Įkraunama...
Įkraunama...

Tailandas, 9 tema

Tema pakrypo rimta linkme, bet aš nerimtą klausimą turiu: ar bandėte kas egzotiškų skanumynų (gatvės vežimėliuose parduodamų kepintų vabaliukų, varliukų ir t.t.) namo parsivežt? Mes ne tokie gurmanai, bet va Lietuvoj laukia tokių lauktuvių kai kas... Ar jie nesuges, nesuminkštės, jei vešimės tiesiog sandariai uždarę inde? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2014 02 24, 13:46)
Moony, nuostabus komentaras notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif
Mes, visi, esame labai skirtingi individai. Uztat svajones, siekiai yra skirtingi 4u.gif

Manes niekas i Phi Phi nenugrustu - nuo zmoniu antpludzio, atrodo kad ten viskas greitai nuskes... Railay tai irgi isprievartautas rojaus kampelis...
Pigumas is tiesu yra salyginis dalykas drinks_cheers.gif Man, is NO, Tailandas nera jau toks ir pigus biggrin.gif


drinks_cheers.gif pritariu, zmones skirtingi ir del to reikia pirma pagalvoti kas paciam patinka ir ka megstam....

As i Phi Phi tikrai dar vaziuociau tik rinkciausi viezbuti Long beach vietoje, nes jei noras yra gali nueiti i miesteli pavalgyti ar siaip papramogauti, bet tuo paciu esi graziame pleze ir ramybeje wub.gif Dar aisku yra puikus viezbuciai kurie pasiekiami tik laiveliais ir ten fantasiski groziai, bet tik ir megausjiesi viezbucio teritorija...
O va i Krabi daugiau kojos nekelciau, nes nei plezo normalaus ir vanduo mutnas ir visa kita kaip ir visuose turistiniuose miesteliuose rolleyes.gif tad as mieliau buciau Phukete.
Cia temoje labai prastai apie Phuketa atsiliepta, bet man jis patinka, ir tas pats patong beach man super, na tik reikia pasirinkti jo pakrasty biggrin.gif
Taip pat skaiciau nusivylima, kad nera tualetu ir dusu, tai viesuose plezuose retai kur juos ir randu (ne tik Tailande) Palangoje ju taip pat nera, bet visi patenkinti ibrenda iki puses ir dairosi lyg niekur nieko biggrin.gif Bet mes pasiimam viezbuty nepertoliausiai nuo plezo tai jei prispiria reikalas as tiesiog gryztu i viezbuty ir siaip man tai ne problema, nes kai kartsa daug prakaituoji tad i tualeta as einu retai kaip kazkas pajuokavo "profilaktiskai ryte ir vakare" blush2.gif
Tad siaip man Tailandas labai patinka, patinka ju turgai, maistas, zmones, masazai ir aisku plezai... tiesia nei karto nevaziavau i tas visas lankytinas vietas kur stovi sventyklos, bet nera juros blush2.gif Man nera sventyklos kazkoks tikslas ir nesidomiu jomis tad man labaiu patinka plezai, vanduo ir relaksas wub.gif
Mes kai keliaujam tai uzsisakom viezbucius ir skrydzius, bet siaip aiskaus plano ir neturim ka veiksim ,kartais pleze prasigulinejams, kartais sugalvojam kokia eskursija ar siaip pramoga biggrin.gif tiesa pasakiu, nes pavadinimu nezinau i kurias salas plaukem, tiesiog gatvej pamatem paveiksliuka ir sugalvojom, kad rytoj plaukiam bigsmile.gif
Bet visvien Tailandas wub.gif wub.gif wub.gif

Atsakyti

Moony - biggest RESPECT possible!!!!!!!!!!

