Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Zylute1 @ 2014 01 27, 20:45)
pagal pradinę sutartį (kambarys standart) skirtumas apie 600 lt - į kokią papildomą ekskursiją 4 asmenys tikrai būtume išsiruošę...
o jei būčiau keitusi kambarį į family - vis tiek pigesnė kelionė apie 200 Lt..

tiesiog agentė mūmis nuoširdžiai nepasirūpino...
Pirkome per Top travel...

nusivyliau išankstiniais pirkimais  verysad.gif


o jei keistumet viesbuti kuris siuo metu kainuotu kaip jusu ? kartais akcijos vieniem viesbuciams baigesi ,kitiems taiko ilgesni laika ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ramimama @ 2014 01 27, 20:54)
o jei keistumet viesbuti kuris siuo metu kainuotu kaip jusu ? kartais akcijos vieniem viesbuciams  baigesi  ,kitiems taiko ilgesni laika  ax.gif



žmogeliukai, su kuriais susipažinome praeitos kelionės metu, pasirinko šį viešbutį, kad praleisti atostogų laiką kartu. negaliu jų apvilti - jiems su mumis smagu. 4u.gif

antra - kodėl tyčia sudaromos nuolaidos, kuriomis seni klientai negali pasinaudoti... taip negražu, nesąžininga... nemanau, kad kitą kartą rinksiuosi kelionę per top travel - ten už mane mūru nestovi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2014 01 27, 20:22)
Jei neklystu, tai iš Kemero į Žaliąjį kanjoną neveža. Gal kas patikslins.  smile.gif

Neveza 4u.gif

inrinke nebent privacia kelione pasiimti, bet tada jau kainuos blush2.gif is esmes viskas yra imanoma, tik reikia buti itin mokiam ax.gif

Zylute1 na manau cia jau agente pasisiukslino doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 01 27, 21:18)
Neveza  4u.gif 

:

Zylute1 na manau cia jau agente pasisiukslino  doh.gif



ačiū už palaikymą (tikiuoso sniege irgi name palaikys - ji žino kame)
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2014 01 27, 21:10)
žmogeliukai, su kuriais susipažinome praeitos kelionės metu,  pasirinko šį viešbutį, kad praleisti atostogų laiką kartu. negaliu jų apvilti - jiems su mumis smagu.  4u.gif

antra - kodėl tyčia sudaromos nuolaidos, kuriomis seni klientai negali pasinaudoti... taip negražu, nesąžininga... nemanau, kad kitą kartą rinksiuosi kelionę per top travel - ten už mane mūru nestovi...  g.gif


uzuojauta nepasiseke su agente console.gif
Atsakyti
QUOTE(ramimama @ 2014 01 27, 21:21)
uzuojauta nepasiseke su agente  console.gif



ačiū, 4u.gif 4u.gif 4u.gif
dar bandau nepasiduoti - parašiau tez tour - nors gera baigtimi jau netikiu... doh.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zylute1: 27 sausio 2014 - 20:26
QUOTE(BonaDona @ 2014 01 27, 21:22)
Jei neklystu, tai iš Kemero į Žaliąjį kanjoną neveža. Gal kas patikslins.  smile.gif


QUOTE(bruc @ 2014 01 27, 22:18)
Neveza  4u.gif 

inrinke nebent privacia kelione pasiimti, bet tada jau kainuos  blush2.gif is esmes viskas yra imanoma, tik reikia buti itin mokiam  ax.gif


Gaila... ax.gif Teks planuoti kažkur kitur nuvykti. Tikiuosi, tai bus ne paskutinė kelionė, tai ateityje nuvyksim, privačiom dar neužsidirbom... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Zylute1 @ 2014 01 27, 22:24)
ačiū,  4u.gif  4u.gif  4u.gif
dar bandau nepasiduoti - parašiau tez tour - nors gera baigtimi jau netikiu...  doh.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Gal dar pavys susitvarkyti. 4u.gif Dažnai agentai labai maloniai bendrauja, kol avansą pervedi. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2014 01 27, 21:37)
Gaila... ax.gif Teks planuoti kažkur kitur nuvykti. Tikiuosi, tai bus ne paskutinė kelionė, tai ateityje nuvyksim, privačiom dar neužsidirbom... biggrin.gif
Papildyta:

Gal dar pavys susitvarkyti. 4u.gif Dažnai agentai labai maloniai bendrauja, kol avansą pervedi. verysad.gif



va va, o mes 50 proc. pervedėme g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2014 01 27, 22:39)
va va, o mes 50 proc. pervedėme  g.gif

Labai suprantu, apmaudu. 4u.gif Kai esi pastovi, patikima klientė, tai norisi, kad būtų atitinkamas dėmesys. Esu tai patyrusi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2014 01 26, 11:29)
Mes irgi gegužę bandysim palėkt. Susiderinom 10 d. atostogas. Tikiuosi, nenusivilsim ir neprailgs biggrin.gif

mes 04.30 lekiam 10 d. tai turbut pirmieji bandysim savo kailiu....
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2014 01 27, 21:45)
Labai suprantu, apmaudu. 4u.gif Kai esi pastovi, patikima klientė, tai norisi, kad būtų atitinkamas dėmesys. Esu tai patyrusi. 4u.gif



group.gif mano kredo - tik kartu mes komanda drinks_cheers.gif

šaukšto dar nepadėjau
laukiu sniegės pagalbos

dideliausias Ačiū forumo mergaitėms, palaikančioms mane notworthy.gif

informuosiu apie ginčo eigą aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2014 01 27, 21:09)


informuosiu apie ginčo eigą  aggressive.gif

Sėkmės 4u.gif ir šiaip.....kartais viešumas daro stebuklus smile.gif
Atsakyti