Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

man dar vis idomu ar prie simenos yra koks turgus, o ten kur prie viesbucio atvaziuoja ar visa diena ar kazkuriom valandom, kaip kainos, ar apsimoka ziuretis ar kitur kur g.gif
Atsakyti
QUOTE(.sniege. @ 2014 01 28, 11:46)
man dar vis idomu ar prie simenos yra koks turgus, o ten kur prie viesbucio atvaziuoja ar visa diena ar kazkuriom valandom, kaip kainos, ar apsimoka ziuretis ar kitur kur  g.gif



Bent netoli Delphinu porai dienu buvo atvazeves turkisku skuduru turgus - patalyne, ranksluosciai, rubai (zinoma visi vardiniai lotuliukas.gif ), arbatos, saldumynai. Skuduru kainos pritaikytos turistas, ypac rusams, kurie yac megsta sintetinius "brand'us" biggrin.gif Bent jau arbatu ir saldumyni man baisu pirkti is tokiu vietu schmoll.gif Bet pasivaikscioti visai idomu, nusipirkau suvenyra i namus is ten.
Atsakyti
QUOTE(Apola @ 2014 01 26, 18:32)
Apsilankem siandien Adventur parodoj ir isigijom kelione i Turkija... megaturo mergaite pasiule i Saphir 4*. Vaziuojam birzeli 9n. thumbup.gif
Gal kas buve? Turite atsiliepimu? Tikiuosi nelabai prasovem, nes bus pirma kelione su vaiku.


Mes buvom pernai geguzes 23 d., bet be vaiku, su draugu kompanija. Mums kambarys pasitaike puikus, be jokiu pelesiu kvapu, kaip buvom prisiskaite, su vaizdu i jura, bet kitiems ne taip pasiseke.. tik zinau, kad su gides pagalba pavyko pasikeist kambarius, nes kiti skudesi uodais, smarve, neveikianciais dusais ir kt. Maistas vuesbutyje puikus: labai daug sviezios zuvies, ivairiai ruostos vistienos...dieviski blyneliai su medumi ar sokoladu biggrin.gif . Labai skanus pet pietus budavo maistas bariuke, esanciame netoli papludymio. Kepdavo ivairia mesyte ant groteliu, tai mes pietaudavom dazniausiai ten. Teritorija zalia ir labai priziureta. Kas liecia pramogas vaikams, tsi maciau zaidimu aikstele su supynem ir ciuozyklom, yra baseiniukas vaikams. Vyresniems yra ciuozyklos didziajame baseine ir prie juros tilto. Nepatiko tai, kad norint gauti hulta, reikia ji uzsiimt nuo 8 val., kitaip tenka ratus sukti. Tas pats buvo ir prie baseinu, ir prie juros. Papludymio ale smelis juodas, tai kojos ir rubai, jei nukrisdavo, budavo juodi.. todel plezindavomes ant tilto (yra ten gultai), va ten tai rooojus biggrin.gif . Jura gileja labai staigiai, todel bukit atsargus su vaiku. As tikrai grizciau ten su vaikais, bet siemet vaziuosim i egipta del ju aqua parku (cia isperkam savo kalte, kad pernai vaziavom vieni lotuliukas.gif )
Atsakyti
Sveiki,
planuoju ir as atostogas i sia sali. 2 suauge asmenys. Nesam buve Turkijoje, kazkodel renkuosi is Kemero viesbuciu, viename is ju buvo draugai ir atsiliepimai geri.
Renkuosi pagrinde is dvieju viesbuciu, t.y.: Simena Sun Club HV-1 ir Amara Club Marine Nature HV-1. Gal gali daugiau kas nors pasidalinti informacija apie siuos viesbucius, gyvenimo juose ypatumais smile.gif
Taip pat mano sarase buvo: Crystal Flora Beach Resort HV-1/5*, Club Salima HV-1 ir Club Marco Polo HV-1.

Ir kokias ekskursijas netoli Kemero rekomenduotumete?
Atsakyti
QUOTE(.sniege. @ 2014 01 28, 10:46)
man dar vis idomu ar prie simenos yra koks turgus, o ten kur prie viesbucio atvaziuoja ar visa diena ar kazkuriom valandom, kaip kainos, ar apsimoka ziuretis ar kitur kur  g.gif

