Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

QUOTE(deltadu @ 2014 01 24, 21:57)
paaiðkinkite, koká ten briedà GAP.eu raðo.. Kaina dabar rodoma eurais, o po to bus pakeista á svarus. Kas èia do bajeris? doh.gif

GAP suma matote eurais, bet jie paskui konvertuoja ar vercia ir jusu korteleje nuskaito svarais. kai pirkau pries kaledas, tai banke suma nuskaiciuota svarais.
Atsakyti
QUOTE(audroneplius @ 2014 01 24, 22:28)
GAP suma matote eurais, bet jie paskui konvertuoja ar vercia ir jusu korteleje nuskaito svarais. kai pirkau pries kaledas, tai banke suma nuskaiciuota svarais.


ir dar man gavosi apie 10 ar 12 Lt didesne suma, nei skaiciavau eurais
Atsakyti
QUOTE(oliv @ 2014 01 24, 22:25)
nagi nagi, iš kur mišinukus jamat???  bigsmile.gif


Gal iš aposparer.de ar boots.com , nors neesu tikra, nes niekad nereikėjo...

Gal kuriai kaunietei reikia ko nors iš feelunique? Mano prekė tik už 8 sv., trūksta dar 2 sv. iki free shipo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 24 sausio 2014 - 22:46
QUOTE(laurita99as @ 2014 01 24, 23:43)
ir dar man gavosi apie 10 ar 12 Lt didesne suma, nei skaiciavau eurais

ot rupūžės doh.gif
Atsakyti
ar yra nemieganciu? biggrin.gif kas nori prisijungt prie gap uzsakymo, renku iki nemokamo, rasom i az 4u.gif klaipeda, bet galiu ir persiust
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabrielita21: 25 sausio 2014 - 01:07
Grazus zieminiai botai, kam tinka 40 dydis http://www.javari.fr...amp;discount=30
Atsakyti
Kažin per kiek laiko reikia atsiimti siuntinuką iš lpexpress terminalo g.gif .
Atsakyti
QUOTE(oliv @ 2014 01 24, 22:25)
nagi nagi, iš kur mišinukus jamat???  bigsmile.gif


Aš esu pirkus iš www.unserekleineapotheke.de ir http://www.tesco.com/groceries/ 4u.gif Iš vokiečių pirkau ekologiškus Holle ir Töpfer, o vėliau iš anglų Aptamil nuo 1 ir nuo 2 metų 4u.gif Senooookai jau pirkau, bet nepatingėsiu, palyginsiu biggrin.gif

Holle nuo 6 mėn pas vokiečius apie 32 lt ax.gif

Holle nuo 6 mėn pas mus 43 lt ax.gif

Aptamil jei ne akcija tai panašiai kiek permečiau akimis kainuoja, bet jau kokybė kaip diena ir naktis doh.gif Jau rašiau kažkada, kad pas mus pirktas amžinai susiplakdavo į tokius gumulus, tai kol išmakaluodavai, vargo vakarienė unsure.gif O angliškas pasaka bigsmile.gif Tik įberdavai ir tirpdavo kaip sniegas bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 01 25, 10:29)
Kažin per kiek laiko reikia atsiimti siuntinuką iš lpexpress terminalo g.gif .

Per tris dienas 4u.gif Po to siunta bus išimta iš terminalo ir saugoma atitinkame Lietuvos pašto skyriuje.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 25 sausio 2014 - 10:41
QUOTE(Maja Di @ 2014 01 25, 10:29)
Kažin per kiek laiko reikia atsiimti siuntinuką iš lpexpress terminalo g.gif .


Žinutėje, kus būna atsiėmimo kodas siųstas, būna nurodyta iki kada ax.gif Jei neklystu biggrin.gif

Buvau įsitikinusi, kad javaris paštu siunčia, bet žiūriu DPD atsiuntė siuntimo nr, tai negi kurjeriai veža g.gif Negerai tada biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 25 sausio 2014 - 10:40
QUOTE(me2za @ 2014 01 25, 11:40)
Žinutėje, kus būna atsiėmimo kodas siųstas, būna nurodyta iki kada ax.gif Jei neklystu biggrin.gif

Buvau įsitikinusi, kad javaris paštu siunčia, bet žiūriu DPD atsiuntė siuntimo nr, tai negi kurjeriai veža g.gif Negerai tada biggrin.gif

aš ir gavau sekimo nuorodą dhl..bet dhl.com nemato to numerio... gal čia DHL paštas bus..nes kažkada tą nuorodą post.lt pamačiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 01 25, 10:40)
Buvau įsitikinusi, kad javaris paštu siunčia, bet žiūriu DPD atsiuntė siuntimo nr, tai negi kurjeriai veža g.gif Negerai tada biggrin.gif

Būna ir paštas, ir kurjeriai, bet pastaruoju metu, žiūriu, dažniau kurjeriai pradėjo vežt smile.gif

QUOTE(Bluntė @ 2014 01 25, 10:47)
aš ir gavau sekimo nuorodą dhl..bet dhl.com nemato to numerio... gal čia DHL paštas bus..nes kažkada tą nuorodą post.lt pamačiau smile.gif

Ar tik ne dhl.de puslapyje reiktų tikrint g.gif
Atsakyti