Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

Darysiu šiomis dienomis SD užsakymą Klaipėdoje.
Priimčiau dar keletą merginų
d.kvasnia@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2014 01 26, 23:47)
Lasenza siunčia paštu, neregistruotu kiek pamenu, jei rinkomės free deliverį. Mano vienas užsakymas padarytas gruodžio 30 d. atkeliavo su praėjusia siunta, o darytas 31 d. - ne. Tikiuosi kad jis užvėlavo ir daba yra pas Tukį smile.gif ir ateis su va šia siunta. Labai durnai iš tikro, kai nėra registruojama, kokia siunta atėjo ir iš kur - jei iš tikro mano gruodžio 31 d. siunta kažkur išgaravo, tai negaliu aiškintis su pačia Lasenza, kol nesulauksiu šios Tukio siuntos ir nepamatysiu, ar tikrai lasenzos nėr. Na bet kiek žinau nuo vasario 1d. Tukis atsinaujins www, bus galima matyti, kokios siuntos atėjo ir iš kur, tai nors tiek džiugina smile.gif


rase, kad tik bus matyti kiek vnt siuntinuku yra, is kur nebus matyti
Atsakyti
Sveikos,

ar kam teko rašyti ECC del negautų prekių ir negrąžintų pinigų...ar ilgai ten viskas trunka? ar atgavote pinigėlius? Aš dėl Asda george ...jau 2 mėn. vis laukiu, vis parašo, kad greitai man jau atsakys doh.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indrulka3 @ 2014 01 27, 00:50)
Zr yra kazi tarpininkiu,kurios uzsakineja is allegro.pl?


as visalaik perku is alegro per tarpininke astamaza@gmail.com ji is tindirindi forumo
Atsakyti
labas rytas
norejau "pasidziaugt" lp kurjeriu darbu doh.gif gal kazkam bus aktualu
rasiau,kad negaunu 27d fragrance direct siuntini,taiva,turiu jau ji,pasirodo lt gautas sausio 9!!! penktadieni 24d pirmakart randu lapuka savo pasto dezutej,neva man jau bandyta iteikinet 3KARTUS,9,13 ir 24d,del 9d dar galima gincytis,bet ir 13,ir 24d visa diena mano mama su vaiku buvo namie !!
ir tai lapuka imete i pasto dezute tik 24d!apie pirmus "neiteikimus" jokiu ziniu,o vyrui nuvaziavus pasiimti 24d vakare siuntinio dar pareiske,zinot butume jau siunte atgal bigsmile.gif sunervino juodai...O telefonu info jei neturi kodo siuntos informacijos neteikia,tai zodziu su tokiu darbu,laisvai gali ir negaut savo siuntos,nes net nezinosi,kad ji jau lt..
ir ne pirmas "bajeris"man su lp express kurjeriu,su ddp tokiu nesamoniu kazkaip niekada nebuna,pradekim nuo to,kad uzsakyme visad rasau savo mobilu,tai ddp pries vaziuodami visada dar ir paskambina,lp express reikalo nemato smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pokahonta: 27 sausio 2014 - 09:25
QUOTE(laurita99as @ 2014 01 27, 08:38)
rase, kad tik bus matyti kiek vnt siuntinuku yra, is kur nebus matyti

Jei masiškai neperki, tai eis suprast pan pagal svorį.
Aš kadangi pirmą kart pirkau, tai man panika buvo smile.gif nežinojau ar pristatė, o jei nepristatė, tai ką aš Lasenzai po menesio pasakysiu blush2.gif bet paprašiau ir TUKIS pažūrėjo ar yra mano siunta smile.gif dabar ramiai jos laukiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 27, 01:54)
Vat ir nesuprasiu kaip gali apsimoketi pirkti per usa adreso nuoma? Jei suma iki 70 lt, tai ir procentas tarpininkei bus mazesnis, nei adreso nuomos mokestis. Plius dar moki USA shipinga, nes iki tokios sumos vargiai jis bus free. Jei suma didesne, nei 70 lt, tai moki mokescius 21 proc + 30  lt + nervai su muitinem ir pan.
Ta kur cia kazkokia nauda? Niekaip nesuprantu g.gif


