Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagų lakus

QUOTE(Ammba @ 2014 04 28, 22:52)
Yra tikimybė, kad "China Glaze" lakai kurie kainuoja po $3 yra padirbti. Internete tokių pasitaiko. Kaip ten sako, "If it's seems too good to be true then it probably is" Nes reali jų kaina yra $7.50 (bent jau amerikietiškame Ulta).

Nors sunku pasakyti, jei patikima svetainė, gal tikrai nuolaida:) Bet kuriuo atveju tai populiari firma, lyginama su O.P.I. Esu mėginusi, bet tik katą. Įspūdžiai labai geri, bet gal bus merginų, kurios daugiau kartų naudojo ir žinos geriau:)

Tai kad China Glaze nepadirbinėjami man rods g.gif Naršiau kažkada internete apie CG fake'us - radau tik vieną blog'o įrašą, kuriame galiausiai paaiškėjo, kad patys CG atnaujino lipdukus, tai ir kilo mintys merginai. Dėl kokių OPI tai gal ir suabejočiau, bet dėl China Glaze tai surizikavau ir pamėginau iš ebay papirkt (pardavėjas nailswestcom, pardavinėja jau nuo 1999 rods, siūlo tik lakus ir priemones nagams, atsiliepimai geri apie parduodamus CG lakus).Gal nepakiš "kiaulės". Jei ką, tai tiesiog per PayPalą susigrąžinsiu pinigus ir tiek.
Atsakyti
gal žinot kokių nors priemonių nagų drėkinimui? nagai tvirti, nelūžinėja, bet sausi g.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2014 04 14, 18:32)
Kokį rekomenduotumėt nagų lako džioviklį? Naudodavau Essence lašiukus, bet išėmė šią priemonę iš prekybos ir dabar nežinau veiksmingos priemonės unsure.gif

tie teptukiniai tokie nepatogūs atrodo unsure.gif  Toks vaizdas, kad lakuosiu ir ruožai atsiras ant kątik nulakuotų nagų nuo to braukimo unsure.gif

O jus virsutini lako sluoksni pries lasinant lasiukus tepdavot, juk nesusigadindavo? Taip pat ir cia, tik dar tas apsauginis su dziovikliu eina. smile.gif Nes lakavimas juk susideda is tokios eigos: baze, tuomet 2 ar 3 sluoksniai spalvos, tuomet topas. O dar paskui butu dziovinimo lasiukai. O cia gaunas du zuikiai vienu suviu, nereikia pradzioj topo paskui dar lasiuku, gaunas vienu sluoksniu dvigubas rezultatas. Nebutu jie tokie populiarus sitie topai, jei kas nors susigadintu. smile.gif

Rekomenduociau ka nors is orly dziovikliu, beje jie turi ir purskiama varianta. 4u.gif Arba INM dziovikli, turiu pati ji, gana greitai isdziovina, po keletos minuciu nuo uztepimo jau galiu svelniai perbraukti pirstu, po pusvalandzio kai testavau bandziau su kito nago galiuku ispausti laka, tai zyme buvo, dar po pusvalandzio vel pabandziau ta pati, tai zymes jau nebuvo. smile.gif



QUOTE(illuminated @ 2014 04 23, 15:55)
O kur jūs užsisakinėjat pvz. China Glaze lakus? Turiu omeny ne LT parduotuves, kur anie kainuoja maždaug 25-27lt

Is kur tokios kainos? g.gif Nagavotoj China Glaze kainuoja 22 Litus.


QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2014 05 02, 18:22)
gal žinot kokių nors priemonių nagų drėkinimui? nagai tvirti, nelūžinėja, bet sausi  g.gif

Nail Tek 3

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 03 gegužės 2014 - 11:21
Gal žinot k Orly lašišinių spalvų? Užsinorėjau ryškios spalvos smile.gif
Atsakyti
Hiver, jau esu minėjus, kad kur gyvenu - Nagavitos nėra. Yra SalonPro pas mus (ar kaip ten), kainos rašosi man rods kaip ir vienodos kaip nagavitoj, bet pačioj parduotuvėj kainuoja pora litų brangiau. Vieną kartą tepirkau pas juos šiai p, neplanuoju daugiau pirkt. rolleyes.gif

Ir gavau aš savo CG lakus, pirktus ebay. Palyginau su turimais - viskas tvarkoj, ne "padielkos". biggrin.gif
Atsakyti
Žiūrinėjausi nagų lako džioviklį, planuoju įsigyti iš Nagavitos šį arba šį. Gal bandėte ir turite atsiliepimų ar geri? smile.gif
Atsakyti
Deborah Lippmann - Spring Reveries 2014
user posted image

daugiau alllacqueredup.com

Deborah Lippmann - 80s Rewind Summer 2014

user posted image

daugiau alllacqueredup.com

Barry M Matte - Summer 2014

user posted image

daugiau imaginationincolour.co.uk

Opi - Coca-Cola Collection 2014
user posted image

ICONS OF HAPPINESS by OPI includes the following shades:

