Įkraunama...
Įkraunama...

Tailandas, 9 tema

Sveiki 4u.gif

Pirma karta bandom patekt i Azija,nes kol kas savarankiskai malemes po Europa,biski baisu,gi ligos krokodilai biggrin.gif .Cia man tokia sove mintis,noriu paklaust,ar labai durna biggrin.gif :uzsiknisom ieskot skrydziu,o cia kelioniu agenturos siulos uz 2400 13 nakvyniu Pukete,galvoju gal imt,nes kaina gaunas gera skrydis,pervezimai,nakvynes ir pusryciai.Puketas kaip supratau nieko gero,bet uz tokia kaina gal verta ten nusibelst,o po to savarankiskai badziotis,gi ten gal netoli iki Krabi ir idomiu salu? g.gif Patarkit man zaliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tapsnokle @ 2014 11 06, 13:18)
Sveiki 4u.gif

Pirma karta bandom patekt i Azija,nes kol kas savarankiskai malemes po Europa,biski baisu,gi ligos krokodilai biggrin.gif .Cia man tokia sove mintis,noriu paklaust,ar labai durna biggrin.gif :uzsiknisom ieskot skrydziu,o cia kelioniu agenturos siulos uz 2400 13 nakvyniu Pukete,galvoju gal imt,nes kaina gaunas gera skrydis,pervezimai,nakvynes ir pusryciai.Puketas kaip supratau nieko gero,bet uz tokia kaina gal verta ten nusibelst,o po to savarankiskai badziotis,gi ten gal netoli iki Krabi ir idomiu salu? g.gif Patarkit man zaliai 4u.gif

o per kur skrydis? kiek persedimu?
Atsakyti
QUOTE(tapsnokle @ 2014 11 06, 15:18)
Sveiki 4u.gif

Pirma karta bandom patekt i Azija,nes kol kas savarankiskai malemes po Europa,biski baisu,gi ligos krokodilai biggrin.gif .Cia man tokia sove mintis,noriu paklaust,ar labai durna biggrin.gif :uzsiknisom ieskot skrydziu,o cia kelioniu agenturos siulos uz 2400 13 nakvyniu Pukete,galvoju gal imt,nes kaina gaunas gera skrydis,pervezimai,nakvynes ir pusryciai.Puketas kaip supratau nieko gero,bet uz tokia kaina gal verta ten nusibelst,o po to savarankiskai badziotis,gi ten gal netoli iki Krabi ir idomiu salu? g.gif Patarkit man zaliai 4u.gif


Labai priklauso, ko norisi - jei poilsio, gražių paplūdimių (su labai daug turistų), pliažo, ir turistinių atrakcijų (visko vienoje virtoje)- tada variantas patrauklus...jei pamatyt tikrą Tailandą ir pakeliaut - tada vistiek pigiau gaunasi kai pats viskuo užsiimi. Tie turistiniai miesteliai visi labai panašūs, salos ir per kelias dienas suvienodėja...Tailandas labai skirtingas įvairiuose regionuose, tad įdomumas ir yra - neužsibūti vienoje vietoje...wink.gif, o tokiu atveju imti visą kelionės paketą net ir už tokią kainą - neapsimoka. Bet čia jau pagal kiekvieno poreikius wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Robyn @ 2014 11 07, 00:25)
Labai priklauso, ko norisi - jei poilsio, gražių paplūdimių (su labai daug turistų), pliažo, ir turistinių atrakcijų (visko vienoje virtoje)- tada variantas patrauklus...jei pamatyt tikrą Tailandą ir pakeliaut - tada vistiek pigiau gaunasi kai pats viskuo užsiimi. Tie turistiniai miesteliai visi labai panašūs, salos ir per kelias dienas suvienodėja...Tailandas labai skirtingas įvairiuose regionuose, tad įdomumas ir yra - neužsibūti vienoje vietoje...wink.gif, o tokiu atveju imti visą kelionės paketą net ir už tokią kainą - neapsimoka. Bet čia jau pagal kiekvieno poreikius wink.gif


