Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

nu nzn man tie eco travel skrydziai naktiniai, tai visai nepatinka....
Atsakyti
dar norėjau paklausti, ar internetu pirkt kelionę pigiau ar per agentūrą? Man viena agentė davė tokias pat kainas kaip internete... Ir dar: perkant internetu per ECO TRAVEL, kaip viskas vyksta? kada atsiunčia dokumentus, ar oro uoste kas pasitinka?
Atsakyti
QUOTE(Atzalele @ 2014 01 30, 16:06)
Sveikutes..
Labai prasyciau kas buvot parasyti, ar geguzes vidury jau tinkama temperatura buna oro ir vandens...dideliu karsciu nenorim, nes keliausim su mazais vaikais, bet bijausi, ar vandenukas nebus per saltas...bent baseinuose gal jau silta? Aisku suprantu, kad buna metai skirtingi, bet gal galit pasidalinti savo patirtimi kas buvote..
Labai aciu...



Visad skrendam geguzes pradzioje. Orai buna geri - tikrai silta, kartais karsta. Geguzes pradzioje dar kartais gali lietus aplankyti trumpas, bet viduryje geguzes jo tikrai nebus, o oras pats nuostabiausias - ir vaikams tinkamas ir pasideginti galima.
Jura man saltoka dar geguze, bet yra besimaudanciu. Baseinuose vanduo jau geras, savo maziukus leidziu i juos.
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2014 01 30, 10:56)
bet aplankoma ne viena idomi vieta?
Aciu


Bent is mano surasytu Demre-myra-kekova visos dienos kelione, bet ten is keliu daliu, pasiplaukiojat jachtomis, aplankot nuskendusi miesta, kapus uolose, amfiteatra ...

Tachtaly kalnas pusdienio kelione

Chimera, Olimpos ir pan irgi beveik visa diena gaunasi, jei ne su auto nuoma

Dzipai ir keturraciai irgi pan. - pusdienio rolleyes.gif

O Jus nenorit pasiziurineti mieto viesbuciu 5zv pvz Kemer Resort? ir aptarnavimas bus neblogas ir maistas geras ir ant juros kranto ir paciame Kemere todel ir klubai ir pramogos vietoje, vakare pasivaikciot kur turetumet.

Nes tuose seimyniniuose viesbuciuose, nu nebus ramybes prie baseinu ir restorane... Zyzimas, cypimas nuoatinis, o kai savus namuose palieki svetimu tikrai klausyti nesinori.

Bodrumas zinau, kad turi isvis viesbuciu i kuriuos neileidzia su vaikais cool.gif

QUOTE(antrakartmamyte @ 2014 01 30, 16:03)
oi neparašiau Liepos viduryje tik galim


nusiteikite karsciui +45 cool.gif Alanija, kemeras...
Jei rinksites Marmari ( su vaiku rekomenduociau tik Icmeleri) arba Bodruma ar kusadasi bus apie 35 ir ne taip jausis karstis 4u.gif

QUOTE(Atzalele @ 2014 01 30, 16:06)
Sveikutes..
Labai prasyciau kas buvot parasyti, ar geguzes vidury jau tinkama temperatura buna oro ir vandens...dideliu karsciu nenorim, nes keliausim su mazais vaikais, bet bijausi, ar vandenukas nebus per saltas...bent baseinuose gal jau silta? Aisku suprantu, kad buna metai skirtingi, bet gal galit pasidalinti savo patirtimi kas buvote..
Labai aciu...


Jura max 19, baseinas irgi iki 20 4u.gif oras apie 25 tiketina, kad bent pusdieni gausit lietaus 4u.gif 4 metu prognozes mirksiukas.gif

QUOTE(Noja78 @ 2014 01 30, 16:08)
nu nzn man tie eco travel skrydziai naktiniai, tai visai nepatinka....


o man kaip tik labai patinka thumbup.gif

QUOTE(antrakartmamyte @ 2014 01 30, 16:36)
dar norėjau paklausti, ar internetu pirkt kelionę pigiau ar per agentūrą? Man viena agentė davė tokias pat kainas kaip internete... Ir dar: perkant internetu per ECO TRAVEL, kaip viskas vyksta? kada atsiunčia dokumentus, ar oro uoste kas pasitinka?

