Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Nuostabūs paplūdimiai, debesų netemdoma saulė, žydra šilta jūra, kalnuotas kraštovaizdis, antikinės architektūros palikimas, svetingi ir draugiški žmonės, medumi varvantys saldumynai... Galima būtų dar tęsti ir tęsti. Tačiau svarbiausia, kad Turkija – nepakartojamų atostogų šalis dėl puikiai suderinto rytietiško šalies kolorito ir nepriekaištingo vakarietiško aptarnavimo. Tad nenuostabu, kad šiltą Turkijos pajūrį mėgsta turistai iš viso pasaulio, žinoma ir iš Lietuvos. Turkija jau eilę metų išlieka populiariausia atostogų kryptimi. Itin didelis viešbučių pasirinkimas, platus kainų spektras, nuostabus klimatas ir kokybiškas nuoširdus aptarnavimas – visa tai Turkija, į kurią vis norisi sugrįžti.

user posted image

Populiariausi kurortai:


Antalija
Marmaris
Bodrumas

Svarbu!

Pinigai

Turkijos piniginis vienetas - turkiška lyra. Atsiskaityti galima banknotais, lyrų monetomis. Pinigus keičia visi bankai, viešbučiai, oro uostų keityklos.

Muitinė

Į Turkiją galima vykti tik turint galiojantį pasą (ne asmens tapatybės kortelę!). Pasas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Turkija reikalauja, kad turisto pasas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.
Įsivežti galima 2 l alkoholinių gėrimų, 600 vnt. cigarečių, parfumerijos gaminiams apribojimai netaikomi. Antikinių daiktų išvežimas yra draudžiamas. Išvežant naujus kilimus, būtinas pirkimo čekis, senovinius daiktus - spec. Muziejų valdybos išduotas sertifikatas.

Sveikata

Prieš kelione pasirūpinkite sveikatos draudimu, kuris garantuos būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą.
Sveikatos draudimo užsienyje polisus galima įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse.
Prieš vykstant į egzotiškas šalis patariama pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktinio skiepijimosi nuo užkrečiamųjų ligų. Skiepais rūpinasi ir už juos moka pats turistas.

Ankstesnės temos:
praėjusi
2013-09---2013-12
2013-07---2013-09
2013-06---2013-07

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lola.lola: 24 sausio 2014 - 15:01
diskutuojam toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2014 01 24, 14:45)
Norėjau paklausti ar skiriasi oro temperatūra važiuojant gegužės viduryje Alanijoje ir Kemere?
Renkuosi tarp Delpfin Botanik ir Amara Club Marine. Amara šiek tiek pigesnė, bet Botanike gal vaikams geriau  g.gif

mes pasirinkom Amara. Apie Botanika ne kokiu atsiliepimu girdejau, ir kaina mums tiko labiau amaros.

QUOTE(xjurga @ 2014 01 24, 15:40)
Ačiū. Galvojau, kad gegužės viduryje jau ten pakankamai šilta  g.gif

na, as kalbejau su drauge kuri turkijoj gyvena, su agente, su zmonemis , kurie balandzio gale jau vaziuoja i Turkija, sake geguze silumos pakaks. aisku, gali buti lietaus, bet ten juk greit, nulyja ir vel saule sviecia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2014 01 24, 15:25)
mes pasirinkom Amara. Apie Botanika ne kokiu atsiliepimu girdejau, ir kaina mums tiko labiau amaros.



Na aš dar giliuose apmąstymuose tarp šių dviejų viešbučių. Agentė labai rekomenduoja Botaniką. Gal pasidalintumėte kokius neigiamus atsiliepimus girdėjote apie šį viešbutį, kad žinočiau į ką atkreipti dėmesį.
Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2014 01 24, 16:25)
mes pasirinkom Amara. Apie Botanika ne kokiu atsiliepimu girdejau, ir kaina mums tiko labiau amaros.


Kuria Amara pasirinkote? Buvau Amara Dolce Vita ir Botanik Deluxe, siuos du galiu palyginti - Amara pries Botanika aukstumoje, Botanikas po Amaros pasirode kaip 3*.

QUOTE(xjurga @ 2014 01 24, 17:30)
Na aš dar giliuose apmąstymuose tarp šių dviejų viešbučių. Agentė labai rekomenduoja Botaniką. Gal pasidalintumėte kokius neigiamus atsiliepimus girdėjote apie šį viešbutį, kad žinočiau į ką atkreipti dėmesį.


Jei nebuvote geresniuose viesbuciuose tikrai tiks ir patiks Botanikas.
Atsakyti
QUOTE(lola.lola @ 2014 01 24, 16:39)
Kuria Amara pasirinkote? Buvau Amara Dolce Vita ir Botanik Deluxe, siuos du galiu palyginti - Amara pries Botanika aukstumoje, Botanikas po Amaros pasirode kaip 3*.
Jei nebuvote geresniuose viesbuciuose tikrai tiks ir patiks Botanikas.


