Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

QUOTE(Deep Blue @ 2014 01 25, 13:20)
Sveikos,

simtas metų smile.gif
pirksiu crocs.eu, trūksta iki nemokamo siuntimo tai ieškau kompanijos
turiu -20proc koduka

Kaunas
rašykit į až. pirksiu šiandien


Tai čia tas, kur visom į email'ą atsiuntė? Ar dar kažkoks?
Atsakyti
Sveikos. Klausykit gal kuri esat pirkusios Spotty Otter kombiukus iš užsienio e-parduotuvių vaikams???? Jei taip, tai gal galit parekomenduoti kurią nors. Dėkoju
Atsakyti
Vilniuje renku užsakymą iš http://www.cocooncenter.co.uk/

užsakymus siųsti emailu: forman34@mail.ru
Atsakyti
Mergicos, kaip GAP.EU vedat kodus, kad pritaikytu ir ta 20% nuolaida ir pirmo pirkimo 15% nuolaida? doh.gif Netaiko man abieju nors tu ka doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 01 25, 14:31)
Tai čia tas, kur visom į email'ą atsiuntė? Ar dar kažkoks?

hm nu neatsiunte man kodo i pasta g.gif cia siaip nuolidos kodas, galioja sale prekems
Atsakyti
QUOTE(amellija @ 2014 01 25, 15:07)
Sveikos. Klausykit gal kuri esat pirkusios Spotty Otter kombiukus iš užsienio e-parduotuvių vaikams???? Jei taip, tai gal galit parekomenduoti kurią nors. Dėkoju



As bandziau kombinezonines kelnes siustis per tuki, bet taip ir neatsiunte parduotuve. Labai ilgom laukem, bet neatsiunte. O tinklapyje pardavineja. Manau patikimiausia butu is oficialaus spotty otter tinklapio siustis. Dabar ir nuolaidu yra neblogu...
Dar variantas pasiieskoti Lietuvoje, nes cia panasiomis kainomis pardavineja.

http://www.spottyott...-chillibug-suit

Atsakyti
QUOTE(Deep Blue @ 2014 01 25, 14:51)
hm nu neatsiunte man kodo i pasta  g.gif  cia siaip nuolidos kodas, galioja sale prekems


Man per 2 min. atsiuntė į 10minutemail.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 01 25, 16:48)
Man per 2 min. atsiuntė į 10minutemail.

kas yra 10minute mail? jauciuosi atitrukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Deep Blue @ 2014 01 25, 15:58)
kas yra 10minute mail? jauciuosi atitrukus  g.gif


Labai geras laikinas 10 min egzistuojantis emailas wink.gif
Į jį visus kodukus per 2-3 min. atsiunčia biggrin.gif
http://10minutemail....Mail/index.html
Atsakyti
Gal kas galetumet patarti del roziniu crocs is javari? Pirksiu croksiukus dovanu, dabar mergaites koja 25 d., zieminius 26 d. nesioja, bet tik su stora vilnone kojine (realiai nemazai didoki). Planavau imti 25 (UK 8) ir 26 (UK 9) dydzius, o po to issirinkti, kuris labiau tiks dydis, bet temoje paskaiciau, kad jie mazinti... Tai tada geriau imti 26 (UK9) ir 27 (UK10)? Gal kas is savo puses gales patart smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaaabriele: 25 sausio 2014 - 16:18
QUOTE(gaaabriele @ 2014 01 25, 17:13)
Gal kas is galetumet patarti del roziniu crocs is javari? Pirksiu croksiukus dovanu, dabar mergaites koja 25 d., zieminius 26 d. nesioja, bet tik su stora vilnone kojine (realiai nemazai didoki). Planavau imti 25 (UK 8) ir 26 (UK 9) dydzius, o po to issirinkti, kuris labiau tiks dydis, bet temoje paskaiciau, kad jie mazinti... Tai tada geriau imti 26 (UK9) ir 27 (UK10)? Gal kas is savo puses gales patart smile.gif


zinok jau ir aš pasimeciau. pradzioj uzsakiau 6uk du vnt. apsizioplinau. maniau kad ten 25 dydis. tada uzsakiau 7 ir 8 .. bet dabar manau reikejo 9 blink.gif blink.gif tai negi pirkti 9ir 10 dar. kur aš dėsiu tiek doh.gif doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Ar visoms, kas pirko iš gap.eu tikrai pritaikė abu kodus g.gif ? Man niekaip neišeina unsure.gif
Atsakyti