Aciu,kad suregavot i mano sauksma-bandysim kazka patys,tik kad ner to laiko,o tai didziulis darbas doh.gif Jau galvojom su agentura keliaut,nes fainas marsrutas,bet kai uzgiedojo kaina beveik 6000 zmogui,tai jauciu,kad teks to laiko surast ir patiems planuoti biggrin.gif ,nes turbut tokia kaina 16 dienu biski daugokoka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tapsnokle @ 2014 11 06, 13:18)
Sveiki 4u.gif

Pirma karta bandom patekt i Azija,nes kol kas savarankiskai malemes po Europa,biski baisu,gi ligos krokodilai biggrin.gif .Cia man tokia sove mintis,noriu paklaust,ar labai durna biggrin.gif :uzsiknisom ieskot skrydziu,o cia kelioniu agenturos siulos uz 2400 13 nakvyniu Pukete,galvoju gal imt,nes kaina gaunas gera skrydis,pervezimai,nakvynes ir pusryciai.Puketas kaip supratau nieko gero,bet uz tokia kaina gal verta ten nusibelst,o po to savarankiskai badziotis,gi ten gal netoli iki Krabi ir idomiu salu? g.gif Patarkit man zaliai 4u.gif

Tik turėkit omeny, kad 13 naktų yra pakankamai trumpas laiko tarpas, kad kažkur labai daug pavažinėti ir pamatyti. Jeigu per agentūra išeina padori kaina, gal ir verta pirkti, o paskui pakeliauti savo nuožiūra, nepriklausomai nuo agentūros.
Atsakyti
QUOTE(tapsnokle @ 2014 11 07, 11:07)
Aciu,kad suregavot i mano sauksma-bandysim kazka patys,tik kad ner to laiko,o tai didziulis darbas doh.gif Jau galvojom su agentura keliaut,nes fainas marsrutas,bet kai uzgiedojo kaina beveik 6000 zmogui,tai jauciu,kad teks to laiko surast ir patiems planuoti biggrin.gif ,nes turbut tokia kaina 16 dienu biski daugokoka? g.gif


Mums 18 dienų kelionė 2 asmenims kainavo 7500 Lt - pamatėm daug - Bangkok'ą, Kanchanaburį, Ayutayą, Chiang Mai ir paskutines 5 dienas ilsėjomės Krabi - tikrai netaupėm, aišku viešbučius ėmėm ne 5*, bet kai ten tik permiegoti grįždavom, tai esmė buvo patogi vieta, dušas ir lova. Tailandas labai pritaikytas turizmui, ten labai paprasta keliauti iš vienos vietos į kitą, tikrai skyrus kelis vakarus paplanavimui - nepasigailėsit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Robyn @ 2014 11 07, 11:31)
Mums 18 dienų kelionė 2 asmenims kainavo 7500 Lt - pamatėm daug - Bangkok'ą, Kanchanaburį, Ayutayą, Chiang Mai ir paskutines 5 dienas ilsėjomės Krabi - tikrai netaupėm, aišku viešbučius ėmėm ne 5*, bet kai ten tik permiegoti grįždavom, tai esmė buvo patogi vieta, dušas ir lova. Tailandas labai pritaikytas turizmui, ten labai paprasta keliauti iš vienos vietos į kitą, tikrai skyrus kelis vakarus paplanavimui - nepasigailėsit wink.gif


