Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

QUOTE(giedresg @ 2014 01 23, 10:57)
Siauliuose ieskau SD renkanciu  ax.gif

Kai koks kodukas ar nemokamas siuntimas atsiras, parinksiu.
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2014 01 22, 20:19)
Mergaitės, kodėl javari.co.uk rodo vienas kainas, o kai eini apmokėti didesnes???

pirkau vakar iš javari.co.uk crocs vaikui, 21 proc neprisidėjo g.gif siunčiau tiesiai į LT g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2014 01 23, 10:13)
pirkau vakar iš javari.co.uk crocs vaikui, 21 proc neprisidėjo g.gif siunčiau tiesiai į LT g.gif


Pabandžiau pirkt vaikiškus crocsus, tikrai prideda 21 proc
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2014 01 23, 10:13)
pirkau vakar iš javari.co.uk crocs vaikui, 21 proc neprisidėjo g.gif siunčiau tiesiai į LT g.gif

toms basutems nepridejo, nes prie ju dydziu nera C raideles, tikriausiai susimaise ir nera pazymeti kaip vaikiski. as jas irgi i LT emiau, o botus jau per uk, nes jiems priskaiciuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zemciugelis @ 2014 01 23, 11:35)
toms basutems nepridejo, nes prie ju dydziu nera C raideles, tikriausiai susimaise ir nera pazymeti kaip vaikiski. as jas irgi i LT emiau, o botus jau per uk, nes jiems priskaiciuoja smile.gif

kiek tos basutes mazdaug kainuos litais? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2014 01 23, 11:13)
pirkau vakar iš javari.co.uk crocs vaikui, 21 proc neprisidėjo g.gif siunčiau tiesiai į LT g.gif


o kokia ismiera g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 01 23, 01:05)
Mūsų Rody pirktas gal prieš kokius 5 metus ir dar mergoms nenusibosta thumbup.gif

Gavau kroksus, komentuoju biggrin.gif

http://www.crocs.co....-...=SALE&sid=w

Šie daug neigiamų atsiliepimų sulaukę batukai asmeniškai man laaaaaaaaaabai patiko, idealiai tiko ir nėra baisiai kieti schmoll.gif Normaliai biggrin.gif Nešiosiu ir džiaugsiuos biggrin.gif

O va šie

http://www.crocs.co....i...S&cgid=SALE

netiko ir nepatiko, nors atsiliepimai geri cool.gif Keltis ne tokia mano matyt ir aulas viršuj siaurokas, žodžiu nieko gero schmoll.gif Pardavinėsiu cool.gif

gal ir maniskems taip patiks bigsmile.gif

na va, galejau pirkt kai buvo pigus pigus, gal ir man but tike biggrin.gif

o siuos po kiek pardavosit ir koks dydis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2014 01 23, 12:04)
kiek tos basutes mazdaug kainuos litais?  4u.gif

max 36lt smile.gif
Papildyta:
kausykt panelės smile.gif vakar basutės buvo 8.15svaro..siandien 8 svarai..tai man jiems rašyti,kad paskaičiuoųtų 8svarus vietoj 8,15 kaip pirkau vakar? smile.gif nes vis pro akis prabėgdavo ta mažiausios kainos politika,ale nesigilinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2014 01 23, 08:45)
sveikos  kas buvo susidures su  BeautyCreightons sumaisytom neidetom prekem tarkim vietoj sampunu prikrauta balzamu, sumaisyti duso geliu kvapai o kai kuriu prekiu nera, parasiau jiems laiska, kazkas lyg temoj rase kad taip buvo nutike gal galetumet pakomentuoti kaip baigesi 4u.gif


Man buvo neideti du kondicionieriai, jie po 6 ar po 8 svarus buvo. Rasiau jiems kelis kartus - nesulaukiau atsakymo, skype skambinimo kreditu neturejau tai vien del to pildytis ju nenorejau, tai galu gale kai jau nemazai laiko buvo praeje, o jie nebuvo atrase iskeliau paypal byla lygia tokiai sumai kokia dingusiu prekiu verte, prie bylos nurodziau, kad rasiau jiems ne viena karta, neatrase, ir tada dvieju ar dienos begyje gavau grazinima i saskaita biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 23, 12:23)
max 36lt smile.gif
Papildyta:
kausykt panelės smile.gif vakar basutės buvo 8.15svaro..siandien 8 svarai..tai man jiems rašyti,kad paskaičiuoųtų 8svarus vietoj 8,15 kaip pirkau vakar? smile.gif nes vis pro akis prabėgdavo ta mažiausios kainos politika,ale nesigilinau  blush2.gif

Cia jus rimtai? Del nepilno vieno lito rasytumet? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 23 sausio 2014 - 11:35
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 23, 12:23)
max 36lt smile.gif
Papildyta:
kausykt panelės smile.gif vakar basutės buvo 8.15svaro..siandien 8 svarai..tai man jiems rašyti,kad paskaičiuoųtų 8svarus vietoj 8,15 kaip pirkau vakar? smile.gif nes vis pro akis prabėgdavo ta mažiausios kainos politika,ale nesigilinau  blush2.gif

Bluntyt, ne visi dydžiai vienodai kainuoja, pasitikrinkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2014 01 23, 12:38)
Bluntyt, ne visi dydžiai vienodai kainuoja, pasitikrinkit  4u.gif

mačiau smile.gif ačiū 4u.gif
nu jo..litas gaunasi biggrin.gif gal ir nemandagu rašyt blush2.gif tik ėmiau 3poras,tai trys litai biggrin.gif juokutis 4u.gif
Atsakyti