Įkraunama...
Įkraunama...

Tailandas, 9 tema

QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 16, 17:13)
Toks didelis, o toks naivus  doh.gif turbūt jeigu kas papasakotų, kad tigrai patys į narvus pasiprašė ir dar anketas užpildė, irgi patikėtumėt  lotuliukas.gif
Žiūriu į dar vieną populiarų zoologijos sodą, t.y. pas Karen genties moteris nenuvažiavot, et, praleidot, bet gal kitą kartą, bus galimybė moterį už to kaklo su žiedais patampyt, leisis, kur gi dings...

Buvom nuvaziave, bet uz iejima i kaima uzsiprase 500 batu. Man tai pasirode kosmosu... Moket 500 batu vien uz paziurejima i ilgakakles bobikes? Nea... Apsisukau ir po to kaip tik vaziavau i Tiger Kingdom, nes netoli ten yra
Papildyta:
QUOTE(Le Murka @ 2014 12 16, 22:50)
drinks_cheers.gif
Setonai, nesi girdejes apie migdomuosius vaistus? jie zinok ne tik tigra, bet ir drambli pamigdytu tinkamom dozem sudozuoti  doh.gif  rolleyes.gif
su nepilnamete tailandiete nepermiegojai? o su mazamete kambodziete? jei ne, tai zinok ne visa tailanda dar patyrei. cool.gif

Nezinau - priserti tie tigrai kuo nors ar nepriserti, bet as aprasiau savo ispudzius. Nepatiko. Pas krokodilus buvo 5x geriau smile.gif Vis dabar dar paziurejes nuotraukas kaip as ta krokodila is vandens traukiu, veida nutvieskia sypsena smile.gif Super, nerealiai patiko smile.gif O tigrai, tai kazkoks nesusipratimas. Bet viena karta pabandyt verta. Tik tikejausi, kad man bus baisu, bet baisiau buvo ant dramblio nugaros joti, ypac kai jis leidziasi nuo kalno zemyn. O tu sedi ir neturi uz ko isikibt, tik uz jo sprando, kurio nei apimsi, nei isikabinsi. Ir atrodo, kad tuoj nusiversi per prieki. Pamenu, rankas i jo galva iremiau ir meldziausi, kad greiciau jis nuo to kalniuko nuliptu biggrin.gif
O tailandietes negrazios blush-anim-cl.gif Is 3 tailandieciu bent 2 buvo su "kabemis" ant dantu. Ten kazkokia nesveika mada su jom vaiksciot. Aisku, jos smulkutes, mazytes, nedideliais papukais, man taas patinka smile.gif Bet veido bruozai tokie siaip sau. Plius garsiai rekauja. O plius as turiu nusistatyma, kurio niekada nesu pazeides, tai - nemoket uz seksa pinigu smile.gif Niekada. Ir sio nusistatymo nesu pazeides biggrin.gif Net Tailande smile.gif Butu davus nemokamai - buciau emes smile.gif Bet kadangi nemokamai duodanciu nebuvo, tai... blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Setonas @ 2014 12 19, 11:34)
Nezinau - priserti tie tigrai kuo nors ar nepriserti, bet as aprasiau savo ispudzius.

Užmigdyti buvo stipriai, o gal prisiėdę miegojo, nes kai aš buvau po pietų, tai tokie ramūs nebuvo. Vidutiniai neprisileido net. Trys prižiūrėtojai sukosi aplinkui su lazdomis, kad prieiti nusifotografuoti galėčiau. Urzgė pastoviai į mano pusę, tik prieinu ir keliasi, pradeda urgzti. Todėl pas didžiausius tigrus nebeėjau... Draugė buvo Phuket, tai ji tigrus ir už ausų tampė, maigė juos kaip tik norėjo.
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2014 12 16, 22:50)
drinks_cheers.gif
Setonai, nesi girdejes apie migdomuosius vaistus? jie zinok ne tik tigra, bet ir drambli pamigdytu tinkamom dozem sudozuoti  doh.gif  rolleyes.gif
su nepilnamete tailandiete nepermiegojai? o su mazamete kambodziete? jei ne, tai zinok ne visa tailanda dar patyrei. cool.gif


Dar ir pedofilu sitoj temoj yra. Tikiuosi atitinkamos institucijos sito zmogaus IP numeri isidemejo ir stebi, ar polinkis i nepilnametes/mazametes kultivuojamas ne tik Tailande.
Atsakyti
QUOTE(Setonas @ 2014 12 19, 11:34)
Buvom nuvaziave, bet uz iejima i kaima uzsiprase 500 batu. Man tai pasirode kosmosu... Moket 500 batu vien uz paziurejima i ilgakakles bobikes? Nea... Apsisukau ir po to kaip tik vaziavau i Tiger Kingdom, nes netoli ten yra
Papildyta:

Nezinau - priserti tie tigrai kuo nors ar nepriserti, bet as aprasiau savo ispudzius. Nepatiko. Pas krokodilus buvo 5x geriau smile.gif Vis dabar dar paziurejes nuotraukas kaip as ta krokodila is vandens traukiu, veida nutvieskia sypsena smile.gif Super, nerealiai patiko smile.gif O tigrai, tai kazkoks nesusipratimas. Bet viena karta pabandyt verta. Tik tikejausi, kad man bus baisu, bet baisiau buvo ant dramblio nugaros joti, ypac kai jis leidziasi nuo kalno zemyn. O tu sedi ir neturi uz ko isikibt, tik uz jo sprando, kurio nei apimsi, nei isikabinsi. Ir atrodo, kad tuoj nusiversi per prieki. Pamenu, rankas i jo galva iremiau ir meldziausi, kad greiciau jis nuo to kalniuko nuliptu biggrin.gif
O tailandietes negrazios  blush-anim-cl.gif Is 3 tailandieciu bent 2 buvo su "kabemis" ant dantu. Ten kazkokia nesveika mada su jom vaiksciot. Aisku, jos smulkutes, mazytes, nedideliais papukais, man taas patinka smile.gif Bet veido bruozai tokie siaip sau. Plius garsiai rekauja. O plius as turiu nusistatyma, kurio niekada nesu pazeides, tai - nemoket uz seksa pinigu smile.gif Niekada. Ir sio nusistatymo nesu pazeides biggrin.gif Net Tailande smile.gif Butu davus nemokamai - buciau emes smile.gif Bet kadangi nemokamai duodanciu nebuvo, tai...  blush-anim-cl.gif