Du zmones uz tokia kaina? blink.gif Na nuostabiai cia jus prasisukot thumbup.gif Mums per agentura cia vienam zmogui tas pats marsrutas uz panasia kaina siulomas biggrin.gif O ten vidiniai skrydziai brangus?pvz is Bankoko i Chiang Mai,o is ten i Krabi? g.gif Ka rekomenduotumet is Krabi aplankyt?Vyras mano megsta judesi,uzmate lyg baidare galima nuomuotis ir visur maltis ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(tapsnokle @ 2014 11 07, 13:54)
Du zmones uz tokia kaina? blink.gif Na nuostabiai cia jus prasisukot thumbup.gif Mums per agentura cia vienam zmogui tas pats marsrutas uz panasia kaina siulomas biggrin.gif O ten vidiniai skrydziai brangus?pvz is Bankoko i  Chiang Mai,o is ten i Krabi? g.gif Ka rekomenduotumet is Krabi aplankyt?Vyras mano megsta judesi,uzmate lyg baidare galima nuomuotis ir visur maltis ten g.gif


Iš Bankoko mes keliavom traukiniu - išvažiavom iš ryto į Ayuthaya (apie valanada kelio), ten išlipom ir iš karto nusipirkom bilietus į Chiang Mai naktinį traukinį su miegamom vietom (apie 80 Lt vienam asmeniui mokėjom), per dieną išmaišę Ayuthayą kitos dienos rytą jau buvom Chiang Mai. Iš Chiang Mai į Krabį skridom su AirAisia apie 90 Lt vienam žmogui buvo (ten reik pasėdėt jų tinklalapyje - dažnai įvairių akcijų būna wink.gif) iš Krabi į Bankgkoką taip pat skridom tomis pačiomis avialinijom apie 120 Lt mokėjom už abu thumbup.gif
Krabi vienai dienai ėmėm turą po aplinkines salas - visai nieko buvo - tokia relax diena su snorklinimu, dar kitą dieną savarankiškai i Railay paplūdimį plaukėm - gražu buvo kol turistų neprivežė tiek, kad kojos nebebuvo kur pastatyti - tai labai greitai movėm iš ten smile.gif Daugiau nieko rimto nebeveikėm, kadangi po visų labai aktyvaus keliavimo dienų - tas laikas ir buvo skirtas tikram poilsiui wink.gif Veiklos ten yra per akis - įvairių turų pilnos pakampės - tik rinkis kas domina.
Šiaip teko matyti ir baidarininkų ir kanojininkų - tiesa labiau panašu ten buvo į kažkokius organizuotus turus nei į savarankišką paplaukiojimą. Aš ir pati prieš keliaujant tuo domėjausi - kai kurie viešbučiai nuomoja kanojas, mums pasitaikė ne toks - bet šiaip kaip vienos dienos atrakcija turėtų būti įdomu. Dar labai krabi regione populiarus laipiojimas uolomis (climbing) - yra 1/2 dienų kursai pradedantiesiems - super atrakcija aktyviems smile.gif
Atsakyti
Aciu,Robyn,uz pagalba!! wub.gif Jus nereali! wub.gif 4u.gif Jau kazkiek akyse pradeda svieset,o tai jau buvau pasimetus as cia tuose Tailando forumuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tapsnokle @ 2014 11 07, 15:31)
Aciu,Robyn,uz pagalba!! wub.gif Jus nereali! wub.gif  4u.gif Jau kazkiek akyse pradeda svieset,o tai jau buvau pasimetus as cia tuose Tailando forumuose  smile.gif


Visada prašom 4u.gif Puikiai prisimenu, kiek daug klausimų, neaiškumų ir baimių pačiai buvo planuojantis tokią kelionę - viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
dar noriu paprašyt,jei kas užmatysit pigų skrydį sausiui-pasidalinkit info.Is anksto dekoju! smile.gif

Ir dar..ar verta skiepytis ir nuo ko??Maziausiai noriu parsivezt kokia zaraza,bet ten ziuriu toks didziulis ligu sarasas,kazin ar nuo visu ir skiepintis? g.gif
Atsakyti
Ar 1766 is Vilniaus i Bankoka pirmyn ir atgal cia daug skaitosi ar normaliai? g.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tapsnokle: 07 lapkričio 2014 - 17:03