Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

gal kas nori is sportdirect priglaust kelias mano prekytes? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 01 24, 15:06)
mergaites, kurios pirkot is Lasenza, dabar per sale. Kaip patikrinant ar pristate tukiui? mano sekimo nuorodos kazkokios neaktyvios, is Linos nesuzinojau ar yra siunta. praejo beveik 3sav, bijau kad liksiu be triusiku ir be pinigu sad.gif


Lasenza siunčia paštu, neregistruotu kiek pamenu, jei rinkomės free deliverį. Mano vienas užsakymas padarytas gruodžio 30 d. atkeliavo su praėjusia siunta, o darytas 31 d. - ne. Tikiuosi kad jis užvėlavo ir daba yra pas Tukį smile.gif ir ateis su va šia siunta. Labai durnai iš tikro, kai nėra registruojama, kokia siunta atėjo ir iš kur - jei iš tikro mano gruodžio 31 d. siunta kažkur išgaravo, tai negaliu aiškintis su pačia Lasenza, kol nesulauksiu šios Tukio siuntos ir nepamatysiu, ar tikrai lasenzos nėr. Na bet kiek žinau nuo vasario 1d. Tukis atsinaujins www, bus galima matyti, kokios siuntos atėjo ir iš kur, tai nors tiek džiugina smile.gif
Atsakyti
Zr yra kazi tarpininkiu,kurios uzsakineja is allegro.pl?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indrulka3: 26 sausio 2014 - 23:54
QUOTE(*joy* @ 2014 01 26, 23:38)
Labas vakaras,
noriu uzsisakyti is iherb, gal galite priminti, yra dar kokie nuolaidu kodai? Ir kokios sumos nevirsyti, kad muitinei neuzkliuti? Seniai pirkau,  nieko nebepamenu  doh.gif


jei pirma karta perki,tai papildomas 10proc nuolaidos kodukas yra,kitiem kartam nera. Suma - iki 75lt, be siuntimo mokescio.
Papildyta:
QUOTE(barbuska @ 2014 01 26, 18:38)
Gal kartais būtų atsiliepimų apie šią pūkinukę, niekaip negaliu apsispręsti  g.gif

http://www.outdoorlo...n-jacket-tre143


trespass gera firma,turiu viena striukyte-labai kokybiska o cia daugiau atsiliepimu:
http://www.amazon.co...t/dp/B005LFXIDA
Atsakyti
Pirmadienį vakare pirksiu MYtoys.de. Kviečiu jungtis vilnietes, siuntimą 3,95 eur dalinsiu iš žmonių skaičiaus. Priimsiu porą žmonių, geriau Swedbankas. Vilnius, nesiunčiu. Krepšelius siųskite į voxi@inbox.lt
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 01 25, 23:54)
Tada jau klausimas, už kokią sumą pirkti - jei nebaisu 21 procento PVM ir + 30 Lt paštui už muitines dokų sutvarkymą, tada nors ir už 1000, jei nesinori - pasijami saugią sumą ir pirmyn. Paskutinį variantą esu išbandžius, per tarpininkes irgi, o JAV siuntos dabar mano bandymuose smile.gif

Vat ir nesuprasiu kaip gali apsimoketi pirkti per usa adreso nuoma? Jei suma iki 70 lt, tai ir procentas tarpininkei bus mazesnis, nei adreso nuomos mokestis. Plius dar moki USA shipinga, nes iki tokios sumos vargiai jis bus free. Jei suma didesne, nei 70 lt, tai moki mokescius 21 proc + 30 lt + nervai su muitinem ir pan.
Ta kur cia kazkokia nauda? Niekaip nesuprantu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 27 sausio 2014 - 01:55
QUOTE(*joy* @ 2014 01 27, 00:38)
Labas vakaras,
noriu uzsisakyti is iherb, gal galite priminti, yra dar kokie nuolaidu kodai? Ir kokios sumos nevirsyti, kad muitinei neuzkliuti? Seniai pirkau,  nieko nebepamenu  doh.gif

Šios temos 1-am puslapy viskas aiškiai išdėstyta
http://www.supermama...;#entry65485821
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2014 01 26, 23:47)
Na bet kiek žinau nuo vasario 1d. Tukis atsinaujins www, bus galima matyti, kokios siuntos atėjo ir iš kur, tai nors tiek džiugina smile.gif

Iš kur man atrodo nebus tokios info, tik kiek vnt. ir koks svoris g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eulali @ 2014 01 26, 19:07)
Gal kas žino, užsakinėjant cocooncenter.co.uk nuo 149 Eur nemokamas siuntimas yra paštu ar kurjeriu, nelabai suprantu ir dabar dilema, kokiu adresu siųst  doh.gif

man siuntė paštu. Ty keliavau pasiimti pati.
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 01 27, 09:14)
man siuntė paštu. Ty keliavau pasiimti pati.


Ačiūsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas renkate SD Kaune? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogellis @ 2014 01 26, 23:16)
jei nemaisau, tau uk amazone skaiciau apie ja atsiliepimus.

aha, skaičiau, bet gal sakau bus ir lietuviškų atsiliepimų smile.gif

QUOTE(rulezas @ 2014 01 27, 00:57)


Ačiū, tik dabar reikia dėl dydžio apsispręsti visada perku 10, bet pagal pateiktus išmatavimus turėčiau imti 12 g.gif mano išmatavimai 92-76-94 g.gif
Atsakyti