Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

QUOTE(renaciukass @ 2014 01 27, 10:01)
as visalaik perku is alegro per tarpininke astamaza@gmail.com ji is tindirindi forumo



nebeuzsako verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(indrulka3 @ 2014 01 27, 10:46)
nebeuzsako verysad.gif


manodrabuziai.lt yra tarpininkė Dzimba
Atsakyti
maciau, kad kalbejote aoie JAV adreso nuoma. O kas nuomoja ta adresa?
aciu
Atsakyti
Ar TBS praeina per Tukį ? Viskas tvarkoj ?

Koduką randu 40 off, 50 proc., turbut nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 01 27, 11:02)
Ar TBS praeina per Tukį ? Viskas tvarkoj ?

Koduką randu 40 off, 50 proc., turbut nera  g.gif


praeina. 50 da nemaciau, kad butu ir sale prekems.
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 01 27, 11:39)
pano skaip iš javari.co.uk patikrint kur siunta? niekaip nerandu  g.gif  ir laiskus gavau kad išsiunte  g.gif

kaip viena forumietė paprottino, tai DHL.de tikrint reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 01 27, 10:19)
o Jūs pačiai Asda rašėte, kad kreipsitės? aš neatsakysiu, kiek viskas užtrunka, bet bandyčiau iš pradžių Asdai rašyti smile.gif gal pakaks tik užsiminti apie ECC, o ne iš tikrųjų kreiptis. aišku, surašyti visus teisės aktus arba parašyti, kad "po konsultacijos su ECC..." tas ir tas vėlgi su teisės aktų citatomis. supras, kad Jūs čia rimtai, o ne šiaip susirašinėjate. aišku, nežinau, kokia situacija, bet vistiek klientas visada teisus turėtų būti smile.gif




Rašiau jau gal 5 kartus Emailus, ir FB puslapyje min. 5 kartus.
Skambinau 3 kartus...ir visą laiką sako, gerai, mes turime patikrinti...
Atsakymas būna, mes su Jumis susisieksime....
Nu, bet jau 2 mėn. kaip vis ieško atsakymo....sistemoje rašo, kad pristatė, nor PA patvirtino, kad tikrai negavo, todėl iš George bent jau prašau patvirtinimo, kas pasirašė už prekes...tokių dalykų niekad neturėjau su George doh.gif o suma apie 400 LT, tikrai man didelė suma, dėl kurios verta aiškintis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2014 01 27, 09:25)

ir ne pirmas "bajeris"man su lp express kurjeriu,su ddp tokiu nesamoniu kazkaip niekada nebuna,pradekim nuo to,kad uzsakyme visad rasau savo mobilu,tai ddp pries vaziuodami visada dar ir paskambina,lp express reikalo nemato smile.gif

aš jau rašiau 2k skundą, dėl blogo bent jau Klp kurjerio LP expresso darbo. Jie niekad neskambina, o vieną kart jis net pareiškė, gerai kad dar viena siunta buvo jūsų namą, taip nė neplanavau jo imti doh.gif žinoma,o kam tempti 30kg dėžę, jei po kelių dienų geriau lapuką įmest. Suprantama būtų, jei bent iš kart info paliktų ar paskambintų
Atsakyti
kur pigiai paspirtuku galima nusipirkt? bigsmile.gif
ir kur ieskot batuto spyruokliu apsaugu. didelio skersmens ir lt randa, o 140, 180cm niekur neranda sesuo g.gif
Atsakyti
Sveikos,

http://www.riverisland.com/

renku Kaune, siuntimas i LT 8 sv.
SWED. Persiusciau nebent tik per pastomata,pastas jau nervuoja mane.
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 01 27, 13:38)
aš jau rašiau 2k skundą, dėl blogo bent jau Klp kurjerio LP expresso darbo. Jie niekad neskambina, o vieną kart jis net pareiškė, gerai kad dar viena siunta buvo  jūsų namą, taip nė neplanavau jo imti  doh.gif žinoma,o kam tempti 30kg dėžę, jei po kelių dienų geriau lapuką įmest. Suprantama būtų, jei bent iš kart info paliktų ar paskambintų


as irgi parasiau skunda,nes nejuokingi tokie "bejeriai" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2014 01 27, 12:44)
kur pigiai paspirtuku galima nusipirkt? bigsmile.gif
ir kur ieskot batuto spyruokliu apsaugu. didelio skersmens ir lt randa, o 140, 180cm niekur neranda sesuo g.gif

Paspirtuką kažkada pirkau SD, o batuto apsaugų paieškokite mytoys.de 4u.gif
Atsakyti