Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

QUOTE(agne_ja @ 2014 01 27, 11:31)
Rašiau jau gal 5 kartus Emailus, ir FB puslapyje min. 5 kartus.
Skambinau 3 kartus...ir visą laiką sako, gerai, mes turime patikrinti...
Atsakymas būna, mes su Jumis susisieksime....
Nu, bet jau 2 mėn. kaip vis ieško atsakymo....sistemoje rašo, kad pristatė, nor PA patvirtino, kad tikrai negavo, todėl iš George bent jau prašau patvirtinimo, kas pasirašė už prekes...tokių dalykų niekad neturėjau su George doh.gif  o suma apie 400 LT, tikrai man didelė suma, dėl kurios verta aiškintis ax.gif


Pas mane buvo panaši situacija, negavo siuntos, o tie pinigus nuskaitė. Susirašinėjau, sakau pateikite parašus, vardus, kas pasirašė už siuntą, manęs nebuvo "namie", kam perdavėte? Jie malė malė, kol parašė, kad vairuotojas nepaliko siuntos, nepristatė, grįžo atgal į parduotuvę ir grąžino pinigus. Ilgai užtruko šis reikalas, bet grąžino.
Atsakyti
gal kas nori is Kauno su seb kortele prisijungti is sportsdirect? iki nemokamo uk siuntimo truksta 25 svaru ax.gif 4u.gif mokesit tik uz svori is tukio 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, padėkite fear.gif , kaip atsisakyti Amazon Family! Nes kaip suprantu už metus kažkoks mokestis nuskaitomas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MILEE @ 2014 01 27, 21:54)
Mergaitės, padėkite  fear.gif , kaip atsisakyti Amazon Family! Nes kaip suprantu už metus kažkoks mokestis nuskaitomas  doh.gif

einat i Your account, tada eikit i SETTINGS, ten surandat Amazon Family Membership ten turetu buti kazkas panasaus i unsubscribe
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 01 27, 18:13)
laba,mergaites kokiose vaistinese perkate? reiktu umcolor, magnio, dopelhertz sirdziai ........


Aš šiandien pirkau visa, kad išvardinta www.unserekleineapotheke.de/ biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2014 01 27, 21:13)
einat i Your account, tada eikit i SETTINGS, ten surandat Amazon Family Membership ten turetu buti kazkas panasaus i unsubscribe
4u.gif

AČIŪ bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos gal galite pasidalinti info, kurioje mazdaug vietoje Griunuose tas dedule su Demarais randasi? smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 01 27, 21:21)
Aš šiandien pirkau visa, kad išvardinta www.unserekleineapotheke.de/ biggrin.gif

Umckalor kažkaip nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 01 27, 21:38)
Umckalor kažkaip nerandu  g.gif

Vokietijoje jis vadinamas Umckaloabo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2014 01 27, 23:34)
Merginos gal galite pasidalinti info, kurioje mazdaug vietoje Griunuose tas dedule su Demarais randasi?  smile.gif  ax.gif


Priešais 4 eilę. Jei eisit nuo pagrindinio įėjimo pusės tai gale 4 eilės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2014 01 27, 21:44)
Priešais 4 eilę. Jei eisit nuo pagrindinio įėjimo pusės tai gale 4 eilės  4u.gif

dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 01 27, 21:42)
Vokietijoje jis vadinamas Umckaloabo mirksiukas.gif

Taip taip taip, jau radau, ačiū 4u.gif Mums šis vaistukas pats pačiausias šaltuoju sezonu. Tuoj palyginsim kainas cool.gif
Atsakyti