Įkraunama...
Įkraunama...

Tailandas, 9 tema

Vienu žodžiu Kamboždos pasienis tai košmaras guobų gatvėje. Papasakosiu kaip šiandien važiavau Vizos prasitęsti, kadangi tai turiu daryt kas 2 mėn.
Važiavom į Kambodžos pasienį prie Trato, pasienis vadinas Koh Kong. Pasiskaitėm, kad apgaudinėja turistus nuvesdami į karantiną, tipo atrodai pavargęs, pamatuoja temperatūrą, išduoda kažkokį šikpopierinį lapelį, kurio visiškai nereikia ir aišku nuplėšia atitinkamai porą litų. Šitą žinojom, todėl praėjom ignoruodami šitą karantino punktą.
Viską susitvarkėm per kokias 10min, kadangi buvo jau vėlyva popietė, apie 16val, turistų nebuvo, beliko gauti Departure antspaudą iš Kambodžos pusės ir vėl įeiti į Tailandą.
Na ir ką jūs manot. Sėdi Departure poste pacukas, ir sako, kad šiandien negaliu išeiti iš Kambodos, kad yra įstatymas, jog turiu vieną dieną pasilikti šalyje. Matau, kad trina makaronus jis, nes jau kelis kartus esu taip daręs: nueini išsiregistruoji iš Tailando, įsiregistruoji į Kambodžą, apsisuki vėl išsiregistruoji iš Kambodžos ir įsiregistruoji į Tailandą. Maximum 10min reikalas jei nėra žmonių. O jis man mat ponaitis knisa protą, kad yra įstatymas, jog negaliu tą pačią dieną išvykti iš šalies. Aš jau griežtu tonu bet su ironiška šypsena jam aiškinu, kad tu man nekabink makaronų, žinau aš visus įstatymus. Jis vistiek savo. Aš jam aiškinu, kad jis durnių volioja, kaip viename poste gali įeiti tą pačią dieną atgal į Tailandą, o čia mat negali. Matau susinervino pacanas, rankos dreba, varto pasus. Aišku kaip dieną nori kyšio. Negaus kyšio! Principo reikalas. Matau nusiteikęs jis karingai, aš jo tiesiai šviesiai klausiau :
"WHAT DO YOU WANT FROM ME". Tas pasimetęs, lyg ir suprato ko klausiu bet neišėjo jam pasakyt, kad kyšio, ta tik išlemeno: "You want me, I want you". Tipo suprask, aš tau padėsiu, tu man.... Eik tu peklon, galvoju. Po 15min aiškinimosi jis jau sako, kad galėsiu išeiti iš šalies už 3 valandų. Matai kaip, jau įstatymai "pasikeitė", dabar jau galėsiu... Netinka ir tai, nes jau temsta, o iki namų 100km ir autikai nustoja važinėtis vakare.
Nueinu į vieną kabinetą, į kitą, visur durniais apsimeta, tipo eik ir aiškinkis pats. Jau bandau ir prašyt Bosą atvest, bet jie tik žvengia ir viskas.
Bandau dar prie vieno langelio pasikalbėt. Pamatęs kur stovu, tas mandras pacanukas prišoka ir laukia kol pradėsiu šnekėt. Tuo tarpu žmona sako, duok vieną pasą, kol jis nemato, priesiu prie kito langelio pabandysiu gaut antspaudą. Ir nežinau kas suveikė, ar mes jiems atsibodom ar moteriški kerai bet žiūriu žmona man pirštu rodo tyliai, kad ateit. Gavom ten štampus pagaliau. Klausiau ką tokio pasakė, tai žmona pasakojo, kad pradėjo suokti kitam pareigūnui, kad " you are good worker, good man" tai painkštė painkštė ir uždėjo antspaudą.
Viso su ta nesamone sugaišom nepilną valandą. Aišku, visi autikai jau buvo išvažiavę tad kas beliko tai tranzuot. Pirma pasigavom pikapą, o poto sustojo lengvoji ir draugiškai nuvežė iki namų.
Tai va tokie nuotykiai Kambodžoj.
Tiesa gerai tai, kad nusipirkom didelių anasų už 5lt :DDD
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2014 01 22, 08:57)
Su ta agentura jus jau susisieket, ar ieskosite ju Bankoke jau nuvyke i vieta?
Kada jusu keliones datos?
ar yra skirtingi kelioniu turai ar ten visi vienodi ta Kway upe?