Svarstau tarp Amara Club Marine ir Botaniko. Buvusi esu Crystal Sunrise Queen, tai tik su juo galėčiau lyginti.
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2014 01 24, 17:43)
Svarstau tarp Amara Club Marine ir Botaniko. Buvusi esu Crystal Sunrise Queen, tai tik su juo galėčiau lyginti.


tokiu atveju negaliu padeti patarimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2014 01 24, 16:43)
Svarstau tarp Amara Club Marine ir Botaniko. Buvusi esu Crystal Sunrise Queen, tai tik su juo galėčiau lyginti.

Mes irgi pasirinkom Amara club marine smile.gif Rinkomes dar tarp Akka Alindos, Simenos Sun Club ir Majesty park. Kadangi Simenoje jau buvom ir ten labai patiko, tai agente parekomendavo sia Amara kaip panasiausia i Simena ir dar geresne.
Atsakyti
O kiek amare kainuoja geguzes vidury?
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2014 01 24, 20:45)
O kiek amare kainuoja geguzes vidury?

http://www.tez-tour....search....":""}
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2014 01 24, 14:45)
Norėjau paklausti ar skiriasi oro temperatūra važiuojant gegužės viduryje Alanijoje ir Kemere?
Renkuosi tarp Delpfin Botanik ir Amara Club Marine. Amara šiek tiek pigesnė, bet Botanike gal vaikams geriau  g.gif

Botanike buvome, labai patiko, tikrai saunus viesbutis. Kabinetis man nesinorejo, na, gal kambario (gyvenom standarte), noretusi didesnio. Bet mes tame kambaryje tik miegojom. O siaip puikus maistas, paslaugos vaikams, geri ala carte restoranai, skanus kokteiliai. Buvome rugsejo viduryje, zmoniu antpludzio nesijaute, zmones kulturingi. Maniskiai visad miegojo pietu miegeli vezimelyje prie ramiojo baseino, netoliese atsisedo didele, triuksminga rusu kompanija. Bet pamate musu vezimeli atsisedo atokiau. Kur dar nuostabi vakaro programa, didziule grazi teritorija. Vnz., grizciau, bet siemet isgasdino naujo viesbucio pastatymas toje pacioje teritorijoje. O pasirinkome amara marine, kainos skirtumas tikrai ne esminis, vos 300Lt musu semai gaunasi. Todel tikeciausi is jo ne prastesniu ispudziu, nei is botaniko, bet isstudijavus atsiliepimus, manau, bus saunios atsostogos wub.gif

QUOTE(Noja78 @ 2014 01 24, 16:25)
mes pasirinkom Amara. Apie Botanika ne kokiu atsiliepimu girdejau, ir kaina mums tiko labiau amaros.
na, as kalbejau su drauge kuri turkijoj gyvena, su agente, su zmonemis , kurie balandzio gale jau vaziuoja i Turkija, sake geguze silumos pakaks. aisku, gali buti lietaus, bet ten juk greit, nulyja ir vel saule sviecia. smile.gif


Na neisivaizduoju kas ten Botanike gali netikti unsure.gif Reitingai jo auksti mirksiukas.gif
QUOTE(xjurga @ 2014 01 24, 17:30)
Na aš dar giliuose apmąstymuose tarp šių dviejų viešbučių. Agentė labai rekomenduoja Botaniką. Gal pasidalintumėte kokius neigiamus atsiliepimus girdėjote apie šį viešbutį, kad žinočiau į ką atkreipti dėmesį.

Jau aprasiau savo ispudzius mirksiukas.gif Is manes blogu atsiliepimu nebus, man rojus ten buvo wub.gif Bet tas naujas didelis viesbutis toje pacioje teritorijoje unsure.gif Agente juk irgi nezino, kaip ten bus su jo atsiradimu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 24 sausio 2014 - 20:01
QUOTE(xjurga @ 2014 01 24, 17:43)
Svarstau tarp Amara Club Marine ir Botaniko. Buvusi esu Crystal Sunrise Queen, tai tik su juo galėčiau lyginti.

As sakyciau Amara.
Man susidare ispudis, kad visose Amarose yra panasus aptarnavimo lygis, nors as pati buvau tik Amara Dolce Vitoj.
Bet kai pernai buvom "Utopioje" ir susitikom kitus zmones, buvusius Amara Club Marine, tai nusprendem, kad jei butu panasus variantai, lyginant su kitais viesbuciais, rinktumemes tik Amaras, nes yra daugybe maloniu smulkmenu, kuriu daugumoje kitu TR viesbuciu nerasi. 4u.gif

Buvau ir Crystal'e Kemere, tai is viso sunkiai sulyginama su siais viesbuciais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benukas: 24 sausio 2014 - 20:56