Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 210 tema

Sakykit prašau, per kiek laiko maždaug nuo siuntos atsiradimo PirkAnglijoje sandėlyje jos atkeliauja į Lietuvą? Arba kitaip, kas kiek laiko veža siuntas į Lietuvą?
Atsakyti
QUOTE(fuzzyy @ 2014 01 22, 11:20)
Vezejas buvo DPD.... nu ir snipstas gavosi

nu kaip blogai verysad.gif kažin, kokias dar parduotuves DPD veža g.gif

tescoclothing: £5 off £25 spent naujiems pirkėjams su koduku FFAW13

QUOTE(kaiser @ 2014 01 22, 11:42)
Sakykit prašau, per kiek laiko maždaug nuo siuntos atsiradimo PirkAnglijoje sandėlyje jos atkeliauja į Lietuvą? Arba kitaip, kas kiek laiko veža siuntas į Lietuvą?

važiuoja maždaug savaitgalį, o kažkur antradienį būna Vilniuje. bent jau mano siuntos taip visada atvažiuoja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 22 sausio 2014 - 11:45
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 01 22, 11:45)
važiuoja maždaug savaitgalį, o kažkur antradienį būna Vilniuje. bent jau mano siuntos taip visada atvažiuoja smile.gif

T.y. važiuoja kas savaitę. Supratau. Dėkui.
Atsakyti
Gal kas Vilniuje renkat is http://www.sportsdirect.com/ ? 4u.gif
Atsakyti
gal kas turit feelinique nuolaidos koda?
praeitoj temoj lyg kalbejo, bet neaktualu buvo tada
Atsakyti
galiu www.sportsdirect.com priimti i uk adresa-nedaug truksta iki 100 svaro nemokamo i tuki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuziu @ 2014 01 22, 11:29)
merginos, is kur pernai UGG ir EMU uzsakinejot? pamenu tiesiai is Australijos:)
bet nerandu to psl ir per google:(


bandykit javari.de ar javari.fr ziureti, pastarajam ana savaite buvo papildoma 10 proc. nuolaida, gal dar ismes kada, o pirkom is eu.natureshop.com, bet dabar ten nieko gero
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2014 01 22, 12:34)
gal kas turit feelinique nuolaidos koda?
praeitoj temoj lyg kalbejo, bet neaktualu buvo tada


Tai kad man atrodo dabar tokio nėra g.gif , nebent jūs kalbat apie pirmo apsipirkimo nuolaidą 10%?
Atsakyti
laba diena mergaites
Pirma karta susiduriau su crocs...atejo laiskas, kuriame prisegta saskaita, tai kaip suprantu nebus venu batu, tai pinigus jie atgal grazins i kreditine? nes nuskaiciuota visa suma....aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tulip @ 2014 01 22, 13:41)
laba diena mergaites
Pirma karta susiduriau su crocs...atejo laiskas, kuriame prisegta saskaita, tai kaip suprantu nebus venu batu, tai pinigus jie atgal grazins i kreditine? nes nuskaiciuota visa suma....aciu  4u.gif


Ar nuskaiciuota, ar tik rezervuota?
jei tik rezervuota, jie pasiims tik tokia suma, kokios jiems reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2014 01 22, 13:46)
Ar nuskaiciuota, ar tik rezervuota?
jei tik rezervuota, jie pasiims tik tokia suma, kokios jiems reikia 4u.gif

nea, jau nuskaiciuota, o toje saskaitoje tik vienu batu suma irasyta(jie dinginedavo)...ar isvis tik juos vienus sius, nors tada vel nesamone g.gif ar jus gaunate saskaita, kurioje nurodyti visi batai?
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2014 01 22, 10:57)
tai va kad daugiau nieko ir nereikia, tik rodzio. o kazin per kiek laiko ateina is mytoys.de? reikia vasario 5-8 dienai.
gal kas planuojat pirkt ir priimtumet bigsmile.gif

Tai atvirkščiai darykit mirksiukas.gif Jums kažko reikia, skelbiat temoje, kad darysit užsakymą iš mytoys.de ir kviečiat prisijungti. Siuntimas ten 14 eurų, bet galima rasti -10 eurų kodą, tada telieka pasidalinti likusius 4 eurus su visom prisijungusiom ir siuntinuką gausit tiesiai į namus bigsmile.gif
Šiaip per 2 savaites man visada ateidavo 4u.gif


QUOTE(tulip @ 2014 01 22, 13:41)
laba diena mergaites
Pirma karta susiduriau su crocs...atejo laiskas, kuriame prisegta saskaita, tai kaip suprantu nebus venu batu, tai pinigus jie atgal grazins i kreditine? nes nuskaiciuota visa suma....aciu  4u.gif

O laiške nerašo apie grąžinimą? Šiaip turėtų grąžinti 4u.gif

Man tai kitas klausimas iškilo... Jei mokėjau per paypal, o parduotuvė parašė, kad grąžins pinigus, tai kur jie turėtų man įkrist - į mano kortelės sąskiatą ar į paypal sąskaitą? g.gif
Papildyta:
QUOTE(tulip @ 2014 01 22, 13:48)
nea, jau nuskaiciuota, o toje saskaitoje tik vienu batu suma irasyta(jie dinginedavo)...ar isvis tik juos vienus sius, nors tada vel nesamone  g.gif  ar jus gaunate saskaita, kurioje nurodyti visi batai?

O tai ką rašo tame laiške? Koks tekstas?
Gal kaip tik atsiuntė laišką, kad tų bątų, kurie dinginėdavo, nesiųs, todėl pinigus už juos perves jums atgal g.gif
Atsakyti