butum emes, jei nemokamai duotu nepilnamete? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2014 12 17, 11:49)
Mergaites, ar kas nors keliavot su vaikais? Musu vaikams 5 ir 7 metai ir mes noretumem vaziuoti visi kartu. Aisku kelione butu daugiau poilsine, bet biski ir pakeliautumem kiek tai bus imanoma su vaikais.

Todel noreciau patarimo i kuri regiona / kurorta vaiziuoti su vaikais? Ar verta aplamai vaziuoti su vaikas ar cia nera pavojinga, ar ne per sunki bus kelione vaikam.
Manau kas keliavot su vaikas susidaret apie tai nuomone.
Bet taip pat busiu labai dekinga visom kas atsakys i mano klausymus.


Viskas priklauso nuo seimos poziurio ir iprociu smile.gif Mes visada atostogaujam su vaikais 4u.gif Zinoma keliones buna labiau poilsines, keliaujam pagal galimybes ir nuotaika smile.gif Taciau mes neisivaizduojam atostogu be vaiku smile.gif Kartu planuojam, svajojam, ruosiames... Vaikams dabar 5,5 ir beveik 9, i Tailanda netrukus 4u.gif
Atsakyti
sveikos mergaites,as irgi ruosiuosi pirma karta i Tailanda ,daugiau pailseti ,t.y .pasyviam poilsiui,sakykit koki garderoba pasiimti geriau,( cia jau moteriskai paklausiau)
Atsakyti
QUOTE(giedrehp @ 2014 12 21, 16:53)
sveikos  mergaites,as irgi ruosiuosi pirma karta i Tailanda ,daugiau pailseti ,t.y .pasyviam poilsiui,sakykit koki garderoba pasiimti geriau,( cia jau moteriskai paklausiau)



Sveika, mes keliaujam vasario pradžioje, ir tik su kuprinem, tai visko labai minimaliai,svarbiausia patogus batai, maudimke, pora sukneliu, sortukai. Kiek zinau visur yra skalbyklos tai be problemu bus issiskalbti, o jeigu jau kazko labai pritruks ir nusipirkti bus galima. Aisku bus issukis susitalpinti rubus i kuprine, bet manau pavyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2014 12 19, 20:08)
butum emes, jei nemokamai duotu nepilnamete? doh.gif

Kas kaip nori, tas taip interpretuoja smile.gif As sakiau, kad cia biskutuka pavaziavusios bobikes renkasi smile.gif Tuoj is muses ispus drambli smile.gif Sekmes, taip sakant, gyvenant savo fantaziju pasaulyje console.gif
Atsakyti
QUOTE(Setonas @ 2014 12 22, 10:50)
Kas kaip nori, tas taip interpretuoja smile.gif As sakiau, kad cia biskutuka pavaziavusios bobikes renkasi smile.gif Tuoj is muses ispus drambli smile.gif Sekmes, taip sakant, gyvenant savo fantaziju pasaulyje  console.gif

Tai kad cia tavo fantaziju pasauly tigrai naturaliai yra mieguisti ir neagresyvus. O krokodilai dziugauja uz uodegos tampomi. Drambliai irgi netveria savam kaily is dziaugsmo, kai juos kabliais talzo doh.gif . O tos mergaites turbut is gero gyvenimo parsidavineja... sekmes toliau gyvenant savo fantaziju debesyje. O man tai geda uz tokius kaip tu lietuvius turistus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2014 12 23, 12:17)
O man tai geda uz tokius kaip tu lietuvius turistus cool.gif

Tikrai taip... verysad.gif Ir už rusus man būna labai gėda doh.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas viesejote Koh Samui arba Koh Phangan salose? Gal galetumet rekomenduoti vieta apsistojimui? Labiausiai domina ne viesbuciai, bet namukai/vilos, salia juros, o jei ir su baseinu, visai puiku. Dekui.
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2014 12 17, 13:49)
Mergaites, ar kas nors keliavot su vaikais? Musu vaikams 5 ir 7 metai ir mes noretumem vaziuoti visi kartu. Aisku kelione butu daugiau poilsine, bet biski ir pakeliautumem kiek tai bus imanoma su vaikais.

Todel noreciau patarimo i kuri regiona / kurorta vaiziuoti su vaikais? Ar verta aplamai vaziuoti su vaikas ar cia nera pavojinga, ar ne per sunki bus kelione vaikam.
Manau kas keliavot su vaikas susidaret apie tai nuomone.
Bet taip pat busiu labai dekinga visom kas atsakys i mano klausymus.


As uz poros savaiciu keliausiu su 4 metu mergaite, busim Krabi pora savaiciu bet tikrai truputi ir pakeliausim, tuo labiau kai viskas salia ten- phi phi ir pan. As neisivaidzuoju keliavimo be vaiko, mes jau nemazai kur esam buve su ja ir jokiu problemu.
Atsakyti