Turgus į Simena sun club atvažiuoja tiesiai į viešbutį, mes papuolėm du kartus. Kainos........ už rankinę prašo 120 dol, po valandos jau ji kainuoja 80 dol., o prieš turgaus pabaigą atiduoda už 45 biggrin.gif Saldumynus mes pirkome Čamjuvos miestelyje, parduotuvėlėje Samyj sladkij magazin, ten pasirinkimas didelis, viską išragauji, kaina labiau derinama. Į turgų važiavome į Kemerą, jei neklystu-ketvirtadienį. Kainos turistams smile.gif Jei turite laiko ir kantrybės galima nusidėrėti apie trečdalį kainos, bet greit pavargsti nuo tokio "darbo". Dar Kemere yra Waikiki drabužių parduotuvė. Buvom užėję tik apsižiūrėti. Šiaip pigiau Kemere pirkti. Bet man vistiek brangu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2014 01 28, 18:03)
Ir kokias ekskursijas netoli Kemero rekomenduotumete?


Demre-Myra-kekova 3in1, pasiplaukiojat jachta, issimaudot atviroje juroje, aplankote nuskendusi miesta, kapus uolose, amfiteatra- liuks kelione tikrai verta demesio 1 dienos netolimi atstumai 4u.gif kaina apie 30$

Netoliese yra Olimpos kaimelis, namai medziuose, griuvesiai, grazus papludimys, pakeliui chimeros kalnas, ypac grazu temstant - kalne plysiuose dega liepsneles. nuoma auto apsimokejo labiau, viskas apie 30 km

I kita puse (Beldibilink) yra kriokliai, ale tarpeklis irgi max 25 km atstumu nuo Kemero

Tachtaly virsukalne kaina apie 50 $ (pakilimas ir pavezejimas)

Jei domina dzip safari, keturraciai, zvejybos, club-jachtos ir pan. 15-30 $

Galima i Antalijos akvariuma nuvaziuoti, mes vaziavom su dolmusais (vietiniais autobusiukais) kemer- antalija 4$ vaziuoja salia akvos, grista nuo pc migros. Skelbiasi turintys ilgiausia tuneli pasaulyje, virs galvos rajos ir rykliukai plaukioja wub.gif

Rekomenduoju vietine agentura Ginza travel thumbup.gif

Aj paciame Kemere yra ale kaimelis prie jachtu prieplaukos ant kalvos, muziejus gal 3 litos iejimas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(BonaDona @ 2014 01 28, 20:15)
Turgus į Simena sun club atvažiuoja tiesiai į viešbutį, mes papuolėm du kartus. Kainos........ už rankinę prašo 120 dol, po valandos jau ji kainuoja 80 dol., o prieš turgaus pabaigą atiduoda už 45  biggrin.gif  Saldumynus mes pirkome Čamjuvos miestelyje, parduotuvėlėje Samyj sladkij magazin, ten pasirinkimas didelis, viską išragauji, kaina labiau derinama. Į turgų važiavome į Kemerą, jei neklystu-ketvirtadienį. Kainos turistams  smile.gif  Jei turite laiko ir kantrybės galima nusidėrėti apie trečdalį kainos, bet greit pavargsti nuo tokio "darbo". Dar Kemere yra Waikiki drabužių parduotuvė. Buvom užėję tik apsižiūrėti.  Šiaip pigiau Kemere pirkti. Bet man vistiek brangu  lotuliukas.gif


Rankines po 20 $ kemero turguje 4u.gif
Pirmadieniais berots vaisiu turgus (tikrai labai vertas demesio)
Antradieniais DG, Prada ir Adidas rojus lotuliukas.gif

Nesu mokejusi daugiau nei 50 pr pradines kainos blush2.gif Es upirkusi ir kailinius ir odines striukes- kokybe super thumbup.gif pamatuoja- persiuna pagaltave ir kita diena i viesbuti pristato - odinukes apie 300-400 lt,kailinukai iki keliu (dublionkes) 800 lt aisku kainos cia ne po vieno litro arbaros, alaus rolleyes.gif

Dar man labai patinka patalyne ir ranksluosciai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 01 28, 21:30)
Netoliese yra Olimpos kaimelis, namai medziuose, griuvesiai, grazus papludimys, pakeliui chimeros kalnas, ypac grazu temstant - kalne plysiuose dega liepsneles. nuoma auto apsimokejo labiau, viskas apie 30 km
Tachtaly virsukalne kaina apie 50 $ (pakilimas ir pavezejimas)
Rekomenduoju vietine agentura Ginza travel  thumbup.gif 

