Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

QUOTE(tigriuke91 @ 2014 01 23, 17:37)
Aciu 4u.gif  nugriebiau GEOX sau uz labai gera kaina sakyciau thumbup.gif

prasom pasidalint nuorodom, o ne paslapcia pirkt ir cia viesai dziaugtis lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu va pagaliau leido javari prisiregistruoti. Bet man priskaičiavo papildomai PVM.
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 23, 16:17)
valyte- nepatarsiudėl dydžių, manosios tokia pat pėda, tai ėmiau 2dydžius smile.gif 8 ir 9 smile.gif jei 9 bus didoki, sunešios darželyje smile.gif
mums ttokio tipo tai nepamainomos buvo per visas atostogas...kartą net į jūrą viena nuplaukė biggrin.gif ale viršuj plaukiojo, pasiėmėm ir toliau vaikščiojom biggrin.gif ar smėlis ar kas...viskas nusiplauna  ax.gif  o kai mažas vaiaks,tai nepamainomas pliusas,kad labai lengvas užsisegimas smile.gif
prakaitavimo nepastebėjau, bet gal visi vaikai skirtingi  4u.gif

Man tai keistai ten, nes crocs vaikams juk būna iškart 2 dydžiai užrašyti- 6-7, 8-9 ir t.t. Aš pažiūrėjau, kad manoji dabar nešioja 6-7, tai užsakiau 8... Jei dar mažinti, tai turėtų būti kaip tik g.gif
Ar aš čia kažką neteisingai suprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2014 01 23, 17:37)
pagal ju nurodoma lentele reiktu 8d, bet paemiau 9 ir 10, gal kuris nors tiks biggrin.gif o va mazei tai nzn, nezinau. ziuresiu kai tuos gausiu tai gal tada bus lengviau issirinkt. reiktu kaip ir 4, bet jei mazinti tiek kiek radau mm tai reikia net 6 bigsmile.gif tikiuos kaina ilsiks ta pati biggrin.gif
o atsiuncia pastu ar kurjeris? g.gif

saulute, maziukes Jusu kokia pedute? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2014 01 23, 17:47)
Man tai keistai ten, nes crocs vaikams juk būna iškart 2 dydžiai užrašyti- 6-7, 8-9 ir t.t. Aš pažiūrėjau, kad manoji dabar nešioja 6-7, tai užsakiau 8... Jei dar mažinti, tai turėtų būti kaip tik  g.gif
Ar aš čia kažką neteisingai suprantu  g.gif

ne visi batai turi du dydžius rašomusant bato 4u.gif mūsų turimos basutės turi tik vieną dydį 4u.gif C7 ar C8...
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 23, 16:49)
ne visi batai turi du dydžius rašomusant bato  4u.gif  mūsų turimos basutės turi tik vieną dydį  4u.gif  C7 ar C8...

aa, aišku, ačiū 4u.gif
O kokį dydį jūs turėjote? Gal žinote kiek ten cm viduje?
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2014 01 23, 17:52)
aa, aišku, ačiū  4u.gif
O kokį dydį jūs turėjote? Gal žinote kiek ten cm viduje?

jau rašiau,akd mes tokio tipo,bet kitas turėjom,kur su gelyte ir įvairių spalvų smile.gif tai dydis net nu ospalvos skyrėsi 4u.gif bet grubiai 7dydis berods viduj 14cm... bet nenoriu klaidint ,nes kitas modelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 23, 16:54)
jau rašiau,akd mes tokio tipo,bet kitas turėjom,kur su gelyte ir įvairių spalvų smile.gif tai dydis net nu ospalvos skyrėsi  4u.gif  bet grubiai 7dydis berods viduj 14cm...  bet nenoriu klaidint ,nes kitas modelis  4u.gif

Ačiū. Jau bijau,kad būsiu užsakiusi per dideles biggrin.gif
Atsakyti
Labas

prisijungčiau prie užsakymo iš sportsdirect, Vilniuje
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 23, 16:37)
ar jums veikia tarmergaiciu pslp?  g.gif

Ne, neveikia doh.gif doh.gif O taip skubiai kai ką išsiųst reikia...
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 01 23, 17:04)
bet ar neprakaituoja juose koja?  g.gif  as tai kazkaip nieko apart odiniu basuciu neturejau vaikui.

As aplomai croksu nemegstu, pati neturiu nei vienu, o vaikas tik Gust yra turejes, tai tik kelis kartus ir tebuvau uzdejus blush2.gif o kadangi gyvenam kur vasara gan ilga, tai pernai surizikavau nupirkti tas crocs basutes, kaip mano pediatre sako, vasara svarbiausia, kad butu kuo atviresnes, nereikia jokiu kietu uzkulniu, nuo rudens tegu nesioja iki kitos vasaros su kietu uzkulniu (tuo paciu jos dazniausiai uzdaresnes juk buna) o vasarai tegu koja buna kuo atviresne, na cia aisku buvo ne vieninteles basutes, nesiojom pakaitomis su odinemis, kadangi dienas dazniausiai leidziame plaize ar baseine, tai nemazai mums jos pasitarnavo ax.gif nes su vyresniu sunum esu jau ne vienas basutes odines sugadinus einant istisai i pliaza.. Na neprakaitavo lyg vaikui koja g.gif as jomis likau patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2014 01 23, 17:46)
Nu va pagaliau leido javari prisiregistruoti. Bet man priskaičiavo papildomai PVM.


Emiau 8 ir 13 d, sumokejau 16.14
Atsakyti