''Kai manes klausia, kodel as leidziuosi i ta ar kita kelione, atsakau paprastai: nezinau. Ir tai tiesa. Jeigu as zinociau, kas manes laukia, tai tikrai nekeliauciau''
Z. I Kusto
Musu keliones moto ir samprata!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na ka, kadangi i mano uzklausa apie okeanariuma Bankoke taip niekas ir nepasivargino ka nors atsakyti, teks nuvykti ir apziureti patiems ax.gif
Rytoj jau kylam 3 savaitem cool.gif
Tikiuosi tie ukininkai savo grasinimu neivykdys ir tarptautinio orouosto traktoriais neuzblokuos mirksiukas.gif
Smagu buvo pasiskaitineti tema, tik nelabai norinciu info dalintis daug atsirado blush2.gif
DIDELES SEKMES VISIEMS DAR TIK PLANUOJANTIEM KELIONES 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2014 02 26, 11:57)
Na ka, kadangi i mano uzklausa apie okeanariuma Bankoke taip niekas ir nepasivargino ka nors atsakyti, teks nuvykti ir apziureti patiems  ax.gif
Rytoj jau kylam 3 savaitem  cool.gif
Tikiuosi tie ukininkai savo grasinimu neivykdys ir tarptautinio orouosto traktoriais neuzblokuos  mirksiukas.gif
Smagu buvo pasiskaitineti tema, tik nelabai norinciu info dalintis daug atsirado  blush2.gif
DIDELES SEKMES VISIEMS DAR TIK PLANUOJANTIEM KELIONES  4u.gif


Geros jums keliones 4u.gif
O pykti, del dalinimosi informacija tikrai nereiketu. Tai kas jums idomu, nebutinai turi buti idomu kitiems ir butina tai aplankyti mirksiukas.gif Mes Tailande jau ne viena karta buve, bet Bankoke niekad nesam apsistoje bigsmile.gif Ir neturim ateities planu tenais iskisti nosies is areuosto.

Atsakyti
Phukete nerekomenduoju nuomuotis motorolerį/motociklą Patong paplūdimio vietovėje. Vakar savo akimis mačiau kaip užsienietis grąžino motociklą nuomuotojui o tas pasišviesdamas ieškojo kokių tai įbrėžimų PO SĖDYNE! Ir žinoma rado, ko pasekoje milžiniškus pinigus plėšia iš turisto. Pačiame Phuketo mieste pilna nuomos kur neprašo paso, pvz, kad ir prie Bus Terminal 1 (esančio mieste). Taip pat liūdnai pagarsėjusios vandens motociklų nuomos, kur pilnu tempu dirba turistų mafija, t.y už įbrėžimą plėšianti po 50,000 bahtų. Vandens motociklas ir įbrėžimas gerai skamba.

Visos karščiausios naujienos, patarimai, klausimai, atsakymai šioje facebook grupėje Tailandas savarankiškai
Atsakyti
praejusi savaite gryzom is Tailando. Na ispudiziai tokie- Bankokas man labai patiko, kitiems musu kompanijos zmogeliukams ne, o man net labai. Sakiau kad galeciau net gyventi Bankoke smile.gif maistas ten tikrai pigus, bet tik tas kuris pardavinejamas gatvese. Pastebejom, kad kuo pigiau ir kuo paprasciau atrodo maisto gaminimo vieta tuo skanesnis buna maistas. Veliau keliavom i Koh Phangan- ten rojaus kampelis, grazu, ramu, sala nedidele, motoroleri nuomavomes is viesbucio kuriame gyvenom, todel buvo ramu jog neapgaus del nubraizymu. Po sios salos isvaziavom i Puketa, galvojom reikia pamatyti ir labai pasigailejom, Puketas man tolygu Palangai, ten tikrai nieko gero nera, kainos dideles, jura negrazi, zodziu ne ne ne. Nepalyginsi su Koh Phangan, todel jei norite tikro ramaus Tailando, patariu vykti i ten, dar Ko Samui salia, tai va ten grazu ir ramu ir pigu.
Buvome paciame Bankoko centre, kur vyksta tas piketas ar mitingas, tai ten masinis tusas smile.gif visi gyvena palapinese, vietoje daro valgyti, miega. Salia pardavineja rubus, maista, masazus daro, taip kad tai dar viena didele prekyviete ir jokios agresijos ten nesijaucia, visi dainuoja, sypsosi, zodziu ramu ir grazu smile.gif salia to piketo yra MBK prekybos centras, ten kokie 6 aukstai ir visur viskas parsidavineja. Nuo rubu iki maisto ir telefonu, tai jei kas norit pigiu paprastu rubeliu patariu nulekti ten pasiblaskyti.
Zodziu Tailandas tikrai yra kazkas tokio, ten norisi sugryzti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2014 03 01, 19:49)
Veliau keliavom i Koh Phangan- ten rojaus kampelis, grazu, ramu, sala nedidele, motoroleri nuomavomes is viesbucio kuriame gyvenom, todel buvo ramu jog neapgaus del nubraizymu.


