Įkraunama...
Įkraunama...

Tailandas, 9 tema

Viešbučiai dažniausiai būna TIK su pusryčiais nes maistas piguva ten, jei valgyti gatvėje. Neapsimoka imti AI, negi ten žadate praleisti visą dieną viešbutyje nė neišlįsdami apsižvalgyt aplink? Maisto gali nusipirkti ir vidurnaktį ir paryčiais, nuolat visur veikia night marketai. Porcija gatvėje šviežiausio, skaniausio maisto 4-5lt, turistų restoranuose 10-25lt. Nebijokit pasimėgaut vietiniu maisto, gi netam į Tailandą keliaujat, kad valgyti mėsainius smile.gif
Viza priklausomai kiek būsit ten laiko. Jei imsit orouoste on arrival tai ten apie 1000batų, jei ilgesniam laikui tai galima išsiimti Vilniuje, Tailando konsulate su keliais įvažiavimais. Mes vėl spalio mėn išvykstam 6 mėnesiams tai imsim trim įvažiavimams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moony: 16 rugpjūčio 2014 - 17:50
QUOTE(Diari @ 2014 08 15, 20:48)
Laba diena ,mergaites.
Noriu paklausti ,gal kam pasirodys ir kvailas klausymas.Kiek ziuriu per booking.com viesbucius Tailande,tai dauguma tik su pusryciais,o kai perki per agentura pvz ta pati viesbuti ,tai yra AI.Gal kas buvote  ten galite pasakyti  ar ten viesbutyje kai atvazioji galima vietoje ta vakariene ir pietus nusipirkti ?Siaip ar yra brangu valgyti kur nors ju kavinese?Ir dar gal zinote kiek kainuoja viza.Atrodo daug keliavau,bet i ta puse  pirma kartaAciu.


tik jau nepirkit nieko su AI, neapsimoka tikrai. visur pilna kaviniu, uzeigu, gatvej ivairiu maisto variantu. is vis tailande alkanas niekad neliksi, maistas ten pas juos visur bet kuriuo paros metu. net i pliazus, kuriuose nera kaviniu, laivais atplukdo didziausius puodus su karstais patiekalais. pigu labai, normalioj kavinej pietus keliolika Lt, gatves uzkandinej pavalgysit is vis uz kelis litus. visur maistas pigesnis nei lietuvoj.
viza mes Lt daremes, bankoko orouoste, bent mums atskridus, tai ziaurios eiles prie vizu kiosko buvo doh.gif

Papildyta:
QUOTE(ingulka7 @ 2014 08 01, 09:10)
Na, ar tikrai Puketas toks baisus, kaip čia daug kas atsiliepinėja?


jis dar baisesnis biggrin.gif . as buvau KAta beach, nu siaubas ir kosmaras. nors buvau skaicius kad ten vienas is ramesniu puketo kaimu doh.gif . ne uz ka nebevaziuociau i puketa, vargas ten, o ne polisis
gal i phi phi varykit, jei norit ir ramybes ir veiksmo kartais g.gif . pvz kur nors netoli long beach jei apsigyventumet, butu visai nieko ax.gif
jei norit visisko gerio ir ramybes, super svaraus vandens, idomaus povandeninio pasaulio, nedaug zmoniu, turizt nesugadinto aptarnaujancio personalo, vykit i similians. bet ten bus brangu palyginus su kitom tailando vietom. na ir komforto, bei pramogu nedaug
Atsakyti
QUOTE(Nati666 @ 2014 07 17, 16:15)
4u.gif  Sakykit, jei norėsime Patajoje pirkti ekskursiją dviejų dienų į Kambodžą, ar mums nebūtina darytis dvigubo įvažiavimo vizą Lietuvoj ar tik vienkartinę, o ten jau jie sutvarkys viską imant ekskursiją?

Mes darėmės dvigubo įvažiavimo vizą iš Lietuvos.Buvo l. patogu,nereikejo prie sienos gaist laika ir daryt vizą.
Atsakyti
Ar Tailande (taip pat aplinkinėse šalyse - Vietname, Laose, Kambodžoje) nekils problemų perkant plaukų dažus? Ta prasme nesunkiai rasti mums įprastų firmų ir spalvų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyLina @ 2014 08 27, 12:40)
Ar Tailande (taip pat aplinkinėse šalyse - Vietname, Laose, Kambodžoje) nekils problemų perkant plaukų dažus? Ta prasme nesunkiai rasti mums įprastų firmų ir spalvų?    g.gif

Specialiai neieškojau, bet Tailande rasit, manau, o Laose abejočiau. Vietname nebuvau, bet galvočiau, kad turėtų būti.
Atsakyti
QUOTE(LadyLina @ 2014 08 27, 12:40)
Ar Tailande (taip pat aplinkinėse šalyse - Vietname, Laose, Kambodžoje) nekils problemų perkant plaukų dažus? Ta prasme nesunkiai rasti mums įprastų firmų ir spalvų?    g.gif


