Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

QUOTE(priklausomybe @ 2014 01 25, 23:23)
Oi nedaskaičiau  doh.gif , pagalvojau atvirkščiai.
Manau savaime suprantama, kad parduotuvė kainų nenuplėšinės, gi ne kiniečiai  cool.gif

tai nuplėš tie, kas persiųs į LT tas prekes, bet kiek aš bandžiau skaičiuoti, tai nelabai kas susitaupo nuo smulkmių, nes dažnai nuolaidų kodai ir free shipas galioja perkant nuo tam tikros sumos, o jos dažniausiai būna nemažos.
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2014 01 25, 22:29)
tai nuplėš tie, kas persiųs į LT tas prekes, bet kiek aš bandžiau skaičiuoti, tai nelabai kas susitaupo nuo smulkmių, nes dažnai nuolaidų kodai ir free shipas galioja perkant nuo tam tikros sumos, o jos dažniausiai būna nemažos.


Nu tas tai savaime suprantama, kad nuplėš, bet iš esmės gaunasi brangus siuntimas iš USA, jau iš ten žeme neparvažiuos kaip iš UK... Na aš mažus daiktus siunčiuos dabar, tai pigiau gausis, nes siuntimas į LT būtų buvęs 1 daikto apie 15$, o dabar 2 daiktai man kainuos maax 10$, tai tikrai sutaupysiu bent 20$ ant siuntinėjimų.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2014 01 25, 22:28)
merginos, gundausi pirkti JAV, paziurejau, nekyla ranka moket tarpininkems kazkaip. sakau reik isbandyt ta adreso nuoma JAV. nesu naudojusis tokiu dalyku, gal galite pakomentuoti trumpai kaip vyksta toks procesas?

ziurinejau vaikui kombinezina, per savaite 30 zaliu nuo kainos nukrito, rankos niezti, reik biggrin.gif

galvoju pirkti per cia https://www.facebook...tos?ref=profile



jei daiktas nebrangus, pigiau per tarpininkes, nes jie ima 5 arba 8 doleriu mokesti uz viena pirkini, as irgi buvau pasisovus isbandyt, bet kad perku tik smutkes, tai neapsimoka, o kur dar visokie free shipai usa ir nuolaidos kurios priklauso nuo sumos. Aisku jei reikia kazko brangaus, ar kazko kas greitai dingsta, tarpininkes nespeja visiems kartais supirkt, tai manau visai liuks ta ju adreso nuoma.
Atsakyti
Aš manau, kad pirkime iš JAV yra keli niuansai, kuriuos kiekviena turėtų apsvarstyti ir pasirinkti tinkamą variantą. Perkant per tarpininkes, atkrinta vargas pačiam viską daryti - nusiuntei ir lauki, bus ar nebus. O ir babkių tuo metu nereikia turėt, jei kažko užsimanei, nes sumokėti reiks tik vėliau, ir kortelės pačiai turėti nereikia, nes, nors ir kaip keista šiais kibernetiniais laikais, bet ją ne visi turi.
Man kaip ir priimtiniausias būtų variantas pirkti pačiai ir siųstis per JAV siuntas. Nu aš esu labai savarankiška ir man reikia gvoltu pačiai pirkti, ieškoti ir čiupti, ypač jei ta prekė graibstoma ir jokių kooperacijų nesulaukus jinai dings. Aš tiesiog kaifuoju pati kašiką kraudama ir pirkdama, nu noriu būt nepriklausoma kaip Lietuva biggrin.gif Tarpininkės gali tuo metu nebūti, gali jinai nespėti, o čia py....t ir nušovei. Bet čia yra minusas - kiek girdėjau, kad ne iš visų parduotuvių galima pirkti esant Lietuvoje, be to, siuntimas dažnai nemokamas būna nuo tam tikros didesnės sumos, tad perkant vieną daiktą pridės ir shipą. Nors, aišku, yra parduotuvių nemažai, kurios turi free shipą arba jis yra nuo pakankamai nedidelės sumos. Tada prisideda atitinkamai keli dolciukai JAV tarpininkui ir atsiuntimas į Lietuvą. Minusas, kad JAV siuntos pristato tik į Vilnių, kitų miestų ir miestelių gyventojams jau persiunčia berods paštu. Man, kaip provincijos gyventojai, praktiškai jokio skirtumo nėra, kurie tarpininkai, nei vieni mano kaimo nepasiekia. Ir dar - JAV siuntos nesiunčia kvepalų, o tarpininkės siunčia. Dar vienas variantas - pirkti daiktus iš parduotuvių ar kokio ebay, kur yra siuntimas į Lietuvą, kartais jis būna labai normos ribose. Tada jau klausimas, už kokią sumą pirkti - jei nebaisu 21 procento PVM ir + 30 Lt paštui už muitines dokų sutvarkymą, tada nors ir už 1000, jei nesinori - pasijami saugią sumą ir pirmyn. Paskutinį variantą esu išbandžius, per tarpininkes irgi, o JAV siuntos dabar mano bandymuose smile.gif
Atsakyti
Del Crocs basuciu, tai pernai mano sunus vasara nesiojo timberland 26d, ortopedines basutes 25d. O Crocs basutes pirkau 27-28d (taip raso orderyje is emailo), koks buvo croksinis dydis tai nepamenu, nes basutes jau atidaviau..bet esme ta, kad dydis atitiko kitu nesiojamu basuciu, vasaros gale jau buvo mazokos.. 4u.gif
Atsakyti
Mergaites ar lindex.com buna nuolaidos? Kaip pvz pirmam apsipirkimui, ar pirma karta uziregistravus?
Atsakyti
mes vyrui iš USA patys užsakėm laikrodį ..yra pardės kontaktai, viskas lyg ok.. nu ir ką.. 3mėn negaunam, į laiškus neatsako doh.gif doh.gif ten free shipingas buvo į LT.. o ir mokėjimo paypalu nebuvo doh.gif
tai sakau viskas.. tik per tarpininkes pirksiu... nemažą sumą praradom... uch..nu dar duodu kelias sav ir ieškosiu visais įmanomais ir ne kanalais...
Atsakyti
Manęs JAV irgi kažkodėl visai nežavi - ir siuntimas brangus, ir ilgai laukti reikia, ir dar su muitine tampykis cool.gif

