Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

QUOTE(linxmute @ 2014 01 23, 19:57)
Pasakykit, ar GAP.eu tik 1 kartą leidžia iš to paties kompo 15 proc.koduką panaudoti? Susikuriu naują accounta, registruojuos vyro vardu, vedu ką tik gautą koduką ir nieko  unsure.gif
Ir dar, gap.co.uk savo kortele galiu mokėti ir siųstis per PA?

man atrodo, 15 proc. netaiko seilui. gal pas Jus tik seilinės prekės? g.gif
per PA pirkti galima
Atsakyti
QUOTE(fuzzyy @ 2014 01 22, 21:08)
Tai kad nesu nurodzius jokio telefono smile.gif

g.gif tai va cia ir beda , nes jie paskambina ir gan geranoriskai atveza ir i darba smile.gif
Atsakyti
Gal galite padėti man blondinei doh.gif Atsiuntė Tukis adresą, bet nelabai suprantu kurią dalį adreso reikia suvesti į gatvės langelį, numeris kaip suprantu 4 blink.gif
Ir miesto langelis - iškilo klausimas, ten atsiųstas (kiek man šviesaplaukei) suprantama ir miestas ir grafystė, tai tik miestą rašyti, o grafystės niekur nerašyti, nes nėra atskiro langeliuko verysad.gif
Ačiū, kas padės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedresg @ 2014 01 23, 20:57)
HELP nesuprantu vakar pirkau is Javari croksus  is Aliexpress dar daikteli, siandien ziuriu PAYPAL nusiskaiciavo po  1 doleri, nuo kada cia taip?

o kartais is ebay nepirkot nieko pastaruoju metu? berods ten atsiskaitant paypal, reikia nuimt varnele, kad neimtu 1 dolerio (ar aukoms, ar dar kazkam - nepamenu dabar tiksliai) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elav @ 2014 01 23, 22:07)
Gal  galite padėti man blondinei  doh.gif Atsiuntė Tukis adresą, bet nelabai suprantu kurią dalį adreso reikia suvesti į gatvės langelį, numeris kaip suprantu 4  blink.gif
Ir miesto langelis - iškilo klausimas, ten atsiųstas (kiek man šviesaplaukei) suprantama ir miestas ir grafystė, tai tik miestą rašyti, o grafystės niekur nerašyti, nes nėra atskiro langeliuko  verysad.gif
Ačiū, kas padės  4u.gif

Į gatvės langeli rašau viską iki žodžio road imtinai. O nėra langelio su žodžiu COUNTY? Aš tada prie 2 adreso įrašau. O čia kuriam psl.?
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2014 01 23, 21:21)
Į gatvės langeli rašau viską iki žodžio road imtinai. O nėra langelio su žodžiu COUNTY? Aš tada prie 2 adreso įrašau. O čia kuriam psl.?

AČIŪ labai už greitą atsakymą 4u.gif O tai sėdžiu susikrovus krepšį ir negaliu eiti vaiko migdyti blink.gif
adidas.co.uk su naujienlaiškio užsakymu duoda 15 proc. nuolaidą
tai house number įrašyti 4, tada street langelyje iki road tada yra langelis e.g. company, apartment, building, etc., dar langelis town/city (nežianu kuri rašyti ar iš R raidės ar iš E raidės doh.gif ), country iškarto įrašyta Great Britain
Įtariu, kad mano šviesius plaukus dar ir žilė papuoš doh.gif Busiu ne tik kvaila, bet ir sena verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(elav @ 2014 01 23, 22:44)
AČIŪ labai už greitą atsakymą  4u.gif O tai sėdžiu susikrovus krepšį ir negaliu eiti vaiko migdyti  blink.gif
adidas.co.uk su naujienlaiškio užsakymu duoda 15 proc. nuolaidą
tai house number įrašyti 4, tada street langelyje iki road  tada yra langelis e.g. company, apartment, building, etc., dar langelis town/city (nežianu kuri rašyti ar iš R raidės ar iš E raidės  doh.gif ), country iškarto įrašyta Great Britain
Įtariu, kad mano šviesius plaukus dar ir žilė papuoš  doh.gif Busiu ne tik kvaila, bet ir sena  verysad.gif


Irasyki ta R... ir E... i viena langeli town/city ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
noriu daryti užsakymą iš http://www.justfor5pounds.com/
siuntimas is ten 16 svaru. gal kas nors i kompaniją?
bendraujame per AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2014 01 23, 22:22)
Irasyki ta R... ir E... i viena langeli town/city  ir viskas  biggrin.gif

Ačiū 4u.gif Galiu ramiai eiti miegoti victory.gif
Atsakyti
O kas nors esat bandę vaikams umi batus?
Kad ir tokius?
Arba bet kokius kitokius. Gal pakomentuot ką galit dėl kokybės ir vaizdo?
Atsakyti
QUOTE(Ernestukas @ 2014 01 23, 23:32)
O kas nors esat bandę vaikams umi batus?
Kad ir tokius?
Arba bet kokius kitokius. Gal pakomentuot ką galit dėl kokybės ir vaizdo?

Lb geri batai. Mažoji mano turejo tuos pirmuosius vaiksciojimo ir basutes - lb patiko. Pilnai oda, puikus batai
Atsakyti
Labas rytas,
Mergaitės, ar yra koks galiojantis kodukas SALE prekėms TBS? 40 proc. randu, gal yra daugiau? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 24 sausio 2014 - 08:43