Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(inrinke @ 2014 01 28, 20:37)
Ačiū. 4u.gif  Jau žinau, kur važiuosiu. biggrin.gif Gal pamenat, kiek į Olimpos ekskursija maždaug kainuoja?


uj irgi gal 4 ar 6 lyros pats iejimas,jei apie visa keliones paketa klausiate (su pavezimu, pietumis ir ale gidu) tai apie 25$
Tik turekite omenyje, jei keliausite savarankiskai turekite liru, nes pas juos muziejuose tik liras priima, o daznai ir korteliu neima/ nenuskaito 4u.gif

QUOTE(BonaDona @ 2014 01 28, 21:05)
Kokia maždaug orientacinė rankšluosčių kaina?

Beje, kaip nekeista suknelės kokybė superinė. Šiemet pirksiu rankšluosčius.  cool.gif


As perku tik bambukinius, pastaraji karta tekstiles fabrike kaina nuo 10-30 $ priklauso nuo gr, dydzio spalvos, bet verti kiekvieno cento jau 3 metus naudojam, o minkstuciai kaip nauji wub.gif
Nezinau kur ta amara, bet Kemero centre tikrai rasite yra firmines parduotuves Damasnaja tekstile net kelios 4u.gif

As dzinsus pries 5 metus nusipirkau trinu kasdiena po namus, su vaikais i lauka ir kaip nauji, o mokejau 15 $ aisku to DG galetu ir nebuti, bet kokybe thumbup.gif

QUOTE(mamullia @ 2014 01 28, 21:39)
o kiek plius minus galima jau normalius kailinukus nusipirkt ir parduotuvese ieskot?


Priklausys nuo to kiek tam laiko skirsite 4u.gif Esu trumpus pirkus uz 150 $, zemiau keliu verstus (ale dublionke) uz 350 $, bet net persiuvo pagal mane, nes arba (.)(.) netilpo arba per liemeni platus buvo lotuliukas.gif kai persiuvo, atrodo kad ant manes siuti. Jei domins is kiekvienos parduotuves gali jus nuvesti i 'fabrika' didesne parduotuve, ten jau bus ko tik sirdis geidzia... Aisku laputes kailiai atitinkamai kainuos,bet vistiek nei LT 3 kart pigiau. As Bizon salone buvau nusiziurejusi ko mazdaug noreciau, tai kainavo 10 000, turkijoje apie 1000-1400 $

QUOTE(Kriiste @ 2014 01 28, 22:15)
nzn - nes net pradet kalbet apie juos ten buvo sunku lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif pirmais metais irgi galvojau, kam tos subos kaimynam is ryto prie +40 lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2014 01 28, 18:03)
Sveiki,
planuoju ir as atostogas i sia sali. 2 suauge asmenys. Nesam buve Turkijoje, kazkodel renkuosi is Kemero viesbuciu, viename is ju buvo draugai ir atsiliepimai geri.
Renkuosi pagrinde is dvieju viesbuciu, t.y.: Simena Sun Club HV-1 ir Amara Club Marine Nature HV-1. Gal gali daugiau kas nors pasidalinti informacija apie siuos viesbucius, gyvenimo juose ypatumais smile.gif
Taip pat mano sarase buvo: Crystal Flora Beach  Resort HV-1/5*, Club Salima HV-1 ir Club Marco Polo HV-1.

Ir kokias ekskursijas netoli Kemero rekomenduotumete?


Rekomenduociau per kalno upes pakeliauti, bent man labiausiai patiko. Jei griuvesius megstat, tai plaukem su jachta, sukom i cerkve ir kapavietes kanuose, pavadinimo tik nepamenu blush2.gif

O kodel dviese renkates tokius seimyninius viesbucius? 4u.gif
Atsakyti
Aciu labai uz ekskursiju rekomendacijas. Dar klausima toki turiu, zianu, kad tai labai individualu, bet domina apytiksle isleistu pinigu suma. na kazkaip standartiskai ar kaip, nzn. tarkim numacius kokias 3 dienas(vnt) eksursiju, kelione iki kemero, ten kokiu suvenyru nusipirkti. Na kiek pinigeliu issikeisti reiktu?