Na aš vietoj Cambodia renkuosi šį sykį Ayuthaya. smile.gif

Dėl Kanchanaburi ir upės Kwai.. Aš jau su jais susisiekiau ir sumokėjau depozitą už ekskursiją. Kadangi teko paieškot ir laiko nebus į valias, plius ant upės jau užsakytas ir viešbutis, tad parašiau jiems ir žiūrėjau kaip bendraus. Labai paslaugus žmogus, atrašinėja visus emeilus, dabar dėl visų streikų patarinėja ir sakė tikrai pasiiims.
Tų turų į Kanchanaburį yra visokių, tačiau manęs visai nedomina muziejai ir pan. Mano tikslas Erewan kriokliai, trekkingas ir kelionė geležinkeliu, tą ir gaut turėtume su ta kelione 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2014 01 22, 18:48)
Vienu žodžiu Kamboždos pasienis tai košmaras guobų gatvėje. Papasakosiu kaip šiandien važiavau Vizos prasitęsti, kadangi tai turiu daryt kas 2 mėn.
Važiavom į Kambodžos pasienį prie Trato, pasienis vadinas Koh Kong. Pasiskaitėm, kad apgaudinėja turistus nuvesdami į karantiną, tipo atrodai pavargęs, pamatuoja temperatūrą, išduoda kažkokį šikpopierinį lapelį, kurio visiškai nereikia ir aišku nuplėšia atitinkamai porą litų. Šitą žinojom, todėl praėjom ignoruodami šitą karantino punktą.
Viską susitvarkėm per kokias 10min, kadangi buvo jau vėlyva popietė, apie 16val, turistų nebuvo, beliko gauti Departure antspaudą iš Kambodžos pusės ir vėl įeiti į Tailandą.
Na ir ką jūs manot. Sėdi Departure poste pacukas, ir sako, kad šiandien negaliu išeiti iš Kambodos, kad yra įstatymas, jog turiu vieną dieną pasilikti šalyje. Matau, kad trina makaronus jis, nes jau kelis kartus esu taip daręs: nueini išsiregistruoji iš Tailando, įsiregistruoji į Kambodžą, apsisuki vėl išsiregistruoji iš Kambodžos ir įsiregistruoji į Tailandą. Maximum 10min reikalas jei nėra žmonių. O jis man mat ponaitis knisa protą, kad yra įstatymas, jog negaliu tą pačią dieną išvykti iš šalies. Aš jau griežtu tonu bet su ironiška šypsena jam aiškinu, kad tu man nekabink makaronų, žinau aš visus įstatymus. Jis vistiek savo. Aš jam aiškinu, kad jis durnių volioja, kaip viename poste gali įeiti tą pačią dieną atgal į Tailandą, o čia mat negali. Matau susinervino pacanas, rankos dreba, varto pasus. Aišku kaip dieną nori kyšio. Negaus kyšio! Principo reikalas. Matau nusiteikęs jis karingai, aš jo tiesiai šviesiai klausiau :
"WHAT DO YOU WANT FROM ME". Tas pasimetęs, lyg ir suprato ko klausiu bet neišėjo jam pasakyt, kad kyšio, ta tik išlemeno: "You want me, I want you". Tipo suprask, aš tau padėsiu, tu man.... Eik tu peklon, galvoju. Po 15min aiškinimosi jis jau sako, kad galėsiu išeiti iš šalies už 3 valandų. Matai kaip, jau įstatymai "pasikeitė", dabar jau galėsiu... Netinka ir tai, nes jau temsta, o iki namų 100km ir autikai nustoja važinėtis vakare.
Nueinu į vieną kabinetą, į kitą, visur durniais apsimeta, tipo eik ir aiškinkis pats. Jau bandau ir prašyt Bosą atvest, bet jie tik žvengia ir viskas.
Bandau dar prie vieno langelio pasikalbėt. Pamatęs kur stovu, tas mandras pacanukas prišoka ir laukia kol pradėsiu šnekėt. Tuo tarpu žmona sako, duok vieną pasą, kol jis nemato, priesiu prie kito langelio pabandysiu gaut antspaudą. Ir nežinau kas suveikė, ar mes jiems atsibodom ar moteriški kerai bet žiūriu žmona man pirštu rodo tyliai, kad ateit. Gavom ten štampus pagaliau. Klausiau ką tokio pasakė, tai žmona pasakojo, kad pradėjo suokti kitam pareigūnui, kad " you are good worker, good man" tai painkštė painkštė ir uždėjo antspaudą.
Viso su ta nesamone sugaišom nepilną valandą. Aišku, visi autikai jau buvo išvažiavę tad kas beliko tai tranzuot. Pirma pasigavom pikapą, o poto sustojo lengvoji ir draugiškai nuvežė iki namų.
Tai va tokie nuotykiai Kambodžoj.
Tiesa gerai tai, kad nusipirkom didelių anasų už 5lt :DDD

