Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(LaukinesRozes @ 2014 01 30, 14:41)
merginos, o ar esate, kuri nors atostogavusi Zen The Inn Resort 5* Alanijoje? Nuotraukos labai viliojančios ir gražios. Bet kokie atsiliepimai?  849Lt, 6n., AI ultra. Jei esat buvusios rašykit, nes mes kol kas galvojam griebti šitą variantą


Labai prastas ir viešbutis ir maistas. Tik nuotraukose gražus.
Atsakyti
QUOTE(LaukinesRozes @ 2014 01 30, 14:41)
merginos, o ar esate, kuri nors atostogavusi Zen The Inn Resort 5* Alanijoje? Nuotraukos labai viliojančios ir gražios. Bet kokie atsiliepimai?  849Lt, 6n., AI ultra. Jei esat buvusios rašykit, nes mes kol kas galvojam griebti šitą variantą

nieko sau kaina smile.gif kur čia taip?
Atsakyti
QUOTE(777Laurita777 @ 2014 01 30, 14:44)
nieko sau kaina smile.gif kur čia taip?


su Eco travel. Kaina yra skrydis + viešbutis.
Pervežimas, registruotas bagažas - papildomai. Ir ankstyvos, vėlyvos registracijos jei reik, ir papildomai.
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2014 01 30, 14:28)
Labutis visoms, labai noriu patarimų, ar įmanoma kur Turkijoje paatostogaut 2 asm su 7-mečiu vaiku už 5000 lt ? norėtųsi 4 žv. ir kad koks miestas būtų netoli smile.gif
Labai laukiu patarimų smile.gif

Žiūrinėjau kainas Go Planet Travel, bet...baugoka su jais sad.gif


oj aš irgi nedrįsčiau go planeto, maža dar pasikartos star1 istorija...
Atsakyti
QUOTE(LaukinesRozes @ 2014 01 30, 14:41)
merginos, o ar esate, kuri nors atostogavusi Zen The Inn Resort 5* Alanijoje? Nuotraukos labai viliojančios ir gražios. Bet kokie atsiliepimai?  849Lt, 6n., AI ultra. Jei esat buvusios rašykit, nes mes kol kas galvojam griebti šitą variantą


kažkokį panašų pavadinimą man yra minėjusi kolegė, kuri dažnai atostogauja Alanijoje. Pasidomėsiu ir parašysiu.
Atsakyti
QUOTE(niekadeja1 @ 2014 01 30, 14:46)
su Eco travel. Kaina yra skrydis + viešbutis.
Pervežimas, registruotas bagažas - papildomai. Ir ankstyvos, vėlyvos registracijos jei reik, ir papildomai.

bet žinai net viską sudėjus nedidelė kaina gaunasi už tokį variantą
Atsakyti
QUOTE(LaukinesRozes @ 2014 01 30, 14:41)
merginos, o ar esate, kuri nors atostogavusi Zen The Inn Resort 5* Alanijoje? Nuotraukos labai viliojančios ir gražios. Bet kokie atsiliepimai?  849Lt, 6n., AI ultra. Jei esat buvusios rašykit, nes mes kol kas galvojam griebti šitą variantą

jei tik gali čiupk! Viešbutis geras, pasitiko malonus stafas, maistas skanus, mes neturėjom prie ko prikibti
Atsakyti
QUOTE(Jurginta06 @ 2014 01 30, 14:12)
ziuriu, kad ir vaikams veiklos butu, ir spa,nes baiminuosi del oro.....drauge buvo tai deginosi ir maudesi kuo puikiausiai juroje.... Dairausi skaitineju, lyginu.
  Va va mano drauges vyras sako, kad ji po kelionesi AMARA DOLCE VITA, nieko kito nebenori.....vat man jis ir imponuoja.... wub.gif

as ir bandau ieskotis, aisku kas man patinka eina nuo 2000 biggrin.gif
o spalio pradzioj manau tikrai neblogi orai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(niekadeja1 @ 2014 01 30, 15:41)
Galima ir į 5* normalų gerą viešbutį iki 4500 Lt gegužės pradžioje. Tik žiūrint kokiai datai Jums reik.


oi neparašiau Liepos viduryje tik galim sad.gif
Atsakyti
QUOTE(LaukinesRozes @ 2014 01 30, 14:41)
merginos, o ar esate, kuri nors atostogavusi Zen The Inn Resort 5* Alanijoje? Nuotraukos labai viliojančios ir gražios. Bet kokie atsiliepimai?  849Lt, 6n., AI ultra. Jei esat buvusios rašykit, nes mes kol kas galvojam griebti šitą variantą

reikėtų ir man pasidomėti šituo variantu. Ar dar kas esate buvę?
Atsakyti
Sveikutes..
Labai prasyciau kas buvot parasyti, ar geguzes vidury jau tinkama temperatura buna oro ir vandens...dideliu karsciu nenorim, nes keliausim su mazais vaikais, bet bijausi, ar vandenukas nebus per saltas...bent baseinuose gal jau silta? Aisku suprantu, kad buna metai skirtingi, bet gal galit pasidalinti savo patirtimi kas buvote..
Labai aciu...
Atsakyti
QUOTE(LaukinesRozes @ 2014 01 30, 14:41)
merginos, o ar esate, kuri nors atostogavusi Zen The Inn Resort 5* Alanijoje? Nuotraukos labai viliojančios ir gražios. Bet kokie atsiliepimai?  849Lt, 6n., AI ultra. Jei esat buvusios rašykit, nes mes kol kas galvojam griebti šitą variantą


pries metus atostogavom su vyru. Mes taip pat nieko blogo nepastebejom, keista, kad yra kitaip mananciu. Esu pastebejus, kad daznai atsiliepimai visokiuose tipadvisor buna matyt perkami, nes kartais tai kas isreklamuota buna nieko verta, o kas isdeta i suns dienas buna labai geras dalykas... keista... anyway as rekomenduociau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aleksss: 30 sausio 2014 - 15:12