Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

QUOTE(autojo @ 2014 01 24, 21:35)
dar klausimelis - bandau registruotis ta'me javari, bet korteles duomenu jau praso, o sumos niekur nematau - teks plaukus baltai persidazyt, nes nieko nesusigaudau...

Kainos nematysit, kol continue nepaspausit,prieš tai žinoma visus duomenis suvesti reik, ir jei viskas ok, tada beliks spausti place order.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chanel1: 24 sausio 2014 - 20:45
QUOTE(autojo @ 2014 01 24, 21:35)
dar klausimelis - bandau registruotis ta'me javari, bet korteles duomenu jau praso, o sumos niekur nematau - teks plaukus baltai persidazyt, nes nieko nesusigaudau...


suveskit, patvirtinkit, paskutinis veiksmas turi but, kai jums ismes viena lapa, ant kurio bus po kaire jusu duomenys, batu nuotrauka, is desines stulpeliu pinigeliai, tada jau apacioj patvirtinat.., nupirkta
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2014 01 24, 21:40)
Gera store, uzsiregistuokit drasiai, nemokamas siuntimas ir grazinti galima..
Javari temuke
http://www.supermama...howtopic=940560
cia kai ka galit smulkiau rast ir rupimus klausimus uzduot.


ačiū, paskaitinėsiu ten.
Aš tai negaliu jumis atsižavėti - aš net nežinau ko kur ieškoti - pirmas kelias būna - tradicinės parduotuvės, o jūs čia ir randat, ir perkat ir kitiems patariate. Ir dar kainas spėjate palyginti...
Kiek užsuku vis ką nors nusiperku jūsų prisiskaičiusi... thumbup.gif
Atsakyti
Gal galit atskleisti man amazon.de paslaptis blush2.gif Rašo, kad užsisakyčiau kažkokią Amazon VISA kortą ir sutaupyčiau 30 eurų g.gif Nelabai su juo susigaudau doh.gif Kiek iš ten siuntimas į LT?
Atsakyti
sveikos,
na vis perkame mirksiukas.gif senai nebuvau pas jus, nuo prieškalėdinio laikotarpio mirksiukas.gif

labai fainą tinklalapį užtikom, jau bandėm su drauge parsisiūsti - super viskas thumbup.gif

http://www.eobuwie.com.pl/

iš lenkų, siuntimas į LT 57 zl

gerų firmų yra, kainos neblogos - ir batų ir rankinių...
dabar ypač nuolaidos geros...

pirmas užsiregistravimas - dar gauni oduką 40 zl minus, pagal sumą, dar nuolaidos...
apsimoka kooperuotis thumbup.gif

kursas sakykim - daugint iš 80 ct LT

sėmingų pirkinių, na man batų ir rankinių per daug niekada nebūna lotuliukas.gif
Atsakyti
je, basutes javaris jau issiunte thumbup.gif pirmas pirkimas is kazkur kitur nei aliexpres ar iherb, tai taip smagu biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute32: 24 sausio 2014 - 21:50
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 01 24, 19:04)
Turiu patarimą - galima įsidėt vieną kokią prekę iš Maternity skyrelio (kad ir kokį aksesuarą), ir siunčia tada nemokamai bigsmile.gif biggrin.gif

tai kad ir tam GAP skyrelyje nieko pigiai nėra sad.gif gal kam trūksta iš Vilniaus iki nemokamo? vienos prekytės noriu, -15 turiu pap.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle50: 24 sausio 2014 - 21:56
paaiškinkite, kokį ten briedą GAP.eu rašo.. Kaina dabar rodoma eurais, o po to bus pakeista į svarus. Kas čia do bajeris? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2014 01 24, 16:28)
Pirksiu Laredoute.fr, mano krepselyje daugumai prekiu taiko minus 20%(kodukas yra ju psl), bet prisideda 25% pakavimo mokesti, siuntimas surinkus 49eur -nemokamas.


Ar tikrai g.gif Nėra dabar nemokamo lyg g.gif

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 01 24, 18:11)
nieks neglaus, ten skirtingi pirkėjai, shipas nemokamas. O suma ribota.


pardavėjai biggrin.gif

QUOTE(dangelo5 @ 2014 01 24, 18:17)
niekada nieko nesisiunciau is UK , todel man labai idomu,ka is ten galima uzsisakineti


Drabužius, batus, kojines, apatinį trikotažą, kosmetiką, kvepalus, maisto produktus, mišinukus vaikams ir kitas prekes jiems, gėrimus, vitaminus, vaistus, higienos priemones, aksesuarus, rankines, pinigines, automobilių prekes, patalynę, žaislus, sporto prekes ir inventorių, knygas, kontaktinius lęšius, siūlus, sėklas, papuošalus, virtuvės reikmenis, įvairią techniką....

Dar tęsti? lotuliukas.gif Linkiu susirgt šopoholizmu lotuliukas.gif



Atsakyti
Gal kas per daug turite ar netiko ar greit isaugote tokias kombikelnes is siraatrading 7 T spalva nesvarbi ?

like tik 5 T
verysad.gif


http://www.sierratra...r-kids~p~2440v/

Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2014 01 24, 22:10)

labai fainą tinklalapį užtikom, jau bandėm su drauge parsisiūsti - super viskas  thumbup.gif

http://www.eobuwie.com.pl/

iš lenkų, siuntimas į LT 57 zl

pirmas užsiregistravimas - dar gauni oduką 40 zl minus, pagal sumą, dar nuolaidos...
apsimoka kooperuotis  thumbup.gif

Gal ir neblogai čia.. Aš jau atradau basutes . rolleyes.gif Tai ne tiek daug ir pačiam susimokėti, jei dar 40 zl. minusuoja. Tada kažkur 13,60 siuntimas išeitų.
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 01 25, 00:00)
Ar tikrai g.gif Nėra dabar nemokamo lyg g.gif
pardavėjai biggrin.gif
Drabužius, batus, kojines, apatinį trikotažą, kosmetiką, kvepalus, maisto produktus, mišinukus vaikams ir kitas prekes jiems, gėrimus, vitaminus, vaistus, higienos priemones, aksesuarus, rankines, pinigines, automobilių prekes, patalynę, žaislus, sporto prekes ir inventorių, knygas, kontaktinius lęšius, siūlus, sėklas, papuošalus, virtuvės reikmenis, įvairią techniką....

Dar tęsti? lotuliukas.gif Linkiu susirgt šopoholizmu lotuliukas.gif


nagi nagi, iš kur mišinukus jamat??? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oliv: 24 sausio 2014 - 22:25