Įkraunama...
Įkraunama...

Tailandas, 9 tema

Kuriu naują temukę, nes ana jau užrakinta.

Sena tema

user posted image

Informacija apie skiepus

Kelionių fotoreportažai:
Ramybe sužavėjęs Tailandas, ir maloniai nustebinusi Kombodža
Tailandas - Laosas - Kambodža
Tailandas ir Kambodža, Mano pamatytas Tailandas
Tailandas, Malaizija, Puketas bei Kuala Lumpur
Tailandas 2010 gruodis, Bangkok, Kanchanaburi, Ayutthaya, Phuket
Tailandas 2010 sausis, 3 savaitės be agentūrų

Paskutinės Bangkoko naujienos

Tailandas savarankiškai (Facebook grupė)

Produktyvių planų, gerų įspūdžių ir malonios saulės 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venom: 20 sausio 2014 - 08:10
Sveiki. Kas buvote Doi Inthanon gal galite pasakyti, ar toks va http://www.blueeleph...tail.php?id=147 turas su tokia kaina nera per brangus. Gaunasi apie 273 lt zmogui. Dar mums siulo agentura sita ta pacia diena prijungti tura i Doi Suthep sventykla, kadangi teiravomes del jos, bet tada isvis kaina parase 350 lt... Gal vietoj pavyktu kazka pigesnio rasti? Toki pati treckinga? Nes tokia suma man atrodo tikrai gerokai per didele...
Atsakyti
Paildysiu įžanginę žinutę dar keliais pasakojimais:

Singapūras-Filipinai-Tailandas-Malaizija

Pataja-tai lyg ir ne Tailandas, bet.... Pirma pažintis su Azija 2013

Įvairiaspalvis Tailandas.... ir šiek tiek Kambodžos

Tailandas-tūkstančio šypsenų šalis

Tailandas 2008 arba Paekstrimaukim

"Same same but different"arba keletas Azijos šalių

retkarčiais vis papildomos tiesiai iš įvykių vietos....

5 mėnesiai Tailande

Tikiu, kad ilgainiui jų bus dar daugiau, bet akis paganyt jau tikrai yra į ką mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Swychek @ 2014 01 20, 11:23)
Sveiki. Kas buvote Doi Inthanon gal galite pasakyti, ar toks va http://www.blueeleph...tail.php?id=147 turas su tokia kaina nera per brangus. Gaunasi apie 273 lt zmogui. Dar mums siulo agentura sita ta pacia diena prijungti tura i Doi Suthep sventykla, kadangi teiravomes del jos, bet tada isvis kaina parase 350 lt... Gal vietoj pavyktu kazka pigesnio rasti? Toki pati treckinga? Nes tokia suma man atrodo tikrai gerokai per didele...

Mes emem dienai masina su vairuotoju (be gido) i Doi Inthanon. Mokejom 3200 bht plius kuras (atvaziavo su pilnu baku, vakare sustojo uzsipildyti, kainavo dar 800). Programa panasi, tik vietoj 2.5 valandu trekkingo zemyn mes ejom Kew Mae Pan trasa, nuo jos ir pradejome diena, nes apie pietus prisirenka debesu ir nieko doro nebesimato.

3500 bht zmogui yra daug (jei dviems, butu normaliai).

Ta pacia diena i Doi Suthep nespesit - tiksliau, gal ir spesit, bet jau bus tikrai lekimas. Mes (is nezinojimo) planavom taip daryti, bet TA forume visi choru mane atkalbejo nuo tos idejos, ir po to labai dziaugiausi, nes Doi Inthanon tikrai reikejo visos dienos.

Siaip, mano kuklia nuomone, nei i Doi Inthanon, nei juo labiau i Doi Suthep gido ir turo nereikia. Taksi su vairuotoju pilnai uztenka. Ir turbut pigiau galima rasti nei mes radom - as pasiklioviau rekomendacija ir nesiderejau visai del kainos.

Dar apie Doi Inthanon - ten kazkurioj vietoj pakelej yra turgelis, ir visi jame pardavineja dziovintus vaisius. Kainos jau nepamenu (nebuvo visai jau pigu), bet tokiu skaniu dziovintu mangu ir ananasu dar niekad nevalgiau! Beveik kaip ir ne dziovinti, nesijaucia to "odinio" sausumo. Labai labai skanu thumbup.gif Kitur paskui dar pirkom, bandem, bet tokio skonio neberadom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 20 sausio 2014 - 14:36
QUOTE(Jurzole @ 2014 01 20, 16:33)
Mes emem dienai masina su vairuotoju (be gido) i Doi Inthanon. Mokejom 3200 bht plius kuras (atvaziavo su pilnu baku, vakare sustojo uzsipildyti, kainavo dar 800). Programa panasi, tik vietoj 2.5 valandu trekkingo zemyn mes ejom Kew Mae Pan trasa, nuo jos ir pradejome diena, nes apie pietus prisirenka debesu ir nieko doro nebesimato.

3500 bht zmogui yra daug (jei dviems, butu normaliai).

Ta pacia diena i Doi Suthep nespesit - tiksliau, gal ir spesit, bet jau bus tikrai lekimas. Mes (is nezinojimo) planavom taip daryti, bet TA forume visi choru mane atkalbejo nuo tos idejos, ir po to labai dziaugiausi, nes Doi Inthanon tikrai reikejo visos dienos.

