Įkraunama...
Įkraunama...

Demar avalynė

QUOTE(Lux @ 2014 09 24, 09:51)
Kuo ypatingi tie demar batai, kad taip juos perkat? man jie negražūs, atrodo sunkūs ir nepatogūs. tokio tipo dukrai buvau nupirkus Columbia tai po vieno apsiavimo atsisakė juos nešioti.

Man irgi būtų labai įdomu. Gal kas trumpai galėtų demarų privalumus ir trūkumus iš patirties? Būtų didelis ačiū. aciuks.gif
Mes irgi nepirkę niekad, neturiu nuomonės...
Atsakyti
mes demar praėjusiais metais pirkom..mano mažius 3m puikiai su jais lakstė, niekuom nesiskundė. visą žiemą su paprasta pėdkelne pravaikščiojo, kojos šilto svisad buvo. man jie tiko, o ir kaina labai gera..tai kam ieškot kažko kito šiais metais smile.gif
Atsakyti
Vaikai mano pagal vaizdą išsirinko demar Nikko ir Samanta. Permečiau demar temas, šių modeliukų niekas nekomentavęs. Gal kažkas iš Jūsų tokius turit ir pakomentuotumėt? Didelis ačiū būtų 4u.gif
Papildyta:
Visų modeliukų vidinė kojinė išsiima? 4u.gif

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 09 24, 10:04)
mano mažius 3m puikiai su jais lakstė

Kurį modeliuką turėjot?
Atsakyti
As manau visi perkan, nes gera kaina ir silti. Dizainai aisku gal ir nelabai, gal biski griozdiski, beeet, kas nesivaiko madu, tiems gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 09 24, 10:09)
Kurį modeliuką turėjot?

su pingviniukais
Jų vidus neišsiima
Atsakyti
Mano vaikas pernai vaiksciojo su demarais per didesnius salcius. Taip pat su pedkelnem ir kojos nesalo. Tada dvimetis buvo. Devejo Mar modeli. Tai siemet taip pat didesniem salciam perku demar. Juk ne del grozio o del silumos juos imu. Del grozio perkam kokius kitus papildomai. Jie ne tokie buna silti, kaip demarau, kad ir su nat.kailiu butu.

Uzpernai emu dedavau. Irgi neblogi.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 09 24, 10:51)
Kuo ypatingi tie demar batai, kad taip juos perkat? man jie negražūs, atrodo sunkūs ir nepatogūs. tokio tipo dukrai buvau nupirkus Columbia tai po vieno apsiavimo atsisakė juos nešioti.

aš saviškiui pirkau sow storm (buvo pradėjęs vaikščioti rugjūtį), labai lengvai užsimaudavo batukai, patikimai užsisegdavo, nekrito nuo kojos, tilpo po columbia kombiu, kojelės su pėdkelnėm likdavo šiltutės, per ledą kaip traktorius ėjo, neslidinėjo, žiauriai patenkinta buvau. šiai žiemai į darželį pirkau Kenny gumuota pėdute (pernai tuo pačiu prigriebiau). vidpadžio dydžius galima pasižiūrėti pardavinėjančių tuos batus fotki albumuose pagooglinus 4u.gif pirkčiau ir vėl 4u.gif
šiaip batukai realiai lengvi, gal kiek nepatogūs atrodo iš išvaizdos, bet vaikas stabiliai laikos ant kojų su tokiais.
Atsakyti
O kokius demar batukus pirkot didesniems vaikams. 5-6 metu? Nes manau, tie kur labai silti tik salciams, o kai buna -20, lauke nevaikstom. Manau 1-2 metuku vaikams, kurie vezime tai labai gerai. Bet kaip su didesniais? Darzely laksto, siunta suprakaitave. O kai daug salcio, velgi neveda. Gal buna neypatingai siltu? Pasidalinkit patirtim 4u.gif
Ieskau kokius batukus nupirkt smile.gif
Pernai turejom elefant batukus su lipukais, suplota vilna. Atrode lyg rudeniniai, bet sakyciau koja nesalo. Gal kazko panasaus akcijinio kur matet, pasidalinkit prasau 4u.gif
Dar visai butu gerai ir su kailiuku naturaliu viduj, manau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naira: 24 rugsėjo 2014 - 11:01
QUOTE(Naira @ 2014 09 24, 11:00)
O kokius demar batukus pirkot didesniems vaikams. 5-6 metu? Nes manau, tie kur labai silti tik salciams, o kai buna -20, lauke nevaikstom. Manau 1-2 metuku vaikams, kurie vezime tai labai gerai. Bet kaip su didesniais? Darzely laksto, siunta suprakaitave. O kai daug salcio, velgi neveda. Gal buna neypatingai siltu? Pasidalinkit patirtim  4u.gif
Ieskau kokius batukus nupirkt  smile.gif
Pernai turejom elefant batukus su lipukais, suplota vilna. Atrode lyg rudeniniai, bet sakyciau koja nesalo. Gal kazko panasaus akcijinio kur matet, pasidalinkit prasau  4u.gif
Dar visai butu gerai ir su kailiuku naturaliu viduj, manau.

mūsų mergina 5m praėjusiais metais su Demarais vaikčiojo. Mums tiko ir patiko
jie su natūralia vilna, ttad ir kai šilta koja neptrakaituoja o kai šalta kojytę šildo
Atsakyti
mes dar neturejome DEMARíuku (jungiames dabar), taciau galiu papostinti mano drauges nuomone:

"pries 3m. mes pirkom tuos raudonus su sniego seniais DEMAR SNIEGOSENIAI, ir nepasakyciau, kad buvo labai siltos kojos, net ir dejom papildoma veltinio padeli. nzn gal jie kazkaip patobulejo per tris metus... smile.gif Demarái tikrai lengvuciai"
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 09 24, 09:58)
gal kas trumpai galėtų demarų privalumus ir trūkumus iš patirties? Būtų didelis ačiū. aciuks.gif

man privalumas šiuo atveju kaina. imu pas močiutę į užmiestį. žiauriai nusivaro batus, ten varinėdamas, brangių tiesiog gaila, o demar šilti ir nebrangūs. pernai turėjo kenny 30-31. rinkausi iš to, ką turėjo gariūninis dėdė, nes kooperaijoje didelių dydžių nebuvo. man labai gražiai atrodo furry, bet ten didesnių dydžių nėra. šiais metais noriu mammut pabandyti. tikiuosi lengvų botų su išimamu pašiltinimu rudeniui ir šlapdribai rolleyes.gif o dar demar turi modelį, labai panašų į kuoma, neberandu pavadinimo.
QUOTE(roka @ 2014 09 24, 10:08)
Vaikai mano pagal vaizdą išsirinko demar Nikko ir Samanta

čia šių metų modeliai, naujovė, tai dar nebus atsiliepimų
QUOTE
Visų modeliukų vidinė kojinė išsiima?  4u.gif

ne visų, tik kai kurių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 09 24, 12:03)

Ačiū didelis už konsultacijas dėl demar notworthy.gif

Užsispyrėle, anna86 ir Jums smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 24 rugsėjo 2014 - 12:53