Cia tai gera klausimas thumbup.gif Niekada net neatkreipiaudemesio i plauku dazus kitose salyse, nes pati dazau kirpykloje biggrin.gif Salonu yra Tailande (nors kokybe, bent jau manikiuru tai prasta) man tik masazai ten tinka smile.gif Dazu siaip parduotuvese nemaciau, nors ir neziurejau, Bet jei man reiketu as tiesiog nusivesciau savo dazus kokius naudoju ir nesukciau galvos ieskodama rasiu ar nerasiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyLina @ 2014 08 27, 13:40)
Ar Tailande (taip pat aplinkinėse šalyse - Vietname, Laose, Kambodžoje) nekils problemų perkant plaukų dažus? Ta prasme nesunkiai rasti mums įprastų firmų ir spalvų?    g.gif


smile.gif visko ten yra, pvz. didelis pasirinkimas loreal'io priemoniu, kitas klausimas ar tiks ir patiks, na kitaip ten viskas - pvz. labai daug priemoniu yra sviesinanciu oda: krempudra - sviesinanti, vyriskos skutimosi putos - sviesinancios, kuno losjonai - sviesinantys biggrin.gif - na jiems vat taip grazu ir lentynos lusta, o "normaliu" daiktu labai labai paieškoti reikia...man priimtiniausia butu auksciau issakyta mintis - pasiemi savo ir galvos nesuki thumbup.gif
Atsakyti
Tailandas civilizuota šalis, ten galim rasti kai kuriose sferose labiau civilizuotų dalykų nei Lietuvoje. Importiniai produktai kaip veido, kūno kremai, kosmetika, plaukų dažai yra brangūs, brangesnis nei LT, bet yra pvz pigių neimportinių dažų. Aš dažiausi plaukus kirpykloje tai sumokėjau 700batų, panašiai moku ir Lietuvoje smile.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų painformuoti - kur čia dėl Tailando VIZOS kreiptis?? blush2.gif Kiek ją laiko daro ir kiek kainuoja? g.gif
Mes vykstam vasarį, tad yra dar yra laiko.. bet jau reikia viskuo domėtis, nes pirmą kartą ten keliaujam. Blietus visgi pirkom su Ukrainos oro linijom per Kijevą... buvo gera akcija - negalėjom nepirkti.
Atsakyti
QUOTE(as2010 @ 2014 08 29, 14:14)
Gal kas galėtų painformuoti - kur čia dėl Tailando VIZOS kreiptis??  blush2.gif  Kiek ją laiko daro ir kiek kainuoja?  g.gif
Mes vykstam vasarį, tad yra dar yra laiko.. bet jau reikia viskuo domėtis, nes pirmą kartą ten keliaujam. Blietus visgi pirkom su Ukrainos oro linijom per Kijevą... buvo gera akcija - negalėjom nepirkti.


Priklausomai kiek laiko keliausit. 2savaitėms vizą duoda on arrival orouoste, kaina apie 1000batų. Po šitų 2savaičių jei norit dar likti tai reikia daryti Visa run į kitą šalį ir vėl įvažiavus į Tailandą gausit dar 2sav vizą, tik dabar yra išėję nauji įstatymai, kad labai griežtino visus tuos Visa run, tad reiktų pasidomėti.
Jei planuojate keliauti ilgesnį laiką tai Lietuvoje yra Tailando konsulatas, ten per savaitę padaro vizą.
Daugiau savarankiško keliavimo Tailande temomis bendraujame čia Tailandas savarankiškai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moony: 29 rugpjūčio 2014 - 12:54
Sveiki,

ar apsimoka imti tokį paketą? Mano supratimu kaina visai padori smile.gif
http://www.sunleisur..._fantastic.html
Atsakyti
QUOTE(maiden @ 2014 09 01, 17:53)
Sveiki,

ar apsimoka imti tokį paketą? Mano supratimu kaina visai padori smile.gif
http://www.sunleisur..._fantastic.html

kaina tai gal ir gera, bet pati programa tai nelabai, bent jau man. as i auksinio trikampio ekskursija is vis nebevaziuociau, tik suvargsti, o idomaus ten nieko nera. i puketa irgi jauciu net uz dyka nevaryciau ilsetis daugiau biggrin.gif . vienos dienos turas i phi phi, tai is vis nesusipratimas, mano galva. gi nuo puketo kurortu iki ten kelione kelias valandas truks. nieko tam phi phi nespesit, praleksit ir tiek, nepasidziaugsit ta sala, ten reikia apsistot bent kokias 3 dienas, kad normaliai pamatyt.
is tikro geriau jau viska patiems organizuotis, vietoj pirktis ka norit. keliaut tailande labai paprasta, visus tuos pacius turus, jei jau noresit, ir vietoj uz kiekvieno kampo nusipirksit. o puketa siulau aplenkti is vis, na nebent jo oro uostas patogus geografiskai, kaip tarpinis taskas i kazkur g.gif
Atsakyti