Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagų lakus

QUOTE(cindy @ 2014 06 18, 12:07)
Turiu dabar INM Out The Door, tai kažkiek sutraukia galiukus, nors dar visai neseniai naudoju, tai sutirštėjęs negali būt unsure.gif

Keista, nezinau ka pasakyt, net nebuvau susidurus su tokiu atveju kad galiukus sutrauktu. unsure.gif Man yra buve tik prie odeliu su kitais dziovikliais. Gal storokai tepat?
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 06 18, 19:04)
Keista, nezinau ka pasakyt, net nebuvau susidurus su tokiu atveju kad galiukus sutrauktu. unsure.gif Man yra buve tik prie odeliu su kitais dziovikliais. Gal storokai tepat?

Vidutiniškai taip smile.gif kai per mažai užtepu, tada pradeda voliotis tas visas viršutinis sluoksnis ir nieko gero nesigauna biggrin.gif
Atsakyti
Nuotraukos su nagu lako ir papuosalu derinimu

ir dar daugiau cia

O jus derinat nagu laka prie savo juvelyriniu dirbiniu, ziedu spalvos? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 11 liepos 2014 - 11:47
QUOTE(Hiver @ 2014 07 11, 12:08)
Nuotraukos su nagu lako ir papuosalu derinimu

O jus derinat nagu laka prie savo juvelyriniu dirbiniu, ziedu spalvos? smile.gif

Aš tai derinu tik oficialesniai kokia progai smile.gif Nu bet cia gal del to, kad megstu labiau ryskias spalva, tai prie kokio sidabrinio žieduko nepriderinsi ryskiai rozines biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(>>Kamilė<< @ 2014 07 11, 12:47)
Aš tai derinu tik oficialesniai kokia progai  smile.gif  Nu bet cia gal del to, kad megstu labiau ryskias spalva, tai prie kokio sidabrinio žieduko nepriderinsi ryskiai rozines  biggrin.gif

Prie neutralaus sidabrinio tai dauguma laku tinka, drinks_cheers.gif ryskiai rozine puikiai, ypac jeigu ji salto atspalvio. smile.gif
Bet galimi derinimai ir ne tik prie ziedo, gal kokie karoliukai ryskesni ar spalvingi auskarai, taip pat bizuterinai vasariski ziedai, kuriu ziema po pirstinem nelabai uzsimausi... ryskios apyrankes... rolleyes.gif
Atsakyti
Kiek esu išbandžiusi nagų lakų iš Lumene, Būk, Maybelline ir t.t. - nieko gero. Pradeda lupinėtis jau antrą dieną... doh.gif Maybelline Colorama privalumas tik tas, kad greitai nudžiūva (ir tepant du sluoksnius).

Kiek ilgiau laiko nagų lakai su blizgučiais arba su efektais: smėlio, cukraus (pvz., Gabriella Salvette, Lumene). Be to, jei kur truputį ir nusilupa - labai paprasta pataisyti ir to taisymo nesimato.

Beje, Būk nagų lakų sudėtis - labai prasta... doh.gif Ilgiau naudojant galima labai nualinti nagus...

Atsakyti
Aciu uz perspejima del Buk, taip ir maniua, kad uz tokia kaina sudetis nera gera blush2.gif

Patarciau isbandyt Rimmel ,ypac Rimmel Pro, tikrai ilgai laikos. Galiukai nusilupa tik po keliu dienu ir tai ne visu nagu, tik sonuose.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2014 07 13, 20:41)
Aciu uz perspejima del Buk, taip ir maniua, kad uz tokia kaina sudetis nera gera  blush2.gif

Patarciau isbandyt Rimmel ,ypac Rimmel Pro, tikrai ilgai laikos. Galiukai nusilupa tik po keliu dienu ir tai ne visu nagu,  tik sonuose.


Ačiū, vis žadu išbandyti Rimmel, bet vis kažkaip neprisiruošiu smile.gif Žiūrėsiu, kai bus nuolaida jiems ax.gif
Atsakyti
Man labai iš Rimmel patinka I love long lasting. Turiu kelias spalvas, tai laikėsi man gerai ir lakavosi smagiai smile.gif O bandžiau džiūstantį per 60 sekundžių, tai man nekažką, o draugei dar tą patį vakarą nusilupinėjo galiukai ax.gif
Atsakyti
Išbandžiau Rimmel Salon Pro - kol kas negaliu pasakyti, kiek ilgai laikysis, bet patiko patogus, platus šepetėlis, gražiai dengiasi, gražios spalvos, bet palyginus pvz., su Maybelline Colorama džiūvimo laiku, džiūva tikrai gana ilgai sad.gif
Atsakyti
Pirmi įspūdžiai apie Essie nagų laką - tobulos spalvos bei dengimas. Ir deja, trumpas laikymo laikas :/

user posted image
Atsakyti
pamėginkit top coat iš Rimmel, prailginą lako gyvavimo laiką ant nagų smile.gif

user posted image
Atsakyti