Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

Sveikutes, gal kuri pirksit artimiausiu metu is javari.de noreciau prisijungti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 01 22, 13:54)
O tai ką rašo tame laiške? Koks tekstas?
Gal kaip tik atsiuntė laišką, kad tų bątų, kurie dinginėdavo, nesiųs, todėl pinigus už juos perves jums atgal g.gif

Is tikruju raso, kad siuncia saskaita, kuriame issiustos prekes, o joje tik vieni batai( turi buti is viso 4 poros), tai nesupratau ar issiunte viena pora, ar tik invoice suklydo, gal meginti paklausti g.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciukass @ 2014 01 22, 13:57)
Sveikutes, gal kuri pirksit artimiausiu metu is  javari.de noreciau prisijungti smile.gif

Siunčia nemokamai, neverta kooperuotis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 01 22, 13:54)
Man tai kitas klausimas iškilo... Jei mokėjau per paypal, o parduotuvė parašė, kad grąžins pinigus, tai kur jie turėtų man įkrist - į mano kortelės sąskiatą ar į paypal sąskaitą? g.gif

Man tai grįžta atgal į kortelę, kuri yra susieta su paypal mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Cocosinė @ 2014 01 22, 15:03)
Siunčia nemokamai, neverta kooperuotis  4u.gif


Tai, kad neturiu kreditines verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciukass @ 2014 01 22, 14:06)
Tai, kad neturiu kreditines  verysad.gif



reiskia laikas issiimt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciukass @ 2014 01 22, 13:57)
Sveikutes, gal kuri pirksit artimiausiu metu is  javari.de noreciau prisijungti smile.gif

Nemokamai siunčia smile.gif Ir kreditinė nebūtina - tinka ir Mastercard debetinė (pvz. SEB Laisvalaikis ir pan.)

QUOTE(tulip @ 2014 01 22, 13:59)
Is tikruju raso, kad siuncia saskaita, kuriame issiustos prekes, o joje tik vieni batai( turi buti is viso 4 poros), tai nesupratau ar issiunte viena pora, ar tik invoice suklydo, gal meginti paklausti  g.gif

O kas rašoma jūsų crocs paskyroje prie užsakymų?

QUOTE(Amrinasta @ 2014 01 22, 14:04)
Man tai grįžta atgal į kortelę, kuri yra susieta su paypal  mirksiukas.gif .

Ačiū, tikiuos, ir man taip bus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 22 sausio 2014 - 14:10
Niu damos, kur UGG'su gera kaina gaut? :
Crocs uzveze, daba uggsu reik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 01 22, 13:54)
Jei mokėjau per paypal, o parduotuvė parašė, kad grąžins pinigus, tai kur jie turėtų man įkrist - į mano kortelės sąskiatą ar į paypal sąskaitą? g.gif

man iš tos pačios parduotuvės vieną kartą įkrito į kortelę, kitą - į paypalą. nuo ko priklauso, nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2014 01 22, 14:04)
Man tai grįžta atgal į kortelę, kuri yra susieta su paypal  mirksiukas.gif .


Man 1 k. grąžino E5P į PP. Bet galima numanyt, kur įkris (bent jau aš pagal savo praktiką taip supratau): jei parašo, kad grąžins ir viskas - reiškias turi įkristi atgal į kortelę, o kai atsiunčia email'u patvirtinimą, kad patvirtinkit, kad norit tų pinigų - tada grąžina į PP ir aišku PP dar mokestį nusiskaičiuoja iš manęs už tą grąžinimą. Man grąžino lyg 15 sv., o PP sau berods 1,40 sv. pasiėmė, kažkur panašiai. Tik nelabai supratau, kodėl man jie į kortelę iškart negrąžino kaip kitos parduotuvės, bet bala nematė, senai jau išleisti tie pinigai hihihi.gif
Atsakyti
Laba,
Gal kas Tesco pirksite ?
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 01 22, 14:10)
O kas rašoma jūsų crocs paskyroje prie užsakymų?

Uzsakymu paskyroje kaip ir viskas gerai, visus batus rodo, ir visa normalia uzsakymo suma g.gif
Atsakyti