Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

QUOTE(Beautiful Life @ 2014 01 21, 13:14)

Aciu 4u.gif reiks pasiskaitinet smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,gal kuri nors uzsakineja is ALLEGRO,noriu patalynes,bet nemoku uzsisakyti doh.gif
Jei kas gali padeti rasykit i A.Z
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 01 21, 10:54)
Pirkčiau Vilniuje E5 iš karto po papildymo...
Ne tik batų, bet ir rankinių labai gražių žada įmesti...
Gal kas jungtųsi?

https://www.facebook...6...4947&type=1



Jau papildė,
labai reikia dar prisijungiančių :
http://www.everythin...ivals-c-40.html
Atsakyti
Laukiu dar vienos merginos užsakymui iš SD Vilniuje 4u.gif 4u.gif

Teirautis per AŽ .
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 21, 12:40)
tėt šiandien crocsų kainas?  blink.gif  teks nešioti violetinius,juodi per brangūs tapo staiga  biggrin.gif

aha doh.gif Kadangi man tie skyletieji nepatiko, ruosiaus imt kita modeli..Siandien, bac, kainos vel dideles doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpa: 21 sausio 2014 - 13:35
Sveikos, jei kuri uzsakinesit is kokios parduotuves kur yra plauku prieziuros priemoniu kokybisku mielai prisijungciau. (p.s. praeitoje temoje buvo kalbeta bet nepamenu parduotuves pavadinimo ten buvo apie kerastase) 4u.gif
Atsakyti
O jus invoise'us gavote is crocs? As crocs.eu negavau invoice. g.gif I spama nenukeliavo. Tikrimau. Gavau patvirtinima, kai uzsakiau ir siandien siuntinio nr.
Na svarbu issiunte, o ar ko neprimale,matysiu tik gavusi...
Paskutini usakyma crocs.uk sumise dydzius. Uzsakyme geras dydis, o invoice dydziu, didesnis. Ir gavau didesni. Del to sikart laukiau invoice, kad pasiziuret... bet,ka dabar..., manau sia savaite pacius batus gausiu ir matysiu.
Atsakyti
anna, man invoice'o irgi neatsiunte, tik patvirtinima ir siuntinio numeri
Atsakyti
gal kas galit pagelbet unsure.gif pirkau is crocs.co.uk du kartus,prisiregistravau su naujais emailais abu kartus,nes naudojau kodus pap.nuolaidai gauti,o dabar juos ivedus neranda mano accounto g.gif ka netaip darau ir isvis kai neturiu sekimo nuorodos nedings mano crocsai bala zino kur? blink.gif
patvirtinima ir siuntinio nr. turiu,bet juos ivedus i paieska raso toks orderis nerastas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PATAPSA: 21 sausio 2014 - 14:44
QUOTE(anna86 @ 2014 01 21, 15:29)
O jus invoise'us gavote is crocs? As crocs.eu negavau invoice.  g.gif   I spama nenukeliavo. Tikrimau. Gavau patvirtinima, kai uzsakiau ir siandien siuntinio nr.
Na svarbu issiunte, o ar ko neprimale,matysiu tik gavusi...
Paskutini usakyma crocs.uk sumise dydzius. Uzsakyme geras dydis, o invoice dydziu, didesnis. Ir gavau didesni. Del to sikart laukiau invoice, kad pasiziuret... bet,ka dabar..., manau sia savaite pacius batus gausiu ir matysiu.

As vakar gavau siuntos numeri su dpd nuoroda, o tik siandien invoica...matyt jie ten per ispardavimus nespeja suktis

Esu crocsus pirkus ir neprisiregistravusi, batus sekmingai gavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bonifacija05: 21 sausio 2014 - 14:47
kas pirko su manimi beautyatcreightons siuntinys atkeliavo bet vyras sakė kad dėžės baisios, suplyšę sulamdytos tikiuosi prekiu netruks doh.gif snd vakare bandysiu išrušiuoti ir visoms jungusioms siandien/ryt atsiusiu info i pašta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2014 01 21, 15:29)
O jus invoise'us gavote is crocs? As crocs.eu negavau invoice.  g.gif  I spama nenukeliavo. Tikrimau. Gavau patvirtinima, kai uzsakiau ir siandien siuntinio nr.
Na svarbu issiunte, o ar ko neprimale,matysiu tik gavusi...




QUOTE(egliosha @ 2014 01 21, 15:38)
anna, man invoice'o irgi neatsiunte, tik patvirtinima ir siuntinio numeri

Aš laišką su invoice'u gavau po 4 val., po laiško su siuntimo nr. 4u.gif
Atsakyti