QUOTE(Jolė*** @ 2014 01 25, 22:54)
Aš tiesiog kaifuoju pati kašiką kraudama ir pirkdama, nu noriu būt nepriklausoma kaip Lietuva  biggrin.gif 


Auksiniai žodžiai !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! thumbup.gif

Kuriant temą reik pirmame puslapyje didelėm riebiom raidėm užrašyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 25, 23:20)
mes vyrui iš USA  patys užsakėm laikrodį ..yra pardės kontaktai, viskas lyg ok.. nu ir ką.. 3mėn negaunam, į laiškus neatsako  doh.gif  doh.gif  ten free shipingas buvo į LT..  o ir mokėjimo paypalu nebuvo  doh.gif 
tai sakau viskas.. tik per tarpininkes pirksiu... nemažą sumą praradom... uch..nu dar duodu kelias sav ir ieškosiu visais įmanomais ir ne kanalais...


Na bet taip gali nutikti ir su europinėm pardėm. MB kažkada man laikrodį iš vokiečių pirko (kažko tie laikrodžiai visiem pasimeta), Lex system pristatyti turėjo, tai tas dundukas pametė, na bent jau taip sakė, kad pametė, ale man atrodo kokiai liubovnicai padovanojo. Reikėjo irgi nemažai pavargti, atsiuntė naują. Na gal Europoj šiek tiek mažiau vargo, bet nesklandumų pasitaiko visur.
Ai, aš tai visaip perku, nes nepirkt negaliu, o rizika muzika, kuri kartais užkaitina kraują biggrin.gif
Atsakyti
eu gerai,kad gali grąžinti rūbą rolleyes.gif ale kol kas sergu usa liga biggrin.gif kol nepersigsiu, tol ir eu ir usa šopinsiuosi doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
labai noreciau prie kazko prisijungti uzsakant is crocs 4u.gif Ar yra siuo metu renkanciu? rolleyes.gif
Atsakyti
Pirmadieni uzsakinesiu is SPORTSDIRECT Vilniuje

Laukiu zinuciu i AZ.
Atsakyti