Kaip ten tos Koh kood salos, parasykit, jei nesunku ax.gif
Ar ten toli nuo Kombodzos sienos?
Gal mums iseitu tada pradzioj plaukti ta Kway upe, po to i Kombodza, o gryztant aplankytume tas salas pries Pattayja? ka manot apie toki marsruta?
Atsakyti
QUOTE(Swychek @ 2014 01 21, 15:20)
O tuos vaistus kazkaip reikia gerti valanda iki keliones, nea?
Kaip patiko Similans? smile.gif


Gaunasi mazdaug taip, jog atvaziuoji i prieplauka, uzkandi, isgeri tablete, dar kazkiek pabuni ir tada plauki. smile.gif Kalbant apie Similanus, tai labai patiko, ypac tos dienos, kai budavome atsiskyre nuo mases zmoniu smile.gif Apie 12-14h 4 saloj (ten, kur nakvosite, jeigu nakvosite) buna didziausia zmoniu koncertracija, nes mazdaug tuo metu daugelis kompaniju suplukdina ten begale zmoniu. smile.gif Apibenrrinant rekomenduoju saloj apsistoti bent jau nakciai, o dar geriau -dviem smile.gif Aj, dar vienas dalykelis-mes miegojom palapinese, tai nebuvo taip blogai, kaip galvojom smile.gif

Gal kas esate Bankokoke siuo metu, kokia ten situacija? Po poros dienu keliausim ten, tai truputeli neramu unsure.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,
perskaiciau kelis kelioniu reportazus, bet plano ka tikrai verta aplankyti dar nesusidariau doh.gif
turesim 17d. Ka patartumet pirma karta keliaujantiems, kokiu lankytinu vietu turetumeme tikrai nepraleisti?
norime pamatyti daaaug ir truputi pailseti ax.gif

jau saruose itrauktas
Bankokas
Chiang Mai
Chiang Rai
Ayutthaya
Krabi
Phuketas
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(DLR @ 2014 01 23, 12:19)
Sveiki,
perskaiciau kelis kelioniu reportazus, bet plano ka tikrai verta aplankyti dar nesusidariau doh.gif
turesim 17d. Ka patartumet pirma karta keliaujantiems, kokiu lankytinu vietu turetumeme tikrai nepraleisti?
norime pamatyti daaaug ir truputi pailseti  ax.gif

jau saruose itrauktas
Bankokas
Chiang Mai
Chiang Rai
Ayutthaya
Krabi
Phuketas
rolleyes.gif

puketo neverta itraukt. geriau vietoj jo aplankykit similian salas arba phi phi
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2014 01 23, 16:31)
puketo neverta itraukt. geriau vietoj jo aplankykit similian salas arba phi phi

