Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

QUOTE(dangelo5 @ 2014 01 24, 18:17)
sveikos merginos, moterytes:) as naujoke cia esu, todel turiu kruvas klausimu:) tikiuosi busiu suprasta ir suzinosiu visus man rupimus klausimus:) niekada nieko nesisiunciau is UK , todel man labai idomu,ka is ten galima uzsisakineti, kokiais kiekiais, ir visa kita informacija man svarbi:) prasau pagalbos is visu, kurios viska tiksliai zinote:) busiu labai dekinga:)

Pradžiai įdėmiai pasistudijuokit visą info iš 1 psl pirmos žinutės. Manau, daug klausimų iškart paaiškės mirksiukas.gif

QUOTE(veriru @ 2014 01 24, 18:41)
Gal kas GAP renkat Vilniuje  iki nemokamo siuntimo, prisijungčiau  blush2.gif  4u.gif

Turiu patarimą - galima įsidėt vieną kokią prekę iš Maternity skyrelio (kad ir kokį aksesuarą), ir siunčia tada nemokamai bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2014 01 24, 14:12)
Sveikos, gal kuri pirkot sia suknele is H&M? http://www.hm.com/de...A#shopOrigin=SA
Ar nestora? Ar atitinka dydi?  ax.gif

Mano draugė ją matavosi parduotuvėje, tai sako, kad patiko ax.gif Sako, kad nėra labai stora 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2014 01 24, 16:28)
Diskriminuoja javaris berniukus  verysad.gif

Pirksiu Laredoute.fr, mano krepselyje daugumai prekiu taiko minus 20%(kodukas yra ju psl), bet prisideda 25% pakavimo mokesti, siuntimas surinkus 49eur -nemokamas. Turiu apie 20eur po nuolaidu, laukiu prisijungianciu.

Taip pat Newlook.com renku iki nemokamo siuntimo.

Vilnius

is la redoute ka gerio randaT pareklamuokit bigsmile.gif
Atsakyti
Pamaciau ir nesusilaikiau nepasidalinus. Cia is serijos "..buvo ispardavimas, apipirkau visas savo drauges ir gimines..."
user posted image
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2014 01 24, 16:36)


Atleiskit, jei paklausiu pakartotinai, bet per mano ilgą kaklą kol daėjo, kad tikrai basučių nebloga kaina ir būtų geras variantas dukrytei, bet dabar per mano ilgą kaklą nebedaeina (tiksliau neberandu), jas siunčiate tiesiai į Lietuvėlę ir kiek tai kainuoja - jei paspaudžiu check out iš karto siūlo registruotis, o aš nenoriu jei neatsiųs - nieko nesu čia pirkusi...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
gal patarsit kokiuose parduotuvėse ieškoti didelių dydžių vyriškų darbužių, batų? Batų dydis lietuviškas 46-47, o drabužių 2X arba 3X. SD pasižiūrėjau, ir taip supratau, kad ten batų dydis tik 44 didžiausias? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(autojo @ 2014 01 24, 20:10)
Atleiskit, jei paklausiu pakartotinai, bet per mano ilgą kaklą kol daėjo, kad tikrai basučių nebloga kaina ir būtų geras variantas dukrytei, bet dabar per mano ilgą kaklą nebedaeina (tiksliau neberandu), jas siunčiate tiesiai į Lietuvėlę ir kiek tai kainuoja - jei paspaudžiu check out iš karto siūlo registruotis, o aš nenoriu jei neatsiųs - nieko nesu čia pirkusi...

Siuncia nemokamai i Lt. Tik vaikiskiem pvm prideda, bet kaip supratau rozinem crocs basutem ne visom prideda. Bet kokiu atveju pries suvedant banko korteles duomenis, matysit kaina. Jei tenkina, vedat, jei ne, atsaukiat. Drasiau. Visiems buna pirmas kartas.

Ech, kodel tik mergaitiskos basankes nupigintos...sad.gif
Atsakyti
QUOTE(autojo @ 2014 01 24, 20:10)
Atleiskit, jei paklausiu pakartotinai, bet per mano ilgą kaklą kol daėjo, kad tikrai basučių nebloga kaina ir būtų geras variantas dukrytei, bet dabar per mano ilgą kaklą nebedaeina (tiksliau neberandu), jas siunčiate tiesiai į Lietuvėlę ir kiek tai kainuoja - jei paspaudžiu check out iš karto siūlo registruotis, o aš nenoriu jei neatsiųs - nieko nesu čia pirkusi...

iš visų javariu, siuntimas nemokamas. prisideda tik pvm. vos ne kiekvienam psl. apie tai kalbama, paieškokit.
Atsakyti
dar laukiu daugiau prisijungiančių prie http://www_healthype...eye-q-baby.html smile.gif
Atsakyti
Gal kam pravers ax.gif nuo rudens ieskojau kuprines busimam pirmokeliui doh.gif
kol kas geriausias rastas pasiulymas
Kaina pas mus be priedu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2014 01 24, 21:19)
Siuncia nemokamai i Lt. Tik vaikiskiem pvm prideda, bet kaip supratau rozinem crocs basutem ne visom prideda. Bet kokiu atveju pries suvedant banko korteles duomenis, matysit kaina. Jei tenkina, vedat, jei ne, atsaukiat. Drasiau. Visiems buna pirmas kartas.

Ech, kodel tik mergaitiskos basankes nupigintos...sad.gif


dar klausimelis - bandau registruotis ta'me javari, bet korteles duomenu jau praso, o sumos niekur nematau - teks plaukus baltai persidazyt, nes nieko nesusigaudau...
Atsakyti
QUOTE(autojo @ 2014 01 24, 21:10)
Atleiskit, jei paklausiu pakartotinai, bet per mano ilgą kaklą kol daėjo, kad tikrai basučių nebloga kaina ir būtų geras variantas dukrytei, bet dabar per mano ilgą kaklą nebedaeina (tiksliau neberandu), jas siunčiate tiesiai į Lietuvėlę ir kiek tai kainuoja - jei paspaudžiu check out iš karto siūlo registruotis, o aš nenoriu jei neatsiųs - nieko nesu čia pirkusi...


Gera store, uzsiregistuokit drasiai, nemokamas siuntimas ir grazinti galima..
Javari temuke
http://www.supermama...howtopic=940560
cia kai ka galit smulkiau rast ir rupimus klausimus uzduot.
Atsakyti