Perkant is ecotraval: suvedat keliautojus, pasirenkat papildomas paslaugas ir renkantes banka is kurio darysite pavedima, pervedat 30 proc, gaunat i el.pasta apmokejimo patvirtinima ir nuoroda i puslapi, per kuri sumokesite likusia suma (30d iki keliones).Visus dokumentus gausite el pastu kelios paros iki keliones (esme ta pati perkant ir per toptravel.lt easytravel.lt)
Ecotravel keliones kainos tokios pat tiek internetu tiek per agenta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atzalele @ 2014 01 30, 15:06)
Sveikutes..
Labai prasyciau kas buvot parasyti, ar geguzes vidury jau tinkama temperatura buna oro ir vandens...dideliu karsciu nenorim, nes keliausim su mazais vaikais, bet bijausi, ar vandenukas nebus per saltas...bent baseinuose gal jau silta? Aisku suprantu, kad buna metai skirtingi, bet gal galit pasidalinti savo patirtimi kas buvote..
Labai aciu...


Mes visą laik vaziuodavome (kokius 5 metus iš eilės) gegužės pradžioje, kad ten būti gegužės 11, nes vestuvių metinės. Tai oras visada buvo 26-28, o vanduo ~20. Ir lietaus nei karto negavome. Pernai kaip niekad, buvo pradžioje oras 35, o vanduo 21. Bet po gegužės viduryje buvo lietaus.
Gal tik mums taip visada sekesi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(niekadeja1 @ 2014 01 30, 20:14)
Mes visą laik vaziuodavome (kokius 5 metus iš eilės) gegužės pradžioje, kad ten būti gegužės 11, nes vestuvių metinės. Tai oras visada buvo 26-28, o vanduo ~20. Ir lietaus nei karto negavome. Pernai kaip niekad, buvo pradžioje oras 35, o vanduo 21. Bet po gegužės viduryje buvo lietaus.
Gal tik mums taip visada sekesi  rolleyes.gif


Tai vos ne geguzes viduryje blogiau, nei pradzioje g.gif Oj nzn., bet isbandysim jau ta viduri biggrin.gif
O ta paroda kelioniu kasmet buna? Su gerom kainom. Musu amara nature, mus datai, tai kaina lygiai tokia teztour puslapyje yra, kaip ir mokejom.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 30, 20:18)
O ta paroda kelioniu kasmet buna? Su gerom kainom. Musu amara nature, mus datai, tai kaina lygiai tokia teztour puslapyje yra, kaip ir mokejom.


bus dar kelioniu muge - kova ar vasari g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2014 01 30, 15:08)
nu nzn man tie eco travel skrydziai naktiniai, tai visai nepatinka....


o man kaip tik labai thumbup.gif . Gal net gi vienintelis dalykas, kas iš tos agentūros patinka.

Teko išbandyti ir rytinius , ir popietinius skrydžius. Pirma diena - man - išbraukta iš atostogų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renaya @ 2014 01 30, 21:58)
o man kaip tik labai  thumbup.gif . Gal net gi vienintelis dalykas, kas iš tos agentūros patinka.

Teko išbandyti ir rytinius , ir popietinius skrydžius. Pirma diena - man - išbraukta iš atostogų biggrin.gif

As irgi visai uz naktini laika smile.gif bet viesbuciai nzn net g.gif nepatraukus...
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 01 30, 20:53)
bus dar kelioniu muge - kova ar vasari g.gif


Tai, kad buvo sausio 24-26 dienomis Adventur.
Atsakyti
oj neeee… man naktimis skrydis - peilis, nes as miegoti lektuve negaliu, tai man butu dvi dienos is atostogu isbrauktos biggrin.gif o su vaikais is vis to neisivaizduoju.
Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2014 01 30, 22:23)
oj neeee… man naktimis skrydis - peilis, nes as miegoti lektuve negaliu, tai man butu dvi dienos is atostogu isbrauktos biggrin.gif o su vaikais is vis to neisivaizduoju.

As irgi miegu prastai lektuve. Lygiai taip prastai yra kai skrydis 5 ryto biggrin.gif 3 nakties reikia isvaziuoti is namu, atsigulus geriusiu atveju 12 biggrin.gif Taip kad jokio skirtumo. O vaikai lektuve puikiausiai miegotu.
Atsakyti