Coca-Cola Red - Classic red – always in style, always perfect
Youre So Vain-illa - I bet you think this creamy nude is all about you
Get Cherried Away - Seriously, this black cherry is over-the-top gorgeous!
My Signature is DC - My initial impression? This shimmery silver is just “write”!
Today I Accomplished Zero - Dramatic black with red sparkle
Green on the Runway - This uncut-lime green makes a real fashion statement
A Grape Afair - Make a big to-do in this deepest, darkest purple
Orange You Fantastic - Glitter to the max in this juicy orange explosion!
Sorry Im Fizzy Today - Do Not Disturb… Im enjoying this creamy, smooth pink

daugiau oflifeandlacquer.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėlynakė|: 29 gegužės 2014 - 01:40
Mergaitės, parekomenduokit kokį normalų, gerą base coat ir top coat, šiuo metu abu iš Belaton naudoju, bet manau, kad gali būti ir geriau... Kažkada esu naudojusi Sally Hansen Diamnond shine atrodo, kažkas su deimantais biggrin.gif tai nepatiko, mano akimis neatitiko kaina ir kokybė. Ir labai noriu džioviklio, kažkuri rašė, kad yra top coat + džioviklis viename. Šiaip dievinu raudonus nagų lakus, kaip man gražu jie smile.gif Turėjau atradusi tobulą Max factor red wine, bet negamina jau jo, ir lakavo gerai, ir laikė gerai, ir nebrangus, apie 26 lt už buteliuką, turėjau kažką iš Sally Hansen, irgi nieko, bet laikė prastokai (man turi išlaikyti 6-7 dienas, tada gerai, jei tik 2-3, tai neverta kartoti). Isadoros turėjau burgundiško kažkokio atspalvio, super, dabar turiu Winter red, graži spalva, bet laiko kokias 4-5 d. Studijų laikais Eurokos pirkdavau Berlin ar kažkaip panašiai lakus, tada už kosminius 7 lt biggrin.gif , tai irgi laikydavo man savaitę laiko. Iš pigučių turiu Gabriella Salvete 109, pavadinimo nėra, raudonas, vidutiniškas, nepatinka, kad nulakavus lieka blizgėjimas neaiškus, net nemoku pasakyti. Esu dar Pierre Cardin klasikinį raudoną turėjusi, laikydavo šiaip sau, bet jau spalva... wub.gif Kaune mėgstu Aistruolėj pažiūrinėt lakų, tai bandžiau Bourjois, nepatiko, Manhattan nesąmonė, nepamenu dar vienos firmos, itališka atrodo, irgi nieko įspūdingo. Dar turiu Gosh mėlyną laką, labai labai spalva, bet laiko prastai, gal kad tokia ryški spalva...
Atsakyti
Viršutiniai sluoksniai
Seche vite
user posted image
Labai greitai nudžiūsta, laiko ilgai, sutraukia nagų laką, bet vertas išbandyti vien dėl momentinio džiūvimo.

OPI Rapidry top coat
user posted image
Dar geresnis, nes greitai džiūsta, ilgai išlaiko, blizgus paviršius ir nesutraukia nagų lako. ax.gif
Atsakyti
As dar papildysiu, man patinka Orly In a Snap, Orly Sec'n'dry, INM Outh The Door. Orly man labiau patinka sepetelis, bet INM siek tiek greiciau isdziovina. 4u.gif Nagu lako nei vienas nesutraukia, jeigu taip atsitiktu - laikas praskiesti. Turejau toki is Kinetics, tai labai greitai dziovindavo ir grazu veidrodini blizgesi suteikdavo, plius pasizymejo tuo kad deka plokscio svelnaus sepetelio niekada nepalikdavo ruozeliu ant lako, taciau kai patirstejo labai pradejo sutraukti laka:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 18 birželio 2014 - 09:59
Vasaros kolekcijos:

Orly

user posted image

Taip atrodo ant nagu. Ablaze ir Hot Tropics grazuoliai wub.gif

OPI

user posted image

ant nagu labai mane zavi Life Gave Me Lemons, o Down To The Core-Al tai isvis must have. blink.gif

China Glaze

user posted image

ant nagu
Labiausiai sudomino Sun Upon My Skin, Dune Our Thing, Feel The Breeze ir Float On. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 06 18, 09:58)
As dar papildysiu, man patinka Orly In a Snap, Orly Sec'n'dry, INM Outh The Door.

Turiu dabar INM Out The Door, tai kažkiek sutraukia galiukus, nors dar visai neseniai naudoju, tai sutirštėjęs negali būt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cindy: 18 birželio 2014 - 11:07