QUOTE(pukepuke @ 2014 01 28, 23:24)
O kodel dviese renkates tokius seimyninius viesbucius? 4u.gif

tiesa sakant nezinau blush2.gif dar nesikreipiau i agentura. Gal ten koki kita varianta pasiulytu g.gif bet kad ir siaip, daugiau kazkokiu kitu variantu nesvarsciau, nes pasirinkus paieskos kriterijus, visi pasiulyti viesbuciai panasus i mano svarstomus variantus ax.gif gal kokia nuoroda galite imesti, kur galetu atostogauti 2 suaugusieji.
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2014 01 29, 00:30)
Aciu labai uz ekskursiju rekomendacijas. Dar klausima toki turiu, zianu, kad tai labai individualu, bet domina apytiksle isleistu pinigu suma. na kazkaip  standartiskai ar kaip, nzn.  tarkim numacius kokias 3 dienas(vnt) eksursiju, kelione iki kemero, ten kokiu suvenyru nusipirkti. Na kiek pinigeliu issikeisti reiktu?
tiesa sakant nezinau blush2.gif  dar nesikreipiau i agentura. Gal ten koki kita varianta pasiulytu g.gif  bet kad ir siaip, daugiau kazkokiu kitu variantu nesvarsciau, nes pasirinkus paieskos kriterijus, visi pasiulyti viesbuciai panasus i mano svarstomus variantus ax.gif  gal kokia nuoroda galite imesti, kur galetu atostogauti 2 suaugusieji.


Simtas metu neatsostogavome dviese blush2.gif Paskutini karta buvom akka alinda viesbutyje. Jus abu jusu variantai seimoms tokie, kadangi io viena vaziujame, o kita svarsteme, pamenu, kad juos renkasi seimos su vaikas del geros animacijos vaikams ir paslaugu. Nesakau, kad dviese i juos nereiktu kelti kojos, bet, toks mano pamastymas, nes abu orientuoti seimyniniam poilsiui.
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2014 01 29, 00:30)
tiesa sakant nezinau blush2.gif  dar nesikreipiau i agentura. Gal ten koki kita varianta pasiulytu g.gif  bet kad ir siaip, daugiau kazkokiu kitu variantu nesvarsciau, nes pasirinkus paieskos kriterijus, visi pasiulyti viesbuciai panasus i mano svarstomus variantus ax.gif  gal kokia nuoroda galite imesti, kur galetu atostogauti 2 suaugusieji.


O Jus nusistatykite atostogu kriterijus, ko pageidaujate is atostogu. Taip bus lengvaiu rinktis ne tik viesbuti, bet ir pati kurorta. Ar planuojate pilnai atstogauti? - tada rinkites viesbuti su didele teritorija ir daug veiklos jame (tokiu atveju papildomu pinigu nereikes su savimi tureti). O gal norite apziureti sali ir ketinate vos ne kadien vaziuoti i eskursijas? - tada rinkites nebrangu viesbuti, kuriame tik paliksite daiktus ir kelias naktis pernakvosit (bet i atsiliepimus apie maista atkreipciau demesi). Jei ketinate siek tiek ilsetis, siek tiek keliauti - reikia, kad viesbucio kambariai butu tvarkingi ir maistas geras. Jei megstate labiau baseinus, o ne pliaza - pasiskaitykite atsiliepimus ar nera problemu su gultu uzimtumu. O gal Jus pasele jauni zmones ir Jums reikia linksmybiu? - tada rinkites Marmario kurorta.
Atsakyti
QUOTE(adrytės mama @ 2014 01 28, 12:27)
Mes buvom pernai geguzes 23 d., bet be vaiku, su draugu kompanija. Mums kambarys pasitaike puikus, be jokiu pelesiu kvapu, kaip buvom prisiskaite, su vaizdu i jura, bet kitiems ne taip pasiseke.. tik zinau, kad su gides pagalba pavyko pasikeist kambarius, nes kiti skudesi uodais, smarve, neveikianciais dusais ir kt. Maistas vuesbutyje puikus: labai daug sviezios zuvies, ivairiai ruostos vistienos...dieviski blyneliai su medumi ar sokoladu  biggrin.gif . Labai skanus pet pietus budavo maistas bariuke, esanciame netoli papludymio. Kepdavo ivairia mesyte ant groteliu, tai mes pietaudavom dazniausiai ten. Teritorija zalia ir labai priziureta. Kas liecia pramogas vaikams, tsi maciau zaidimu aikstele su supynem ir ciuozyklom, yra baseiniukas vaikams. Vyresniems yra ciuozyklos didziajame baseine ir prie juros tilto. Nepatiko tai, kad norint gauti hulta, reikia ji uzsiimt nuo 8 val., kitaip tenka ratus sukti. Tas pats buvo ir prie baseinu, ir prie juros. Papludymio ale smelis juodas, tai kojos ir rubai, jei nukrisdavo, budavo juodi.. todel plezindavomes ant tilto (yra ten gultai), va ten tai rooojus  biggrin.gif . Jura gileja labai staigiai, todel bukit atsargus su vaiku. As tikrai grizciau ten su vaikais, bet siemet vaziuosim i egipta del ju aqua parku (cia isperkam savo kalte, kad pernai vaziavom vieni  lotuliukas.gif )


