Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

Sveikos merginos,

Patarkit, prašau, kur šiltų (žieminių) vyriškų striukių ieškoti, kad siųstų į LT?
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2014 01 22, 08:42)
norejau paklausti del FRAGRANCEDIRECT,kiek laiko ju uzsakymu mazdaug laukiat?  g.gif nes uzsakyta gruodzio 27d.Ir gal zinot ar per pasta ar LPexpress siuntas eina?aciu

didelį siuntinį atvežė kurjeris ir pakankamai greitai. manau, ne daugiau savaitės. bet šiaip jų siuntinukai keliauja žemės paštu, tai dar gali atkeliauti. užsakyta 27 d., o išsiųsta galėjo būti kiek vėliau mirksiukas.gif.

QUOTE(xxevuxx @ 2014 01 22, 08:50)
Patarkit, prašau, kur šiltų (žieminių) vyriškų striukių ieškoti, kad siųstų į LT?

sportdirect, landsend
http://marshallleisure.co.uk/ irgi siunčia, tik brangiai, labiau apsimoka per UK
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 22 sausio 2014 - 09:10
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 01 22, 11:08)
didelį siuntinį atvežė kurjeris ir pakankamai greitai. manau, ne daugiau savaitės. bet šiaip jų siuntinukai keliauja žemės paštu, tai dar gali atkeliauti. užsakyta 27 d., o išsiųsta galėjo būti kiek vėliau mirksiukas.gif.


ne taip parasiau,27d ir issiustas (el.pastu parase),zodziu tenka apsisarvuoti kantrybe ir laukti,aciu
Atsakyti
Gal kas ruošiasi asda drabuzius uzsakineti ?

Ar gal dar kur matete mokyklinių uniforminių kelnių ?
Tesco -nebeliko sad.gif
Atsakyti
buvo kalbėta, kad dpd bodyshopo siuntinių neveža PA sdresu. o iš kitų parduotuvių irgi neveža? gal kas neseniai užsakinėjo iį tescoclothing PA adresu? ar viskas gerai?
ačiū atsakiusioms smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 22 sausio 2014 - 09:43
kazi crocsai dar kokia akcija ismes, gavau laiska, kad liko viena diena g.gif plius nemokamas siuntimas dabar nuo 69€ UK siuntimas tas pats-nuo 35£
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 22 sausio 2014 - 09:53
merginos, is kur pernai UGG ir EMU uzsakinejot? pamenu tiesiai is Australijos:)
bet nerandu to psl ir per google:(
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2014 01 21, 22:52)
ziuriu yra, be siuntimo 92 lt. tik neraso iki kokio svorio atlaiko, nes mm radau audota bet raso kad iki 45kg tik atlaiko, nors visur intike kur radau tai raso iki 200 kg g.gif

iki 45kg
http://www.teida.lt/...earchparam=rody
iki 90kg
http://www.teida.lt/...earchparam=rody
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2014 01 22, 05:31)
Su Rodžiu pati esu lenktynių ėjusi, atlaikė jis mane, ne 200kg sveriu, bet ir seniai jau ne 45  biggrin.gif Na, iš mytoys.de perkant jis kažkur gaunasi 86Lt, jei dar perki daug ką, tai ir siuntimo mažai lieka, tai vis tiek ne 109, man tai kaina skiriasi  ax.gif

tai va kad daugiau nieko ir nereikia, tik rodzio. o kazin per kiek laiko ateina is mytoys.de? reikia vasario 5-8 dienai.
gal kas planuojat pirkt ir priimtumet bigsmile.gif

QUOTE(zujka19 @ 2014 01 22, 11:44)

tai lt psl randu, bet kaina tai nepatinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 01 22, 10:43)
buvo kalbėta, kad dpd bodyshopo siuntinių neveža PA sdresu. o iš kitų parduotuvių irgi neveža? gal kas neseniai užsakinėjo iį tescoclothing PA adresu? ar viskas gerai?
ačiū atsakiusioms smile.gif

Pirkau is amazon.co.uk rankinuka (pardavejas ne amazon)i lt nesiunte, tad pirkau PA adresu. Vezejas buvo DPD.... nu ir snipstas gavosi. Atsiunte laiska man kad du kartus veze, bet manes asmeniskai nerado, kitiems neatidave, tad grazino preke pardavejui, o tas grazins pinigus. doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

o sakykit YOOX.COM is kokios valstybės siunčia? kiek naršau tai lygtais ir iš Italijos, bet kaip yra ištikrųjų4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka19 @ 2014 01 22, 11:44)

O man jie nepatinka ax.gif teko matyt kaip darželyje lopšelinukai nuo jo griuvinėjo...vaikas atsisėda kiek žemiau nei per vidurį, besisupant nugriūva per galą...
Atsakyti