Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

QUOTE(kregzde @ 2014 01 27, 20:10)
Pas mane buvo panaši situacija, negavo siuntos, o tie pinigus nuskaitė. Susirašinėjau, sakau pateikite parašus, vardus, kas pasirašė už siuntą, manęs nebuvo "namie", kam perdavėte? Jie malė malė, kol parašė, kad vairuotojas nepaliko siuntos, nepristatė, grįžo atgal į parduotuvę ir grąžino pinigus. Ilgai užtruko šis reikalas, bet grąžino.


Na vis tikiuosi, jau tikrai kantrybė trūko...kiek jau galima...vis dar jie mat ieško atsakymo doh.gif nežinau, kiek dar ir laukti g.gif
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif sakykit mergaites kur ieskoti kuprines busimai pirmokei?reikia jau nuolaideliu ieskoti blush2.gif
Atsakyti
gal kas uzmatet gerom kainom ugg ar emu mergaitem
Atsakyti
ka mytoys.de ivest i paieska kad rast batutu spyruokliu apsaugu? batutu randu o apsaugu ju spyruoklem ne g.gif
Atsakyti
Mergaitės, atsakykit naujokei: Javari kai suvedinėji kreditinės kortelės duomenis, ar naudoti lietuviškas raides vardui ir pavardei? Ant kortelės Mastercard su lietuvybėm. Suvedžiau be lietuviškų. Kažkas netinka. Tai gal bandyt lietuviškai rašyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(oliv @ 2014 01 27, 22:35)
Mergaitės, atsakykit naujokei: Javari kai suvedinėji kreditinės kortelės duomenis, ar naudoti lietuviškas raides vardui ir pavardei? Ant kortelės Mastercard su lietuvybėm. Suvedžiau be lietuviškų. Kažkas netinka. Tai gal bandyt lietuviškai rašyt?  g.gif


ne tame esmė, kažkas kitas užkliuvo jiems.
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 01 27, 22:21)
Aš šiandien pirkau visa, kad išvardinta www.unserekleineapotheke.de/ biggrin.gif

Kaip gaila, kad nepasigyrėte temoje. Labai norėčiau prisijungti prie kaunietės. Mano užsakymas nedidelis. Na gal kas priims po sparneliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2014 01 28, 00:39)
ne tame esmė, kažkas kitas užkliuvo jiems.


Ačiū 4u.gif Billing adrese radau netikslumų. Pataisiau. Lauksim rezultatų... g.gif
Atsakyti
Gal kažkam netiko šie crocsiukai? 37-38 dydžio. Paimčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2014 01 27, 17:36)
kai isidedi 2 dydi prie apmokejimo raso J2. tai bus 33-34.

o as galvoju ar jos nera mazintos ir ar nereikia imti 1 dydziu didesniu. gal kas turi tokias didesnes basutes, nes kiek suprantu mazesni dydziai tai pamazinti. man reikia dvynukems, tai kazkaip nesinori imti po 2 dydzius dvi poras pabandymui  doh.gif


o as neatkreipiau demesio i ta raide, drauges dukrytei, pasirodo, nupirkau kokiais 14 dydziu didesnius crocsiukus biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti