Įkraunama...
Įkraunama...

Tailandas, 9 tema

Mes į Krabi skrisim iš Bankoko ir atgal su ThaiLionAir. Pigiausiai su šitom linijom gavosi.. 4u.gif
Atsakyti
Prasidėjo orchidėjų paroda Bankoke truksianti iki gruodžio pabaigos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2014 11 27, 21:50)
Prasidėjo orchidėjų paroda Bankoke truksianti iki gruodžio pabaigos. 4u.gif


o kas ten per paroda ? verta apsilankyt?
Atsakyti
Gal kas patartumete,kur apsistoti Krabi? 4u.gif Norisi kuo pigiau,gi grisim tik permiegot,bet vis tiek nesinori,kad sukandziotu lovoj kokios blusos ar po kambari sliauzotu kokie gyviai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.. Ir aš noriu prisijungti prie tų, kurios planuoja kelionę į Tailandą. Man tokia kelionė bus pirmoji ( iki šiol važiuodavau su kelionių agentūromis ir imdavau siūlomą paketą), todėl neturiu žalio supratimo kaip ir ką daryti, nuo ko pradėti. Noriu paprašyti pagalbos. Gal atsiras kas norėtų man padėti, viską suplanuoti, užsakyti, žodžiu bendradarbiauti nuo iki. Skolinga nelikčiau mirksiukas.gif susidomėjusios rašykite į az. Aš esu iš Vilniaus.
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2014 11 28, 13:35)
Sveikos merginos.. Ir aš noriu prisijungti prie tų, kurios planuoja kelionę į Tailandą. Man tokia kelionė bus pirmoji ( iki šiol važiuodavau su kelionių agentūromis ir imdavau siūlomą paketą), todėl neturiu žalio supratimo kaip ir ką daryti, nuo ko pradėti. Noriu paprašyti pagalbos. Gal atsiras kas norėtų man padėti, viską suplanuoti, užsakyti, žodžiu bendradarbiauti nuo iki. Skolinga nelikčiau   mirksiukas.gif  susidomėjusios rašykite į az. Aš esu iš Vilniaus.



labas 4u.gif Kada keliauji?Mes irgi pirmakart su vyru vykstam i Azija,tai man buvo baisu savarankiskai,bet kai kelioniu agenturos uzgiedojo kainas,nusprendem surizikuot:))
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2014 11 28, 14:37)
labas 4u.gif Kada keliauji?Mes irgi pirmakart su vyru vykstam i Azija,tai man buvo baisu savarankiskai,bet kai kelioniu agenturos uzgiedojo kainas,nusprendem surizikuot:))


