuty - irgi baisiai bijojau del vaiku - taciau siemet visai nebebijau - ryte juos uzmerki baseina, vakare issigriebi thumbup.gif Keliones - nu gal per jas sunkiau, nors irgi autobusai (jei apskritai juos toleruojate) - kondicionuojami, o va jau vaikstinet - manau sudetinga... Bet tinginio atostogoms - puikus laikas thumbup.gif
Atsakyti