aciu uz atsiliepimus smile.gif

dar klausimas, o netoliese yra kazkoks turgelis ar pan, kur galima apsipirkti tiek vaisiu svieziu, tiek daiktu? wink.gif
Atsakyti
tai vat, kad pasirinkus kriterijus panasaus tipo viesbucius siulo, kaip jus sakot - seimyninius. maziau zvaigzduciu nenoriu rinktis, nes tada daug papildomu mokesciu prisideda. Norim, kad viskas butu iskaiciuota, ir del nieko daugiau nereiketu rupintis. Jei butu mano valia, as ko gero, ir visas 7 dienas praleisciau tik viesbutyje, ziauriai pasiilgau poilsio doh.gif bet vyras vietoj nenusedetu. planuojam +- 3 dienas(pusdienius) ekskursiju, o visa kita laika praleisti viesbutije - baseine, prie juros, pirti, diskotekoj....mmm nerealiai to laukiu blush2.gif
bet ziuriu, kad pabrango keliones, ar tai cia as nuolaidas praziopsojau unsure.gif
pries kiek laiko geriausia pirkti kelione?
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2014 01 29, 20:43)

bet ziuriu, kad pabrango keliones, ar tai cia as nuolaidas praziopsojau unsure.gif
pries kiek laiko geriausia pirkti kelione?


Šį savaitgalį, Adventur parodos metu buvo geresnės kainos.
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2014 01 29, 20:43)
bet ziuriu, kad pabrango keliones, ar tai cia as nuolaidas praziopsojau unsure.gif
pries kiek laiko geriausia pirkti kelione?


nuo sestadienio keliones dar brangs, nes penktadieni sausio 31 baigiasi isankstiniai pardavimai.
Atsakyti
Sveikos mergaites, na mes be vasaros keliones i Turkija, dar keliausime ir spalio menesi, mano mieliausias gimtadienio dovana wub.gif tokia nusprende padaryti, pagal mano prasyma man pasiule agentura sarasa viesbuciu, ir pasimeciau,gal kuri juose lanketesskrisime keturiese as,vyras ir mazieji musu....vat spalio menesi i kuri jus vaziuotumete? Draugai buvo Amara dolce vita, tai jie tik uz sy viesbuti....

TURKEY, KEMER,
AMARA DOLCE VITA LUXURY 5 *

TURKEY, BELEK,
GURAL PREMIER BELEK HV-1

TURKEY, INCEKUM - ALANYA,
DELPHIN DELUXE RESORT 5 *

TURKEY, BELEK,
SPICE HOTEL & SPA

TURKEY, KEMER,
MARTI MYRA HOTEL 5 *

TURKEY, KEMER,
KILIKYA PALACE GOYNUK 5 *

TURKEY, KEMER,
RIXOS SUNGATE 5 *

TURKEY, KEMER,
CLUB PHASELIS HV-1/5*

TURKEY, KEMER,
LIMAK LIMRA HOTEL & RESORT 5 *

TURKEY, KEMER,
AMARA CLUB MARINE NATURE HV-1

TURKEY, BELEK,
ALVA DONNA EXCLUSIVE HOTEL & SPA 5 *

TURKEY, KEMER,
RIXOS TEKIROVA 5 *

Pati ieskausi info, bet gal kuri pasidalintumete savo patirtimi blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2014 01 29, 22:19)
Šį savaitgalį, Adventur parodos metu buvo geresnės kainos.

nezinojau, kad tokia vyksta verysad.gif
Atsakyti
Dėl nuolaidu- labai paprašius pas agente galima susitarti mirksiukas.gif

Vieni duoda 2-3% kiti visus 10-9%pasiūlo mirksiukas.gif

Reik tartis.. ax.gif

Įdomumo dėlei nuvažiavau į paroda. Nudžiugau sužinojusi, kad nepermokėjome už kelione i Amarą viešbutuką ax.gif (pirkome prieš paroda, iš agentūros)

























Atsakyti