šį kartą galvoju dar apie Trang ir/arba Tarutao salas. Dėl Phuket pritariu - nėra ko ten važiuot. Aišku, kiek žmonių, tiek nuomonių ir tiek poreikių. Sekso turizmui Pattaya ir Phuket kaip tik wink.gif
Atsakyti
QUOTE(DLR @ 2014 01 23, 13:19)
Sveiki,
perskaiciau kelis kelioniu reportazus, bet plano ka tikrai verta aplankyti dar nesusidariau doh.gif turesim 17d. Ka patartumet pirma karta keliaujantiems, kokiu lankytinu vietu turetumeme tikrai nepraleisti?
norime pamatyti daaaug ir truputi pailseti  ax.gif
jau saruose itrauktas
Bankokas Chiang Mai Chiang Rai Ayutthaya Krabi Phuketas
Kanchanaburi+Erewan, Lopburi, Rayley, rami sala-pvz Ko Payama prie Ranong, kuris nors dramblių rezervatas, Pai, Phananga salų parkas su nakvyne nerealioje Ko Panyi, aišku 1 d turas į Phi Phi su speed boat
Mano reportažo matau nematėt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo herbas: 23 sausio 2014 - 20:12
QUOTE(daluzenik @ 2014 01 22, 21:41)
Kaip ten tos Koh kood salos, parasykit, jei nesunku  ax.gif
Ar ten toli nuo Kombodzos sienos?
Gal mums iseitu tada pradzioj plaukti ta Kway upe, po to i Kombodza, o gryztant aplankytume tas salas pries Pattayja? ka manot apie toki marsruta?



Vakar atplaukėme į Koh Koodą. Pasiliksim čia 18 dienų. Ką galiu pasakyti: rojus žemėje. Tušti paplūdymiai, vandenukas geresnis nei Phukete, tiesiog pasaka. Kainos kai kurių apgyvendinimų sukilusios palyginus su praetais metais. Priklausomai kokio apgyvendinimo reikia ir kuriam laikui kainos svyruoja nuo 120 batų/dienai (jei gyveni mėnesį) paprasšame bungalo tik su čiužiniu ir Wc iki kelių tūkstančių batų už prabangą. Mes nuo 1000batų/dienai nusiderėjom iki 500batų be pusryčių. Vieta labai jauki. O čia pats rojus žemėje
Čia "daugiausiai" žmonių paplūdimyje skaitos, viso buvo gal kokie 6. Toliau paėjus nė vieno žmogaus smile.gif
Kasmet Koh Koodas vis labiau civilizuotas tampa. Šiais metais jau gan nemažai statybų, nauji pastatai, keliukai, ko nebuvo praietais metais. Tad jei lėkti į Koh Koodą tai dar šiais, gal kitais metais. Poto jau manau bus per daug turistų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 01 21, 14:36)
Golden Rock trauksim, smalsu pažiūrėt smile.gif
Dvejojam dar dėl kelionės į Mrauk-U dėl jos sudėtingumo, Laose kai pavažinėjom fantazija truputi "atšoko" ir apie gyvybę labiau pradėjom mąstyti, o ne tik apie begalinį norą pamatyti užsibrėžtu sobjektus biggrin.gif 
Dar ieškosiu info daugiau paie keliavimą iki Mrauk-U, jūs kiek pamenu nevažiavot?
Yra varianta sksirstio, bet irgi ne per saugiausias kiek pasidomėjau sad.gif gal skridot?
Ačiū už komentarus ir patarimus  4u.gif
O kas gero Monyva? verta užsukti ar ten neišvengiamai atsiduri važiuojant į Bagan?
Vyras dar labai nori ir svarsto variantą vis dėlto skristi į Yangon ir važiuoti traukiniu į Bagan, gal bandėte?

