Įkraunama...
Įkraunama...

Tailandas, 9 tema

QUOTE(LadyLina @ 2014 07 29, 11:25)
Dabar randu nemažai skrydžių iš Varšuvos su Aeroflot per Maskvą už 1060lt. Verta pirkti? Kaina puiki, bet kažkaip su visom tom Ukrainos ir Rusijos avialinijom nesinori jokių reikalų turėti...
Žinoma dar tranzitinės vizos kaina prisidėtų skrendant per Rusiją + dar autobuso bilietai į Varšuvą tai vos gautųsi 1400lt maždaug.  g.gif


Man tai tiktų thumbup.gif , gaila, kad laikas nesutampa, imčiau negalvojus smile.gif Per Kieva esu skridus, aišku, situacija dar ne tokia buvo, bet kai pagalvoji, gi kiekvieną dieną žmonės skraido, ir nieko...Kažkokių nusiskundimų pačiomis avialinijomis neturiu. O dėl Aerofloto, tai visai galvos nesukčiau - savų gi nenumušinėja wink.gif Man - kai svarbus tik kelionės tikslas, neturi reikšmės kaip jį pasiekti. Daug svarbiau kaina ir kuo trumpesnis persėdimas, nei avialinijų pavadinimas. O ar tikrai reikia tranzitinės jungtiniam skrydžiui???
Atsakyti
Ne viskas gyvenime matuojama tik pinigais. Negaliu remti avialiniju salies, kuri yra toks agresorius nepaisantis jokiu moraliniu, bendrazmogisku, civilizuota sali atspindinciu normu. Be to saugumas ir gyvybe neivertinami, o jau tuo labiau keliais simtais litu. Geriau ilgiau paieskosiu saugesniu ir etiskesniu alternatyvu. Tai buvo tik mano nuomone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hippie: 29 liepos 2014 - 17:24
QUOTE(Hippie @ 2014 07 29, 19:23)
Ne viskas gyvenime matuojama tik pinigais. Negaliu remti avialiniju salies, kuri yra toks agresorius nepaisantis jokiu moraliniu, bendrazmogisku, civilizuota sali atspindinciu normu. Be to saugumas ir gyvybe neivertinami, o jau tuo labiau keliais simtais litu. Geriau ilgiau paieskosiu saugesniu ir etiskesniu alternatyvu. Tai buvo tik mano nuomone.


Kiekvieno teisė rinktis. Aš ir tik savo nuomonę išsakiau...Skristi vienodai saugu/nesaugu bet kokiomis avialinijomis - čia ir tik nuomone wink.gif...o tie keli šimtai litų Tailande labai pasistebi - juk tie, kas neskaičiuoja ir pigesnių bilietų neieško....
Atsakyti
Robyn, o kokiems mėnesiams jūs ieškote bilietų? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyLina: 30 liepos 2014 - 11:47
QUOTE(LadyLina @ 2014 07 30, 13:35)
Robyn, o kokiems mėnesiams jūs ieškote bilietų? smile.gif


laikotarpyje, maždaug nuo 2015.01.25 iki 2015.03.25, kokioms 16 - 20 dienų.
Atsakyti
Sveikos keliauninkės 4u.gif
Prisiskaičiau daug naudingos informacijos apie viską. Visgi noriu paklausti. Na, ar tikrai Puketas toks baisus, kaip čia daug kas atsiliepinėja? Buvau kelis kartus Koh Samui. Pirmas kartas nerealiai patiko (pries 14 m.), poto viskas labai keitėsi..Žmonių daugėjo, kaimynų iš didžiosios šalies irgi doh.gif
Kaip su Puketu. Gal kas ten atradot kokią vietelę, kur nebūtų tokios masės žmonių, kur būtų panašiau ne į Palangą, o į Nidą? blush2.gif
Norime tiesiog pasišildyti sausį šiltuose kraštuose, minimaliai dar kažką ir pasižiūrint. Galvojom apie Balį, tik išsigandau pasiskaičius apie orus sausį...praėjo noras doh.gif
Skrisime į KUL, o iš ten kur?? Blaškausi blush2.gif
Būsiu dėkinga už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulka7 @ 2014 08 01, 11:10)
Sveikos keliauninkės 4u.gif
Prisiskaičiau daug naudingos informacijos apie viską. Visgi noriu paklausti. Na, ar tikrai Puketas toks baisus, kaip čia daug kas atsiliepinėja? Buvau kelis kartus Koh Samui. Pirmas kartas nerealiai patiko (pries 14 m.), poto viskas labai keitėsi..Žmonių daugėjo, kaimynų iš didžiosios šalies irgi  doh.gif
Kaip su Puketu. Gal kas ten atradot kokią vietelę, kur nebūtų tokios masės žmonių, kur būtų panašiau ne į Palangą, o į Nidą?  blush2.gif
Norime tiesiog pasišildyti sausį šiltuose kraštuose, minimaliai dar kažką ir pasižiūrint. Galvojom apie Balį, tik išsigandau pasiskaičius apie orus sausį...praėjo noras  doh.gif
Skrisime į KUL, o iš ten kur?? Blaškausi  blush2.gif
Būsiu dėkinga už patarimus 4u.gif


