Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

liepos vidury nuo 20dienos, Marmaryje buvo +45 pavesyje..
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 30, 22:00)
As irgi visai uz naktini laika smile.gif  bet viesbuciai nzn net g.gif nepatraukus...


Teoriskai galima butu naudotis tik skrydziu, o viesbuti bookinti visai kita g.gif 2 sav pigiausiai buvo uz 619 lt, tai viesbutukui visai padoriai lieka,pernai palnavau toki varianta,bet lelius mazas buvo, nenorejau rizikuoti, o ir leistis jie turejo Gazipasa oro uosta, o ten sake suns buda rolleyes.gif bet nesileido nei vienas reisas Gazi pasoj doh.gif

QUOTE(pukepuke @ 2014 01 30, 22:27)
As irgi miegu prastai lektuve. Lygiai taip prastai yra kai skrydis 5 ryto biggrin.gif 3 nakties reikia isvaziuoti is namu, atsigulus geriusiu atveju 12 biggrin.gif Taip kad jokio skirtumo. O vaikai lektuve puikiausiai miegotu.


drinks_cheers.gif Juolab,kad apie 4 ryto jau buni viesbutyje, tai kaip ir pamiegot laiko visai padoriai liaka iki pietu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mamullia @ 2014 01 30, 22:48)
liepos vidury nuo 20dienos, Marmaryje buvo +45 pavesyje..


ten karstis truputi kitoks ne tiek vargina 4u.gif
buvau liepos 13-20 isidiejojus buvo ir 40, alanijoje tuo tarpu buvo 53 blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 30, 21:27)
As irgi miegu prastai lektuve. Lygiai taip prastai yra kai skrydis 5 ryto biggrin.gif 3 nakties reikia isvaziuoti is namu, atsigulus geriusiu atveju 12 biggrin.gif Taip kad jokio skirtumo. O vaikai lektuve puikiausiai miegotu.

drinks_cheers.gif man ir peilis tie rytiniai skrydziai, geriausiai jausciuosi,jei pavyksta apie pietus isskrist ax.gif - atskrendi i viesbuti pries vakariene, pasidedi daiktus,nusiprausi,pavakarieniauji,ryte-kaip agurkelis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mulate*: 30 sausio 2014 - 22:11
QUOTE(bruc @ 2014 01 31, 00:02)

ten karstis truputi kitoks ne tiek vargina  4u.gif
buvau liepos 13-20 isidiejojus buvo ir 40, alanijoje tuo tarpu buvo 53  blink.gif

na del didziules dregmes, jis sunkiai pernesamas, iseini i lauka, kaip i pirti patenki, vat egipte+35 puiku, nes sausas oras
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 30, 22:27)
As irgi miegu prastai lektuve. Lygiai taip prastai yra kai skrydis 5 ryto biggrin.gif 3 nakties reikia isvaziuoti is namu, atsigulus geriusiu atveju 12 biggrin.gif Taip kad jokio skirtumo. O vaikai lektuve puikiausiai miegotu.

mano nemiega biggrin.gif niekada nera miegoje, kaip beskristume….net jei su persedimais skrendam smile.gif nebent maze miegos smile.gif
durni is tikro tie skrydziai tokie ankstyvi, nu bet yra kaip yra.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2014 01 30, 23:10)
mano nemiega biggrin.gif niekada nera miegoje, kaip beskristume….net jei su persedimais skrendam smile.gif nebent maze miegos smile.gif
durni is tikro tie skrydziai tokie ankstyvi, nu bet yra kaip yra.. rolleyes.gif


As tai siemet turesiu popietini, i vaara, kuo visai nesidziaugiu. Viesbutyje busime apie 22 val, kaip ir vel, tik miegot doh.gif Man tas rytinis pats tas. Bet ir naktinis geriau butu nei tas 16 val cool.gif
Aisku, pasvajociau apie kokios 9 ryto, beet biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 30 sausio 2014 - 22:39
QUOTE(mamullia @ 2014 01 30, 23:09)
na del didziules dregmes, jis sunkiai pernesamas, iseini i lauka, kaip i pirti patenki, vat egipte+35 puiku, nes sausas oras

pritariu del Egipto buvom vasara +42 jokiu problemu
Atsakyti
O kokie orai Turkijoje antroj birželio pusėj, įmanona išverti karštį? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LaukinesRozes @ 2014 01 30, 14:41)
merginos, o ar esate, kuri nors atostogavusi Zen The Inn Resort 5* Alanijoje? Nuotraukos labai viliojančios ir gražios. Bet kokie atsiliepimai?  849Lt, 6n., AI ultra. Jei esat buvusios rašykit, nes mes kol kas galvojam griebti šitą variantą

na va, klausiau, tai sakė jie patenkinti buvo ir neturėjo jokių nusiskundimų. Beje, jie irgi per eco traveli praejusiais metais skrido ir sake, kad gera kaina dabar tas pasiulymas, jiem tada gavos daugiau..
Atsakyti
Kiek pamenu seniau budavo, registruodavomes vasaros kelionėms į toki sąrašėli, o šiemet pasigedau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2014 01 30, 23:46)
O kokie orai Turkijoje antroj birželio pusėj, įmanona išverti karštį?  rolleyes.gif

As buvau kolius trys kartus nuo birzelio 19d labai puikus oras.vanduo juroje jau geras. Viesbutyje bunant visai nesijaucia karstis.vakare apie 20val buna mazdaug apie 26 silumos tada ir einam pasizvalgyt i pardes lauktuviu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LaukinesRozes @ 2014 01 31, 10:42)
aciu labai, manau, kad mes imsim sita kelione


ir mes ketiname liepos vidury į Zen viešbutį, bet jau labai bijau dėl karščių sad.gif
kaip manot gal visai neskrist? bet tik tokia data galim sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo antrakartmamyte: 31 sausio 2014 - 12:37