Ačiū. 4u.gif Jau žinau, kur važiuosiu. biggrin.gif Gal pamenat, kiek į Olimpos ekskursija maždaug kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2014 01 28, 19:15)
Į turgų važiavome į Kemerą, jei neklystu-ketvirtadienį. Kainos turistams  smile.gif  Jei turite laiko ir kantrybės galima nusidėrėti apie trečdalį kainos, bet greit pavargsti nuo tokio "darbo". Dar Kemere yra Waikiki drabužių parduotuvė. Buvom užėję tik apsižiūrėti.  Šiaip pigiau Kemere pirkti. Bet man vistiek brangu  lotuliukas.gif


Kad pernai treciadieni tas turkgus buvo (nu rubu), o maisto - pirmadieni. Nzn kaip jus derejotes - jei tik trescdali ir po vargu nuderejote - mes derejomes daugiau - pvz odinis dirzas - prase 60 dol, nupirkom 2 vnt is jo uz 40 lotuliukas.gif Uz laikrodi prase 50, paemem du uz 35 rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 01 28, 19:30)

Dar man labai patinka patalyne ir ranksluosciai  cool.gif

Kokia maždaug orientacinė rankšluosčių kaina?
Ir kur prie Amara club marien jų galima būtų įsigyti?

QUOTE(Kriiste @ 2014 01 28, 19:39)
Kad pernai treciadieni tas turkgus buvo (nu rubu), o maisto - pirmadieni. Nzn kaip jus derejotes - jei tik trescdali ir po vargu nuderejote - mes derejomes daugiau - pvz odinis dirzas - prase 60 dol, nupirkom 2 vnt is jo uz 40 lotuliukas.gif  Uz laikrodi prase 50, paemem du uz 35 rolleyes.gif

Na, aš pirkau proginę suknelę, kurios man laaabai reikėjo ir vis tiek būčiau ją pirkus rolleyes.gif Sugebėjau nudėrėti nuo 110 iki 60 dol. Man tai pasiekimas biggrin.gif Beje, kaip nekeista suknelės kokybė superinė. Šiemet pirksiu rankšluosčius. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2014 01 28, 20:05)
Kokia maždaug orientacinė rankšluosčių kaina?
Ir kur prie Amara club marien jų galima būtų įsigyti?
Na, aš pirkau proginę suknelę, kurios man laaabai reikėjo ir vis tiek būčiau ją pirkus  rolleyes.gif Sugebėjau nudėrėti nuo 110 iki 60 dol. Man tai pasiekimas  biggrin.gif Beje, kaip nekeista suknelės kokybė superinė. Šiemet pirksiu rankšluosčius.  cool.gif


kaina uz nedideli (ne pirtini) nuo 3-4 dol iki 8, jiems nelabai daro nuolaidas, pirkdami atkreipkit demesi - kad skirias ne kaina, o gramai - storesnis, tvirtesnis, daugiau sugeria, bet ir brangesnis mirksiukas.gif Dideli apie 15 4u.gif
Man dar labai patiko tie is hamamu ranksluostukai, languoti tokie - ju visur pilna po 1-2 dolerius - bet sugeria tikrai gerai, o jei kokiam baseine - vietos krepsy nedaug uzima (pvz vaikams mokykloje) thumbup.gif

thumbup.gif jei tiko ir patiko suknele. As siemet nusiplanavau kailinius blush2.gif Kazkaip pernai net minciu nekilo juos matuotis - plaukai siauses vien nuo minties (buvo +48), ale gryzus i LT, taip sutapo kad nebuvo labai silta - nagus kramciaus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 01 28, 22:28)
kaina uz nedideli (ne pirtini) nuo 3-4 dol iki 8, jiems nelabai daro nuolaidas, pirkdami atkreipkit demesi - kad skirias ne kaina, o gramai - storesnis, tvirtesnis, daugiau sugeria, bet ir brangesnis mirksiukas.gif  Dideli apie 15 4u.gif
Man dar labai patiko tie is hamamu ranksluostukai, languoti tokie - ju visur pilna po 1-2 dolerius - bet sugeria tikrai gerai, o jei kokiam baseine - vietos krepsy nedaug uzima (pvz vaikams mokykloje) thumbup.gif

thumbup.gif  jei tiko ir patiko suknele. As siemet nusiplanavau kailinius blush2.gif  Kazkaip pernai net minciu nekilo juos matuotis - plaukai siauses vien nuo minties (buvo +48), ale gryzus i LT, taip sutapo kad nebuvo labai silta - nagus kramciaus lotuliukas.gif

o kiek plius minus galima jau normalius kailinukus nusipirkt ir parduotuvese ieskot?
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 01 28, 20:39)
o kiek plius minus galima jau normalius kailinukus nusipirkt ir parduotuvese ieskot?

nzn - nes net pradet kalbet apie juos ten buvo sunku lotuliukas.gif
Atsakyti