Na Koh Samui plyginus su Phuketu - ramybės uostas biggrin.gif, Jei užkliuvo žmonių kiekis ir "kaimynai" ten - tai Phuketas tikrai tikrai nepatiks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulka7 @ 2014 08 01, 11:10)
Sveikos keliauninkės 4u.gif
Prisiskaičiau daug naudingos informacijos apie viską. Visgi noriu paklausti. Na, ar tikrai Puketas toks baisus, kaip čia daug kas atsiliepinėja? Buvau kelis kartus Koh Samui. Pirmas kartas nerealiai patiko (pries 14 m.), poto viskas labai keitėsi..Žmonių daugėjo, kaimynų iš didžiosios šalies irgi  doh.gif
Kaip su Puketu. Gal kas ten atradot kokią vietelę, kur nebūtų tokios masės žmonių, kur būtų panašiau ne į Palangą, o į Nidą?  blush2.gif
Norime tiesiog pasišildyti sausį šiltuose kraštuose, minimaliai dar kažką ir pasižiūrint. Galvojom apie Balį, tik išsigandau pasiskaičius apie orus sausį...praėjo noras  doh.gif
Skrisime į KUL, o iš ten kur?? Blaškausi  blush2.gif
Būsiu dėkinga už patarimus 4u.gif


Mes buvome Tailande Patonge, rinkomes tik kaip strategini taska is kurio lankeme visas salas. Siaip esu zmogus, kuris visada stengiasi visur izvelgti pozityva, taciau apie Patonga visiskai nieko pozityvaus pasakyti negaliu... Atsimenu kaip didziausia kosmara... Tuntai girtu rusu, pusnuogiu, ant motoroleriu, ju sukeltos avarijos del neblaivumo, pats miestas irgi siaubingas... Nezinau kaip paciam Pukete, bet dziaugiuosi, kad pasiskaicius atsiliepimus ten net kojos nekelem smile.gif

Sekmes planuojant 4u.gif
Atsakyti
Dėl Puketo aišku..Keliaujam toliau, gal kas buvot Koh Lanta saloj? ax.gif Kaip įspūdžiai?
Irgi tikslas būtų pailsėti ir gal po aplinkines salas pasiplaukioti? g.gif Mums būtų visai patogus susisiekimas iš KUL per Krabi (yra kokie 3 Air Asia skryžiai šia kryptimi)..
Atsakyti
QUOTE(ingulka7 @ 2014 08 02, 12:02)
Dėl Puketo aišku..Keliaujam toliau, gal kas buvot Koh Lanta saloj?  ax.gif  Kaip įspūdžiai?
Irgi tikslas būtų pailsėti ir gal po aplinkines salas pasiplaukioti?  g.gif Mums būtų visai patogus susisiekimas iš KUL per Krabi (yra kokie 3 Air Asia skryžiai šia kryptimi)..


Koh Lanta, deja nebuvome, tai negaleciau pasakyti. Is salu lankemes Similans, Tachai, Phi Phi, James Bond, Krabi. Labiausiai patiko Tachai ir Similans wub.gif
Atsakyti
Koh Lantoje buvo, bet kadangi ieškojome ramybės tai vieną naktį pernakvoje movėme lauk iš ten. Barai, restoranai, šurmulys, rusai ir t.t.t Gal kitiems tiktų toks poilsis, bet mes visad ieškom kone negyvenamos salos smile.gif
Daugiau diskusijų Tailando tema puslapyje Tailandas savarankiškai
Atsakyti
Laba diena ,mergaites.
Noriu paklausti ,gal kam pasirodys ir kvailas klausymas.Kiek ziuriu per booking.com viesbucius Tailande,tai dauguma tik su pusryciais,o kai perki per agentura pvz ta pati viesbuti ,tai yra AI.Gal kas buvote ten galite pasakyti ar ten viesbutyje kai atvazioji galima vietoje ta vakariene ir pietus nusipirkti ?Siaip ar yra brangu valgyti kur nors ju kavinese?Ir dar gal zinote kiek kainuoja viza.Atrodo daug keliavau,bet i ta puse pirma kartaAciu.
Atsakyti