Įkraunama...
Įkraunama...

Tailandas, 9 tema

QUOTE(Le Murka @ 2014 11 20, 18:30)
manau lb gera kaina. as tavo vietoj pirkciau 4u.gif



Aciu aciu, tikiuosi kad dar bus akcija smile.gif
Atsakyti
Gal kas zinot,kur pigiausiai butu galima pasiskiepyt Vilniuje? g.gif
Atsakyti
Šiap kai ieškojau ir domėjausi - pigiausiai buvo Centro poliklinikoje - ten reikia turėti siuntimą iš savo gydytojo ir prieš einant pasiskambinti į patį skiepų kabinetą ar turi reikalingų vakcinų.
Atsakyti
Gal kas vaziavo traukiniu is Ajutajos i Chiang Mai?labai baisus reikals? biggrin.gif svarstom ar grizt atgal i Bankoka ir skrist,ar tiesiai traukiniu varyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2014 11 23, 19:09)
Gal kas vaziavo traukiniu is Ajutajos i Chiang Mai?labai baisus reikals? biggrin.gif svarstom ar grizt atgal i Bankoka ir skrist,ar tiesiai traukiniu varyt g.gif

Labai smagus reikalas, važiuokit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Robyn @ 2014 11 22, 10:21)
Šiap kai ieškojau ir domėjausi - pigiausiai buvo Centro poliklinikoje - ten reikia turėti siuntimą iš savo gydytojo ir prieš einant pasiskambinti į patį skiepų kabinetą ar turi reikalingų vakcinų.



Aciu,Robyn!
Atsakyti
Dar labai reikia Jūsų patarimo 4u.gif Iš Chiang Mai skrendam i Krabi ir ten turim savaite..esu pasimetus del nakvyniu-norim paplaukiot po aplinkines salas ir nezinau,ar imt visai savaitei nakvynes Krabi,ar dar paplanuot nakvot kazkokiose salose,patarkit g.gif cia daug kas raso,kad super salos yra Koh Kood ir Ko Lanta,ar jos toli nuo Krabi?Zodziu sita keliones dalis man stringa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tapsnokle @ 2014 11 24, 12:41)
Dar labai reikia Jūsų patarimo 4u.gif Iš Chiang Mai skrendam i Krabi ir ten turim savaite..esu pasimetus del nakvyniu-norim paplaukiot po aplinkines salas ir nezinau,ar imt visai savaitei nakvynes Krabi,ar dar paplanuot nakvot kazkokiose salose,patarkit g.gif cia daug kas raso,kad super salos yra Koh Kood ir Ko Lanta,ar jos toli nuo Krabi?Zodziu sita keliones dalis man stringa biggrin.gif

Vertėtų žvilgtelt į žemėlapį doh.gif ir suprasit, toli ar arti biggrin.gif
Koh Lanta skaitosi Krabi regionas, nėra labi toli, Ko Kood visai kitur, net prie jūros kitos.
Atsakyti
QUOTE(tapsnokle @ 2014 11 24, 11:41)
Dar labai reikia Jūsų patarimo 4u.gif Iš Chiang Mai skrendam i Krabi ir ten turim savaite..esu pasimetus del nakvyniu-norim paplaukiot po aplinkines salas ir nezinau,ar imt visai savaitei nakvynes Krabi,ar dar paplanuot nakvot kazkokiose salose,patarkit g.gif cia daug kas raso,kad super salos yra Koh Kood ir Ko Lanta,ar jos toli nuo Krabi?Zodziu sita keliones dalis man stringa biggrin.gif



kokiom availinijom skrendat i krabi?

Atsakyti
Koks geriausias metu laikas vaziuot i Tailanda i Krabi apylinkes? Kad butu sauleta ir mazai lietaus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2014 11 25, 13:43)
Koks geriausias metu laikas vaziuot i Tailanda i Krabi apylinkes? Kad butu sauleta ir mazai lietaus?  smile.gif


Buvom vasario gale - kovo pradžioje: rinkausi, nes garantuotai toli nuo lietingo sezono, kuris baigiasi maždaug lapkritį (na čia pagal regionus žiūrėti reikia) ir dar ne pats karščiausias periodas, kuris maždaug kovo gale ir prasideda. Pasiteisino thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(jurmarta @ 2014 11 23, 21:09)
Gal kas vaziavo traukiniu is Ajutajos i Chiang Mai?labai baisus reikals? biggrin.gif svarstom ar grizt atgal i Bankoka ir skrist,ar tiesiai traukiniu varyt g.gif


thumbup.gif labai gera atrakcija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 11 24, 14:43)
Vertėtų žvilgtelt į žemėlapį  doh.gif  ir suprasit, toli ar arti  biggrin.gif
Koh Lanta skaitosi Krabi regionas, nėra labi toli, Ko Kood visai kitur, net prie jūros kitos.

biggrin.gif na jo-vista as-iki salu nagrinejimo zemelapyje dar nepriejau,nes abu su vyru isvarvejusiom akim viena savaitgali paaukojom skrydziu paieskai,dabar isvarvejusiom akim sedziu prie viesbuciu paieskos-reiks eit pas okulista blink.gif ...Nu bet blyn ,kokioj skylej mes gyvenam-is visu saliu Europos galima pigiai nuskrist i Tailanda,bet tik ne is Lietuvos doh.gif
Papildyta:
QUOTE(greja @ 2014 11 25, 08:22)
kokiom availinijom skrendat i krabi?


zinau tik tiek,kad vyras uzsake per airasia.com,kainavo 260 litu zmogui-tai net nezinau-pigiai cia gavos ar brangiai g.gif
Atsakyti