planuoju važiuoti vasario pab. kovo mėn. dar datos nežinau, žiūrėsiu pagal bilietus kaip gausis. Man ne tiek dėl kainos nesinori su kelionių agentūra, kiek dėl to, kad nepamatysiu tiek daug ir ko norėčiau jeigu vykčiau savarankiškai. be to, nervina kai reikia laukti kur nors pasiklydusio grupės nario ir dėl to tenka vėluoti arba dar visokių kuriozų buna. Aišku yra ir pliusų - vaikštai kaip viščiukas visur paskui ir nesuki sau galvos kur pavalgyt ar kur galvą padėt nakčiai..
Atsakyti
Na va, grizau is Tailando. Iskart skubu vietines dievobaimingas ir idejines bobeles paerzinti - ir su drambliu jojau, ir maza drambliuka bananais vaisinau, ir kitas dramblys priejes mane buciavo smile.gif Ir tigrus uz uodegu tampiau, ir su bezdzione nuo baudu metimo linijos i kase pametem (as laimejau, kas be ko) biggrin.gif Ir dar ko tik nedariau Tailande. 17 dienu kelione su visais skrydziais, viesbuciais, tigru tampymu ir jojimu ant drambliu kainavo 6600 lt. Vieni kritikavo, kad daug, bet palyginus kiek visko maciau ir kiek visur buvau, tai manau, kad labai net pigiai kainavo.
Trumpai reziume: labiausiai patiko Angkor Wat Kambodzoje. Dziaugiuosi, kad is savo 17 dienu Tailande 3 dienas paskyriau Kambodzai ir aplankiau si didinga objekta. Nerealu ir visiems rekomenduoju.
Is atrakciju paciam Tailande, tai labiausiai patiko Chiang Mai krokodilu ferma. Kainos/kokybes ir gaunamo kaifo rezultatas buvo nerealus. Kaifavau visa diena, kai man tie priziuretojai fermoje pasiule uz uodegos krokodila i kranta isvilkt. Niekas daugiau nesutiko, o man tai kas. Atejau ir griebiau pirma karta gyvenime krokodila uz uodegos. Ir dar i ora iskeliau. Super notworthy.gif Bet sunkus... Gal pusantro metro ilgio krokodilas svere kokius 40-50 kg. Po to ant Nilo krokodilo nugaros sedejau (jis buvo gal 3-4 metru ilgio), maza, menesio laiko, krokodiliuka delne laikiau. Dieve, koks juokingas drinks_cheers.gif O 3 menesiu krokodilas jau arsus buvo. Vieniems anglams uz fotiko griebe su nasrais, kai tie su tom lazdom vaiksto ir patys save fotkinasi. Tai 3 menesiu krokodilai buvo gal 40 cm ilgio, jau paugeje gerokai ir tik vienas ju - KAPT uz tos lazdos su fotiku gale!!! smile.gif Nezinau, krokodilu ferma buvo kazkas nerealaus man smile.gif
Drambliai? Siaip smagu, patiko, bet ispudziai buvo mazesni. Man vel kaip paciam auksciausiam ir didziausiam dave drambli su iltimis. Tai paciupinau dar iltis, ***** kokios jos glotnios ir tvirtos.
Na, bezdzioniu parke, tai ten prikolinau as su jomis ir sou dalyvavau smile.gif Mane, kaip ilgiausia, iskart pakviete persimest su bezdzione i kase nuo baudu metimo linijos. Tai as, kaip pazaidziantis krepsini, sumeciau 4/5 baudu. O bezdzione... Imete tik karta is 5 bigsmile.gif Gal neformoj buvo biggrin.gif Po to vel mane i scena issikviete, sumazge rankas su mazgu didziausiu ir atlekusi makaka mane islaisvino gathering.gif Siaip smagu. Teko net maziuka bezdzioniuka keliu savaiciu su pienu maitint soske.gif
O didziausia nesamone man buvo tigrai. Nors visi sako, kad Chiang Mai vos ne auksciausio lygio tigru ferma Tailande, zymiai geresne nei Bankoke ar Phukete, bet... As, aisku, nebuvau analogiskose fermose ten, bet Chiang Mai tigru fermoj ziauriai nepatiko ir buvau nepatenkintas. Sumoketi kosminiai pinigai (uz 3 narvu tigru lankyma sumoketa 1260 THB arba 110 LTL), o tie tigrai miega sukrite ant sonu. Negana to, reikejo beveik pusantros valandos laukt eileje, kol aplankem visus tikrus. Patys maziausi isvis iskrite miegojo sonuose. Tai paprasiau to priziuretojo, kad pazadintu, nes ka su jais veikt. Tas atsake, kad negalima. Tai ka ten veikt. Pasiziurejau ir isejau net viso laiko neisbuves. Nuejau po to pas tuos jau paaugusius, tai velgi - 5 ar 6 tigrai aptvare ir visi miegantys. Tada jau pradejau urgzt, kad man grazintu pinigus, nes i miegancius tigrus tikrai neatejau pasiziuret. Na ir tie patys didziausi tigrai 2-3 metu senumo buvo siek tiek gyvesni. Tai tame narve labiausiai ir patiko. Po to girdejau ganda, kad pas tigrus reikia varyt is pacio ryto, kai is po nakties jie buna guvesni, o as buvau kazkur apie 14 h, per pati karsti... Zodziu... Tigrai labai nepatiko.
O visa kita, tai liuks... Dieve, kiek nuotykiu buvo, Phi Phi saloje teko su ragatke nuo uzpuolusiu bezdzioniu atsisaudyt biggrin.gif Buvau gal 20 metu ragatkes rankose nelaikes, bet igudziai nedingo smile.gif Kai kaliau is akmens vienai bezdzionei i sona, tai visos issilakste smile.gif Bet naglos kaip tankai... Soka is krumu, jei rankose kazka nesies, dantis siepia ir nori atimt. Pries tai maciau, kad vyra, europieti, su jauna tailandiete ejusi, uzpuiole (mes, aisku, visi suprantam, kas ten per tailandiete su juo buvo biggrin.gif ) Issoko, dantis siepia, tai tailandietei uz kojos vos ne griebia, o vyras su skeciu jas atmusineja. Ir viskas tol tesesi, kol tailandiete Fantos butelio nenumete ant zemes. Bezdziones ji pasigriebe ir iskart pabego. O as po to ejau su Cola buteliuku biggrin.gif Tai gal irgi tikejosi lengvos pergales smile.gif Bet jau nifiga smile.gif Is manes taip lengva Colos neatimsi triniti.gif
Zodziu, labai patiko ir dabar i Indonezija sausiu. Reik tiketis ten iseis ir komodo varana uz uodegos i ora iskelti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Setonas: 16 gruodžio 2014 - 16:00
QUOTE(Setonas @ 2014 12 16, 15:42)
Po to girdejau ganda, kad pas tigrus reikia varyt is pacio ryto, kai is po nakties jie buna guvesni, o as buvau kazkur apie 14 h, per pati karsti...