O kas sakė, kad perkant per JAV siuntas už didesnę sumą reiks mokėti mokesčius? Jie, kaip ir tarpininkės, lygiai taip pat suinteresuoti, kad siuntos būtų neapmokestintos ir jų darbo principai labai panašūs, nes, manau, nelabai kam yra poreikis siųstis už mažesnę sumą nei apmokestinama, daugeliui labiau rūpi brangesni siuntiniai.
Žodžiu, kaip kam patinka, taip tas ir perka. Aš bandau viską - kaip geriau ir patogiau nuspręsiu po bandymų.
Atsakyti
QUOTE(agne_ja @ 2014 01 27, 08:46)
ar kam teko rašyti ECC del negautų prekių ir negrąžintų pinigų...ar ilgai ten viskas trunka? ar atgavote pinigėlius? Aš dėl Asda george ...jau 2 mėn. vis laukiu, vis parašo, kad greitai man jau atsakys doh.gif

o Jūs pačiai Asda rašėte, kad kreipsitės? aš neatsakysiu, kiek viskas užtrunka, bet bandyčiau iš pradžių Asdai rašyti smile.gif gal pakaks tik užsiminti apie ECC, o ne iš tikrųjų kreiptis. aišku, surašyti visus teisės aktus arba parašyti, kad "po konsultacijos su ECC..." tas ir tas vėlgi su teisės aktų citatomis. supras, kad Jūs čia rimtai, o ne šiaip susirašinėjate. aišku, nežinau, kokia situacija, bet vistiek klientas visada teisus turėtų būti smile.gif
QUOTE(pokahonta @ 2014 01 27, 09:25)
norejau "pasidziaugt" lp kurjeriu darbu  doh.gif gal kazkam bus aktualu

labai gerai, kad atkeliavo:) man lp skambina g.gif . gal čia nuo pačio kurjerio priklauso. gal dėl jo parašykite į lp, jį įspės, ir viskas bus gerai. vistiek veža visada tas pats kurjeris
Atsakyti
Antradienį darau užsakymą iš http://www.everything5pounds.com/
kas norit prašom junkitės krepšiukus siųskit į paštą kitasmailas2@gmail.com
(iki 17val krepšiukus, o pavedimus iki 14val)
Jai ko nebus galėsit keisti į kitą prekę iki 19val.
Pasvalys į kitus miestus persiusčiau per lp express 3,99Lt.
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2014 01 27, 10:25)
labas rytas
norejau "pasidziaugt" lp kurjeriu darbu  doh.gif gal kazkam bus aktualu
rasiau,kad negaunu 27d fragrance direct siuntini,taiva,turiu jau ji,pasirodo lt gautas sausio 9!!!

o jei nebūtų lapoko, tai iš vis negautumėt siuntinio g.gif mano gi vienas siuntinys iš aliexpreso taip ir grįžo atgal į kiniją doh.gif doh.gif nei vieno lapuko negavau...dar eidavau pašte klausti ar nieko mano nėr..tipo " patikrindavo" ir sakydavo nėr... po mėnesio prisiminiau,kad šalikas dukrytei dar turi būt..patikrinu ir matau,kad pašte visą mėn gulėjo doh.gif doh.gif skambinau į paštą..sakė rašyt skundą jei noriu ir pan..nu bet dėl 25lt tiek to su skundais..dar susipyksi ususavo paštininkėm doh.gif bet irgi buvo " malonus " siurprizas...
o jei dar neregistruotai siunčia, tai kaip surast? pašto skyriuj gi nepaliks LP kurjjeris? g.gif
Atsakyti
pano skaip iš javari.co.uk patikrint kur siunta? niekaip nerandu g.gif ir laiskus gavau kad išsiunte g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Kas renka Vilniuje SD? Noriu prisijungti...
Atsakyti