Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

Merginos, per kiek laiko paaiškėja, ar Tukis įdėjo prekes į savaitgalio siuntą? Kurią daugmaž dieną ateina žinios/siuntiniai?
Žinau, kad mano prekytės pas Tukis, žinau, kad šeštadienį turėjo išvykt siunta. Ar mano prekės pateko į siuntą? Kada jos atkeliaus į Lietuvą? Kaip trūksta informacijos doh.gif doh.gif Bus daug ramiau, jei atsiras bent jau minimali prekių sekimo sistema...
Atsakyti
Siandien pirksiu SD ax.gif Alytus kam tinka galiu persiusti 4u.gif
Atsakyti
GAL KAS UZSAKINEJA E5P PO NAUJU PREKIU? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 27, 12:20)
kaip viena forumietė paprottino, tai DHL.de tikrint reikia  mirksiukas.gif


aciu . ta skaiciau . bet nerandy koduko blink.gif kurioje jis ten vietoje parašytas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 01 27, 13:33)
aciu . ta skaiciau . bet nerandy koduko  blink.gif  kurioje jis ten vietoje parašytas?  blink.gif

gavote emailu orderio issiuntimo patvirtinima. Tame laiske ties "Javari.co.uk order number: " yra numeris, ant kurio paspaudus ir prisiregistravus matysite savo orderi.
Ten ties "Delivery estimate" rasite eilute:
1 package via DHL Track your package with tracking ...
Spauskite ant mano paryskinto uzraso ir rasite info.

Nzn ar aiskiau...

ARBA

My account/ view orders / visi orderiai ir kurie issiusti turi sekimo nuorodas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambyze: 27 sausio 2014 - 12:41
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 01 27, 12:33)
aciu . ta skaiciau . bet nerandy koduko  blink.gif  kurioje jis ten vietoje parašytas?  blink.gif

Javari kartais siunčia per kurjerius (tada atsiunčia sekimo nuorodą), o kartais per paštą (tada jokio sekimo kodo nebūna). Taigi jei kodas neparašytas, greičiausiai, siunčiama paštu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 01 27, 13:19)
Merginos, per kiek laiko paaiškėja, ar Tukis įdėjo prekes į savaitgalio siuntą? Kurią daugmaž dieną ateina žinios/siuntiniai?
Žinau, kad mano prekytės pas Tukis, žinau, kad šeštadienį turėjo išvykt siunta. Ar mano prekės pateko į siuntą? Kada jos atkeliaus į Lietuvą? Kaip trūksta informacijos  doh.gif  doh.gif Bus daug ramiau, jei atsiras bent jau minimali prekių sekimo sistema...


jei gausit saskaita su apmokejimu uz svori tai tikrai jusu prekes yra artimiausioje siuntoje arba suzinosit kai siunta bus pristatyta lietuvoje pagal grafika iki vasario 5 d.
Atsakyti
Pirksiu šiandien TBS su 40 proc. nuolaida
Atsakyti
mergaites kas patars crocs ruzavu populiariuju basuciu koki dydi imti mergikei 2 metu. kokia kojyte buna. nebus 5 dydis per didelis? ax.gif
kitai vasarai perku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliene @ 2014 01 27, 14:18)
mergaites kas patars crocs ruzavu populiariuju basuciu koki dydi imti mergikei 2 metu. kokia kojyte buna. nebus 5 dydis per didelis? ax.gif
kitai vasarai perku doh.gif

niekas tiksliai nepasakys smile.gif nebent plius minus smile.gif maniškei kai buvo metukai jau nešiojo C7 dydį doh.gif ..nebent bandyt pirkti 7 ir 8 dydį ,jei vasarą sueina 2metukai ..bet ne 100% 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliene @ 2014 01 27, 14:18)
mergaites kas patars crocs ruzavu populiariuju basuciu koki dydi imti mergikei 2 metu. kokia kojyte buna. nebus 5 dydis per didelis? ax.gif
kitai vasarai perku doh.gif

Maniškei gegužės mėn. dveji sukaks,- užsisakiau 7 ir 8 dydžius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaka @ 2014 01 27, 11:58)
maciau, kad kalbejote aoie JAV adreso nuoma. O kas nuomoja ta adresa?
aciu


paziurekit cia https://www.facebook.com/javsiuntos
Atsakyti