Toks didelis, o toks naivus doh.gif turbūt jeigu kas papasakotų, kad tigrai patys į narvus pasiprašė ir dar anketas užpildė, irgi patikėtumėt lotuliukas.gif
Žiūriu į dar vieną populiarų zoologijos sodą, t.y. pas Karen genties moteris nenuvažiavot, et, praleidot, bet gal kitą kartą, bus galimybė moterį už to kaklo su žiedais patampyt, leisis, kur gi dings...
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 16, 16:13)
Toks didelis, o toks naivus  doh.gif turbūt jeigu kas papasakotų, kad tigrai patys į narvus pasiprašė ir dar anketas užpildė, irgi patikėtumėt  lotuliukas.gif
Žiūriu į dar vieną populiarų zoologijos sodą, t.y. pas Karen genties moteris nenuvažiavot, et, praleidot, bet gal kitą kartą, bus galimybė moterį už to kaklo su žiedais patampyt, leisis, kur gi dings...

drinks_cheers.gif


Setonai, nesi girdejes apie migdomuosius vaistus? jie zinok ne tik tigra, bet ir drambli pamigdytu tinkamom dozem sudozuoti doh.gif rolleyes.gif
su nepilnamete tailandiete nepermiegojai? o su mazamete kambodziete? jei ne, tai zinok ne visa tailanda dar patyrei. cool.gif
Atsakyti
Mergaites, ar kas nors keliavot su vaikais? Musu vaikams 5 ir 7 metai ir mes noretumem vaziuoti visi kartu. Aisku kelione butu daugiau poilsine, bet biski ir pakeliautumem kiek tai bus imanoma su vaikais.

Todel noreciau patarimo i kuri regiona / kurorta vaiziuoti su vaikais? Ar verta aplamai vaziuoti su vaikas ar cia nera pavojinga, ar ne per sunki bus kelione vaikam.
Manau kas keliavot su vaikas susidaret apie tai nuomone.
Bet taip pat busiu labai dekinga visom kas atsakys i mano klausymus.
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2014 12 17, 11:49)
Mergaites, ar kas nors keliavot su vaikais? Musu vaikams 5 ir 7 metai ir mes noretumem vaziuoti visi kartu. Aisku kelione butu daugiau poilsine, bet biski ir pakeliautumem kiek tai bus imanoma su vaikais.

Todel noreciau patarimo i kuri regiona / kurorta vaiziuoti su vaikais? Ar verta aplamai vaziuoti su vaikas ar cia nera pavojinga, ar ne per sunki bus kelione vaikam.
Manau kas keliavot su vaikas susidaret apie tai nuomone.
Bet taip pat busiu labai dekinga visom kas atsakys i mano klausymus.

as nevaziuociau su tokio amziaus vaikais. butu vargas, o ne atostogos man. tiek kelione sunki lb, tiek ten nera viskas taip paprasta ir saugu su vaikais. bet cia mano nuomone. siaip ten maciau poilsiautojusu vaikais. bet tikrai lb mazai. dauguma porom keliauja, o ne su vaikais.

aisku dar nuo vaiku temperamento ir kantrumo lb priklauso.
tiesiog pabandyk pati pagalvot, tu gi geriausiai pazisti savo seima
isivaizduok kelione ir bankoka trunka keliolika valandu. lektuve tikrai nebus nei lb tylu, nei lb tamsu.
atskridus dar bus ilgas pervezimas kazkur, tiketina dr kelias val. nebent busit bankoke atskride.
ekskursijos ten yra arba laivais (kurie arba greiti ir lb supa, arba leti speedboatai, kurie lb nesaugus, nes zemais bortais, todel vaikus reiks visalaik laikyt, kad neiskristu. nu nebent jie paklusniai sedes ant suolo).
maistas ten tikrai specifinis, daug kas lb astru, neiprasta musu skrandziams.
higiena irgi tokia, kaip cia pasakius, azijietiskas supratimas, tikrai neatitinkantis musiskio standarto
klimatas karstas ir dregnas, priprasti reikia.
kita laiko zona, todel irgi buna tam tikra aklimatizacija prie kitokio dienos rezimo.


na vat ivertink, kiek tavo vaikai paklusnus, kiek atsparus karsciui, triuksmui. kiek issedi ramiai nelakstydami. kiek jautrus ju pilvai ir kiek isrankus maistui.
pagaliau kiek pati esi pasirengus paaukot atostogu ispudzio del vaiku poreikio. jei as saviaki 5 m buciau issivezusi, tai musu pazintiniam planui butu sakes biggrin.gif . nes jis pamates ta nuostabia silta jura ir ta puiku smeliuka, butu atsisakes is pliazo iseit. ir butumem gave visas atostogas ten sedet lotuliukas.gif . apie kazkokiu sventyklu lankyma, snorkelinimo kelione i similian ir tt, tai is vis net nesvajot butume nesvajoje.bet cia mano vaikas. o saviskius tu pati geriausiai pazisti
Atsakyti