Maciau nemazai atsiliepimu, kad Koh Phangan labai grazi sala. Turbut tik per full moon ten suvaziuoja daug zmoniu ir vakareliai dideli vyksta, o likusiu metu ramu grazu bigsmile.gif

Mes busim netoliese, bet kaip tik ant full moon uztaikem, tai nezinau ar aplankysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lūšis @ 2014 03 02, 15:31)
Maciau nemazai atsiliepimu, kad Koh Phangan labai grazi sala. Turbut tik per full moon ten suvaziuoja daug zmoniu ir vakareliai dideli vyksta, o likusiu metu ramu grazu  bigsmile.gif

Mes busim netoliese, bet kaip tik ant full moon uztaikem, tai nezinau ar aplankysim  smile.gif



ten labai grazu ir ramu, diena visi miega arba prie baseinu ar prie juros gulineja, vakarais parciai vyksta, bet pliazuose, todel jokio truksmo nera. Ten siaip labai gera atmosfera, pilna backpekeriu, kurie yra draugiski, daug hipiu ir siaip dreduotu (kaip mes vadinam) zmoniu smile.gif na per full moon kainos pakyla, nes zmoniu daug, todel gal geriau is anksto susirasti kur nakvoti, bet mes ir vietoje radom laaabai super bungalow namukus po 900 batu, taip kad jei vaziuosiu i Tailanda, tai tik i Koh Phangan
Atsakyti
Sveiki
Gal kas uzsakinejot ekskursijas Chiang mai is travel hub agenturos? Zadu is anksto uzsakinet 3 dienu package. Beje ar labai kainos skirias uzsakant is anksto ir vietoj ieskant. Nesinori pirmo vakaro praleist ieskant kelioniu nes kita diena jau norisi leistis i ekskursijos kadangi laikas ribotas.

Beje gal kas zinot geru agenturu su rusiskai kalbanciais gidais? g.gif
Atsakyti
Rasoma kad vietoj pirkt pigiau bet idomu kiek pigiau ir turbut neaisku ant kokios agenturos ir serviso uzsirausi ieskodamas pigiausio varianto g.gif dabar galvoju kad tas 3 dienu paketas kainuoja 2950 batu,tai ieina dvi full day ekskursijos ( su drambliais ir bamboo rafting ir i balta sventykla) viena half day i doi suthep ir kazkoki kaima ir vakarimis kentoki su vakariene tai is viso uz viska 227 lt,tai cia kazin skaitos brangu?! g.gif idomu kiek pigiau viskas butu vietoj jei kokia 50 lt tai manau ne erta vietoj ieskot ir kvarsint sau galva papildomais rupesciais g.gif gL galit pasakyt kiek pigiau iseina vietoj uzsakinet g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheerafa @ 2014 03 03, 12:59)
Nesinori pirmo vakaro praleist ieskant kelioniu nes kita diena jau norisi leistis i ekskursijos kadangi laikas ribotas.

Beje gal kas zinot geru agenturu su rusiskai kalbanciais gidais? g.gif

nieko ten nereik ieskot, kiekvienam viesbuty ekskursijas perpardavineja mirksiukas.gif

rusiskai ekskursiju chiang mai niekur nemaciau schmoll.gif
Atsakyti