Dėl of topic dar kartą atsiprašau, bet kurti temos dėl dviejų žmonių gal neverta... o gal ir verta?  biggrin.gif

Nebuvau Mrauk-U, labai norėjau, bet tada tik lėktuvu buvo leidžiama atvykti turistams verysad.gif Myanmare skraido prasti lėktuvai, nors apie avarijas ar šiaip problemas negirdėjau nieko. Daug kam nepatinka, kad "ratu" skraido - kaip autobusas su daugeliu stotelių lotuliukas.gif Gal jau taip ir nebedaro...
Monywoje šventykla dar viena biggrin.gif , už jos gulintis Buda ir dar stovintis Buda (vienas iš didžiausių pasaulyje). Šiaip Monywa pakeliui iš Mandalay į Bagan autobusu vykstant, tik aš plaukiau garlaiviu - neaplankiau.
Mėgstu keliauti traukiniais, bet pasirinkau autobusus nes apie traukinius skaičiau, kad labai pasenę (nešvaru, nudevėta viskas, krato siaubingai), rekomenduojama nebent į Kalaw pusę dėl vaizdų kalnuose ir trekingo.

QUOTE(moony @ 2014 01 22, 17:48)
Vienu žodžiu Kamboždos pasienis tai košmaras guobų gatvėje. Papasakosiu kaip šiandien važiavau Vizos prasitęsti, kadangi tai turiu daryt kas 2 mėn.
Važiavom į Kambodžos pasienį prie Trato, pasienis vadinas Koh Kong.

Mėgsta jie pinigus, man iš Kambodžos išvykti šiame pasienyje nebuvo problemų, bet į Siem Reap, tai atvirai pinigėlių reikalavo. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssmm202: 24 sausio 2014 - 19:17
QUOTE(DLR @ 2014 01 23, 12:19)
Sveiki,
perskaiciau kelis kelioniu reportazus, bet plano ka tikrai verta aplankyti dar nesusidariau doh.gif
turesim 17d. Ka patartumet pirma karta keliaujantiems, kokiu lankytinu vietu turetumeme tikrai nepraleisti?
norime pamatyti daaaug ir truputi pailseti  ax.gif

jau saruose itrauktas
Bankokas
Chiang Mai
Chiang Rai
Ayutthaya
Krabi
Phuketas
rolleyes.gif


Turim lygiai tiek pat dienų, tad galiu atsiųst visiškai pilną ir detalų planą smile.gif tik emeilą duokit 4u.gif
Atsakyti
Telefonu darytos foto Koh Kood'e. Kažkaip aptingom tampytis visur fotikus beto saugiau, nes nereikia jaudintis einant maudytis. Žmonių praktiškai nėra prie jūros. Išvis mažai matyt turistų, gal visi sulindę viešbučiuose. Kaip nekeista šaltoka čia kaip ir visame Tailande. Dieną sėdint pakepina kaip reikalas. O naktį jau reikia užsikloti rimčiau smile.gif Beje, praeitais metais nieko nesutikom saloje, nors po džiungles braidžiojom su sandalais. O va vakar pirmą dieną tiek visko radom ir dar gyvatę matėm smile.gif Dabar kažkaip atsargiau gal vaikščiosim. Ant tarantulo tai vos neužvažiavom vakare su motoroleriu, šildėsi ant keliuko. Pakrapščius su pagaliuko piestu pasistojo ir atstatė savo ilgas iltis smile.gif Vikšriukai tai tokie riebūs, jie ėda palmes iš vidaus, ko pasekoje jos tiesiog supuva ir nuvirsta. Padėjom vakar draugams iškrapštyti iš sutrešusios palmės, kad nepersimestų į kitas. Beja, kas žino keliauja Bear Grylls, tai vienoje serijoje jis tuos kirminukus gyvus valgė biggrin.gif Atrodė "įspūdingai" kai kirmėliukas sprogo kaip balionas kandant jį :DDD
O saloje be šaltesnio oro tai pasaka. Daugiau nei pasaka.
user posted image
Fauna
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moony: 25 sausio 2014 - 08:01