Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

as pabandziau tuos mergaitiskus kroksiukus pirkt, tai man prideda javaris 21 proc. g.gif
Atsakyti
QUOTE(linosiukas @ 2014 01 23, 13:02)
as pabandziau tuos mergaitiskus kroksiukus pirkt, tai man prideda javaris 21 proc.  g.gif

gal didesnis dydis? pvs J1 ar J3?

o kas nors šiandien pirko iš javario uk LT adresu? nes aš pagalvojau,kad reik mažesnes basutes dukrytei paimt..ir nebeleidžia pirkti net su vyro sąskaita g.gif
Atsakyti
Gal butu norinciu prisijungti prie mytoys.de, noreciau snd vakare uzsakyt, lauksiu lauruciuk@yahoo.com 4u.gif Naudosiu -10 euru, tai dalinsimes 4 eurus ax.gif
Atsakyti
pirkau šiuos crocs UK 8 dydį už 12 4u.gif nepriskaičiavo 21 proc 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2014 01 23, 12:09)
pirkau šiuos crocs UK 8 dydį už 12 4u.gif nepriskaičiavo 21 proc 4u.gif


Gal galiu pasitikslinti, ar 8 dydis, tai tinka maždaug 25 dydžiui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuzzyy @ 2014 01 22, 21:35)
Mergaitiskos crocs basutes, kaina 8.15gbp  thumbup.gif

[url=http:

o dydziai? kaip cia rinktis pagal UK lentele? g.gif
Atsakyti
aha, man ir neaisku kaip cia su tais dydziais g.gif reiktu 25-26 ir 20-21 g.gif tai koki reiktu rinktis g.gif
Atsakyti
Pirkčiau www.clothingattesco.com .
Ar būtų norinčių jungtis ?
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2014 01 23, 13:42)
o dydziai? kaip cia rinktis pagal UK lentele?  g.gif

prie batų yra lentelė wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 23, 13:06)
gal didesnis dydis? pvs J1 ar J3?

o kas nors šiandien pirko iš javario uk LT adresu? nes aš pagalvojau,kad reik mažesnes basutes dukrytei paimt..ir nebeleidžia pirkti net su vyro sąskaita  g.gif

pirkau rožinius crocs'us , viskas lyg ir gerai... bet susinervinau- paėmiau 6UK dydį už 8,07sv, o paskui apsižiūrėjau, kad reikėjo 21-22eur, tai būtų 4-5UK ? o jam jau prideda 21% verysad.gif
Atsakyti
Po kiek šiuos pirkot su akcijom? blush2.gif
http://www.crocs.co....i...S&cgid=SALE
Atsakyti
kaip cia yra kad 8 dydis kainuoja maziau nei 4 g.gif kai dejau i krepsa tai abu po 8 svarus buvo, o kai jau daejau iki mokejimo tai 4 dydis kainuoja 9,68, o 8 dydis 8,07 g.gif kuo mazesnis dydis tuo didesni pvm prideda? biggrin.gif
Atsakyti