Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

QUOTE(me2za @ 2014 01 25, 10:40)

Buvau įsitikinusi, kad javaris paštu siunčia, bet žiūriu DPD atsiuntė siuntimo nr, tai negi kurjeriai veža g.gif Negerai tada biggrin.gif



Kaip kada
Man vakar irgi kurjeris atveze mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 25, 11:47)
aš ir gavau sekimo nuorodą dhl..bet dhl.com nemato to numerio... gal čia DHL paštas bus..nes kažkada tą nuorodą post.lt pamačiau smile.gif

o kur tas nuorodas gaunat. nes as i pasta tik laiska is javario gavau, bet jokio sekimo kodo lyg nera. tai gal reiskia kad man pastu issiunte? g.gif
Atsakyti
O per kiek atsiunčia Feelunique? Nebuvau pirkusi, o dabar surizikavau... 4u.gif
Atsakyti
sveikos, mergaitės ar perkate iš adidas.co.uk?
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2014 01 25, 11:27)
O per kiek atsiunčia Feelunique? Nebuvau pirkusi, o dabar surizikavau...  4u.gif


Man paskutinį kartą per savaitę atėjo, šiaip būna iki 2 sav. vidutiniškai.
Atsakyti
sveikos merginos,

per kiek dienu cros.co.uk atsiuncia siuntinuka realiai? db ziuriu Varsuvoj siunta,sakau pirmadieni gal jau tiketis? ,bet taip idomiai uzsakymai skiriasi tik viena diena,o antras dar net neissiustas,cia normalu? g.gif
aciu kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PATAPSA: 25 sausio 2014 - 12:12
QUOTE(PATAPSA @ 2014 01 25, 13:11)
sveikos merginos,

per kiek dienu cros.co.uk atsiuncia siuntinuka realiai? db ziuriu Varsuvoj siunta,sakau pirmadieni gal jau tiketis?  ,bet taip idomiai uzsakymai skiriasi tik viena diena,o antras dar net neissiustas,cia normalu?  g.gif
aciu kas atsakys  4u.gif

normalu mirksiukas.gif galit tiketis biggrin.gif jeigu pirmadiene negausit antradieni tikrai 4u.gif
Atsakyti
Parinkciau uzsakyma is SPORTSDIRECT Vilniuje
Noriu uzsakyti jau si savaitgali, todel tiktu tik tie, kurie turi swed saskaita, kad pinigai iskart ikristu pas mane (kadangi savaitgalis, kitu banku pervedimai neateitu)
Laukiu zinuciu i AZ.
Atsakyti
Priminkit man iš medžio iškritusiai, nuo kiek pinigų gap.eu siunčia for free?
Atsakyti
merginos, kaip su GAP dydziais? smile.gif Atitinka lentele ar nelabai? smile.gif Renkuos dzinsus biggrin.gif
Tuo paciu, gal kas nori prisijungt prie Gap.eu? Kaunas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpa: 25 sausio 2014 - 13:21
Sveikos,

simtas metų smile.gif
pirksiu crocs.eu, trūksta iki nemokamo siuntimo tai ieškau kompanijos
turiu -20proc koduka

Kaunas
rašykit į až. pirksiu šiandien
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2014 01 25, 11:24)
o kur tas nuorodas gaunat. nes as i pasta tik laiska is javario gavau, bet jokio sekimo kodo lyg nera. tai gal reiskia kad man pastu issiunte? g.gif

Taip,reiskia i pasta gausit.
Atsakyti