Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

mano kroksai dar procesinasi .. nuo 18 dienos uzsakymo g.gif
Atsakyti
Viskas aisku. Nespeja su invoice'ais crocsiniai:)
Aciu uz atsakymus.

QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 01 21, 14:59)
mano kroksai dar procesinasi .. nuo 18 dienos uzsakymo  g.gif

Idomiai.. Gal kokius mandrus saketes:D ? As 19 d. uzsakiau. Tai jau siuntimo dpd nuoroda gavau siandien.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna86: 21 sausio 2014 - 15:37
Sveikos mamytes smile.gif Su drauge susigundem croksais ir mes, pirkm is crocs.eu, tik tas pirmas blynas prisviles isejo...neidejo 1 poros batu, ar yra kam taip nutike, i koki pasta raset laiska ? Ar yra sansu, kad atgausim batus ? Nesakys, kad patikrint dezes turejom pries pasirasant DPD ? Aciu, kas atsakys.
Atsakyti
QUOTE(egipte @ 2014 01 21, 15:51)
Sveikos mamytes smile.gif Su drauge susigundem croksais ir mes, pirkm is crocs.eu, tik tas pirmas blynas prisviles isejo...neidejo 1 poros batu, ar yra kam taip nutike, i koki pasta raset laiska ?  Ar yra sansu, kad atgausim batus ? Nesakys, kad patikrint dezes turejom pries pasirasant DPD ? Aciu, kas atsakys.


O su invoice sutampa? Gal neturėjo tų batų? Rašykit, kad dėžė buvo nepažeista, o batų nėr.
Atsakyti
QUOTE(egipte @ 2014 01 21, 16:51)
Sveikos mamytes smile.gif Su drauge susigundem croksais ir mes, pirkm is crocs.eu, tik tas pirmas blynas prisviles isejo...neidejo 1 poros batu, ar yra kam taip nutike, i koki pasta raset laiska ?  Ar yra sansu, kad atgausim batus ? Nesakys, kad patikrint dezes turejom pries pasirasant DPD ? Aciu, kas atsakys.

su invoice patikrinkit wink.gif gal kokios trūko ir grąžins pinigus... bet šiaip iš karto rašykit jiems laišką, turėtų išspręsti problemą..arba pinigais arba atsiųs trūkstamą porą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(PATAPSA @ 2014 01 21, 15:43)
gal kas galit pagelbet  unsure.gif pirkau is crocs.co.uk du kartus,prisiregistravau su naujais emailais abu kartus,nes naudojau kodus pap.nuolaidai gauti,o dabar juos ivedus neranda mano accounto  g.gif ka netaip darau ir isvis kai neturiu sekimo nuorodos nedings mano crocsai bala zino kur? blink.gif
patvirtinima ir siuntinio nr. turiu,bet juos ivedus i paieska raso toks orderis nerastas  g.gif

ar užsiregistravot jų puslapyje ,kad matytumėt orderį? smile.gif spėju,kad ne smile.gif todėl ir nematot smile.gif

merginos nu nestresuokit dėl invoice smile.gif Jums kiba reikia juos užsipajamuot,kad taip jų laukiat? rolleyes.gif aš tikrai ne visada gaunu..man svarbiau tracking info smile.gif
Crocs tikrai tvarkinga kompanija wink.gif visko su jais man buvo..bet visada išsisprendė visi klausimai wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 21 sausio 2014 - 16:11
O kur šią sav. rasti nuolaidų žaislam LT? doh.gif Nenusipirkau ant zapaskės taip sakant, tai vargsiu čia dabar doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egipte @ 2014 01 21, 15:51)
Sveikos mamytes smile.gif Su drauge susigundem croksais ir mes, pirkm is crocs.eu, tik tas pirmas blynas prisviles isejo...neidejo 1 poros batu, ar yra kam taip nutike, i koki pasta raset laiska ?  Ar yra sansu, kad atgausim batus ? Nesakys, kad patikrint dezes turejom pries pasirasant DPD ? Aciu, kas atsakys.


Dar paziurekite ant dezes, bent jau ant mano parasyta buvo kokios poros viduje.Jei parasyta visos, o vienos nera, tai rasykite jiems laiska.Man buvo taip pernai, tai be problemu atsiunte trukstama pora 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2014 01 21, 17:15)
Dar paziurekite ant dezes, bent jau ant mano parasyta buvo kokios poros viduje.Jei parasyta visos, o vienos nera, tai rasykite jiems laiska.Man buvo taip pernai, tai be problemu atsiunte trukstama pora 4u.gif

Aciu, mamytes, 4u.gif 4u.gif
o galejo buti, kad invoice neatsiunte, nes nerandu paste ?
laurita99as, pas mane analogiska situacja, ant dezes 5 poros, o viduje 4 sad.gif Einam rasyt.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 01 21, 17:13)
O kur šią sav. rasti nuolaidų žaislam LT?  doh.gif  Nenusipirkau ant zapaskės taip sakant, tai vargsiu čia dabar  doh.gif biggrin.gif

http://www.cikipiki.lt/

user posted image
Atsakyti
Gal gali kas nors uzsakyti is www.drugstore.com g.gif Prasom i A.Z
Atsakyti
gal zinot is kur galima parsisiust rody arkliuka pigiau? g.gif

user posted image
Atsakyti
Renku http://lessthan10pounds.com/ su siuntimu i Vilniu 4u.gif

rasykite i murcikas@gmail.com
Atsakyti