Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

QUOTE(katerinka0907 @ 2014 01 27, 13:00)
jei gausit saskaita su apmokejimu uz svori tai tikrai jusu prekes yra artimiausioje siuntoje arba suzinosit kai siunta bus pristatyta lietuvoje pagal grafika iki vasario 5 d.

Ar teisingai supratau, kad gali užtrukti ir dvi savaitės, kol keliaujanti siunta bus pristatyta Lietuvoje? doh.gif
Aš taip primečiau, šeštadienį siunta iškeliauja, dvi paros kelionės, dvi paros dalybų ir kokį trečiadienį jau pas mane ax.gif Ne viskas matyt taip paprasta...
Ačiū už paaiškinimus.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 01 27, 14:34)
Ar teisingai supratau, kad gali užtrukti ir dvi savaitės, kol keliaujanti siunta bus pristatyta Lietuvoje?  doh.gif
Aš taip primečiau, šeštadienį siunta iškeliauja, dvi paros kelionės, dvi paros dalybų ir kokį trečiadienį jau pas mane  ax.gif Ne viskas matyt taip paprasta...
Ačiū už paaiškinimus.


tikrai ne viskas taip paprasta smile.gif pradžio ir aš taip "užmetinėjau", bet ten sudėtingesnė sistema.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 01 27, 13:34)
Ar teisingai supratau, kad gali užtrukti ir dvi savaitės, kol keliaujanti siunta bus pristatyta Lietuvoje?  doh.gif
Aš taip primečiau, šeštadienį siunta iškeliauja, dvi paros kelionės, dvi paros dalybų ir kokį trečiadienį jau pas mane  ax.gif Ne viskas matyt taip paprasta...
Ačiū už paaiškinimus.

va va, ir aš pirmos siuntos laukiu. maniau bent jau pirmadienį gausiu sad.gif
Atsakyti
Gal galite patarti iš kur galima užsisakyti gražią ilgą suknelę smile.gif
Atsakyti
O kadangi sąskaitos dar nėr, daug šansų, kad išvis į šio šeštadienio siuntą mano daiktai nepateko, vadinasi 2 sav iki kitos siuntos ir dar dvi iki paskirstimo... Vajetau...
Senbuvės dabar matyt šypsosi sau biggrin.gif Taip taip, čia naujokių nekantrumas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 01 27, 15:03)
O kadangi sąskaitos dar nėr, daug šansų, kad išvis į šio šeštadienio siuntą mano daiktai nepateko, vadinasi 2 sav iki kitos siuntos ir dar dvi iki paskirstimo... Vajetau...
Senbuvės dabar matyt šypsosi sau  biggrin.gif Taip taip, čia naujokių nekantrumas  tongue.gif


As irgi dar negavau saskaitos, o tikrai sios siuntoj turi buti, tai matyt dar neissiuntinejo mirksiukas.gif
Atsakyti
Na tada dar nepraraskim vilties smile.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 01 27, 15:03)
O kadangi sąskaitos dar nėr, daug šansų, kad išvis į šio šeštadienio siuntą mano daiktai nepateko, vadinasi 2 sav iki kitos siuntos ir dar dvi iki paskirstimo... Vajetau...
Senbuvės dabar matyt šypsosi sau  biggrin.gif Taip taip, čia naujokių nekantrumas  tongue.gif


SIOJE TEMOJE - nekantraujantys uzsisako saskaitas ir gauna info apie siuntas. Siuntos data sausio 25-vasario 5 diena. Tai reiskia, tu dienu tarpe siunta isvyks ir bus isdalinta Lietuvoje. Tukis veza ne vien tik siuntas, Tukis veza ir krovinius, tad deja, del to ir yra toks laiko tarpas.
Na, o saskaiteles tikrai neimanoma israsyti savaitgali - mes esam perspeje, kad savaitgali nedirbame, ilsimes mirksiukas.gif 4u.gif Turesit klausimu, klauskit musu temoje. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kovo @ 2014 01 27, 15:01)
Gal galite patarti iš kur galima užsisakyti gražią ilgą suknelę smile.gif


as praeitą savaitę kone visą dieną prasėdėjau ieškodama tokios smile.gif
google "maxi dress sale UK" pražiūrinėjau smile.gif asos.com - jei reik, kad teisiai i LT siųstų.
http://www.riverisland.com/women/sale - cia irgi yra keletas variantų (užsakinėsiu kaip tik) - žiūrint, kokiai progai suknelės reik.

Atsakyti
QUOTE(smilga79 @ 2014 01 27, 13:29)


Aciu 4u.gif

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 01 27, 13:48)
va va, ir aš pirmos siuntos laukiu. maniau bent jau pirmadienį gausiu sad.gif



QUOTE(roka @ 2014 01 27, 14:03)
O kadangi sąskaitos dar nėr, daug šansų, kad išvis į šio šeštadienio siuntą mano daiktai nepateko, vadinasi 2 sav iki kitos siuntos ir dar dvi iki paskirstimo... Vajetau...
Senbuvės dabar matyt šypsosi sau  biggrin.gif Taip taip, čia naujokių nekantrumas  tongue.gif


Va jau ketinau atsakyti, bet matau, kad Tukis jau atsake.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 01 27, 14:14)
SIOJE TEMOJE - nekantraujantys uzsisako saskaitas ir gauna info apie siuntas.


Na dabar viskas aišku - siuntos data ne sausio 25, o bet kuri diena tarp sausio 25 ir vasario 5d.
Ateity su visais klausimais žygiuosim į jūsų temą pioneer.gif
Atsakyti
Mergaitės, ar šie ecco batukai žieminiai, nerandu info g.gif
user posted image
Atsakyti