Siaip, mano kuklia nuomone, nei i Doi Inthanon, nei juo labiau i Doi Suthep gido ir turo nereikia. Taksi su vairuotoju pilnai uztenka. Ir turbut pigiau galima rasti nei mes radom - as pasiklioviau rekomendacija ir nesiderejau visai del kainos.

Dar apie Doi Inthanon - ten kazkurioj vietoj pakelej yra turgelis, ir visi jame pardavineja dziovintus vaisius. Kainos jau nepamenu (nebuvo visai jau pigu), bet tokiu skaniu dziovintu mangu ir ananasu dar niekad nevalgiau! Beveik kaip ir ne dziovinti, nesijaucia to "odinio" sausumo. Labai labai skanu  thumbup.gif Kitur paskui dar pirkom, bandem, bet tokio skonio neberadom.


Tai sakot neapsimoka imti turo? Patiems tiesiog labiau vertetu pasiimti koki vairuotoja ir tiesiog pasivaikscioti po ta parka? O koks to parko is viso principas? Cia kazkokia uztverta teritorija kur butu galima nuvaziuoti ir pasivaikscioti, ar tiesiog uzkyli i ta virsune ir eini kur akys mato zemyn? Ir pakeliui matosi visi tie kriokliai, aprasyti ryziu laukai, kavos plantacijos? Atsiprasau uz kvaila klausima, bet sakau, nelabai orientuojuosi blush2.gif
Ir per kur susiradot vairuotoja? Nes kaip supratau ta kaina, kuria paraset, gavosi dviem ir praktiskai perpus pigiau...
Atsakyti
QUOTE(Swychek @ 2014 01 20, 16:37)
Tai sakot neapsimoka imti turo? Patiems tiesiog labiau vertetu pasiimti koki vairuotoja ir tiesiog pasivaikscioti po ta parka? O koks to parko is viso principas? Cia kazkokia uztverta teritorija kur butu galima nuvaziuoti ir pasivaikscioti, ar tiesiog uzkyli i ta virsune ir eini kur akys mato zemyn? Ir pakeliui matosi visi tie kriokliai, aprasyti ryziu laukai, kavos plantacijos? Atsiprasau uz kvaila klausima, bet sakau, nelabai orientuojuosi  blush2.gif
Ir per kur susiradot vairuotoja? Nes kaip supratau ta kaina, kuria paraset, gavosi dviem ir praktiskai perpus pigiau...

Doi Inthanon yra dziunglemis apauges kalnas. I kalno virsune veda asfaltuotas kelias (apie 50 km nuo parko vartu iki virsunes). Pakeliui yra kriokliai, karaliskosios stupos, Kew Mae Pan trasos pradzia, mazesni keliukai, vedantys i kaimus, mazesnius kriokliukus ir kitas atrakcijas. Kontroles poste susimokat ivaziavimo mokesti (200 bht zmogui) ir toliau galit stoti, kur norit. Mes su vairuotoju is anksto susitarem, kur noresim sustoti, jis tuos visus sustojimus zinojo, o Kew Mae Pan trasos pradzioj dar ir su gidais uz mus pakalbejo (jie anghliskai mokejo gal du zodzius). Zodziu, nesudetinga ten, del to ir sakau, kad turo nereikia. Tiesa, dar norint patekti i tas stupas, irgi reikia moketi (40 bht zmogui), tai is viso mums kainavo apie 4500.

BET - jei jus domina butent tas 2.5 valandu zygis per kavos plantacijas, ryziu laukus ir t.t., tada imkit tura, nes savarankiskai eiti, kur akys veda, tikrai negalesit, reikia zinoti takus. Kita vertus, pasivaiksciojima po kavos plantacijas, ryziu laukus ir vietinius kaimus gal ir arciau Chiang Mai galima rasti? Iki Doi Inthanon apie pusantros valandos kelio. Man asmeniskai ispudingiausia ten buvo 3 km ilgio Kew Mae Pan trasa (kyli per dziungles aukstyn, paskui atvira kalno ketera leidiesi zemyn), kuriai savo gido irgi nereikia, ji gauni ten vietoje, ir kainuoja pigiau. Pacioj virsunej jokiu vaizdu nera, stupos nera baisiai ispudingos, kriokliai... na grazus, bet nera stebuklingai grazus, vien del ju irgi neverta taip toli vaziuoti.

Toks variantas, kaip jusu nusiziuretas, gal ir gerai, jei norit ir Doi Inthanon pamatyti, ir zygi aptureti, bet man tikrai atrodo brangoka.

Vairuotoja mums rekomendavo TA Chiang Mai forume. Likom labai patenkinti. Jei noresit, duokit zinia, parasysiu i AZ jo kontaktus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 20 sausio 2014 - 17:23
Sveiki, gal kas galetu patarti?
1. Ar verta is LT uzsisakyti kelione i Kombodza bei Vietnama? Kiek foto riekia tureti vykstant per siena?Kokia keliones kaina yra normali?
2. is kur geriausia uzsisakyti plaukima Kway upe? Galim is Bankoko arba Pattayjos (ten praleisime dali atostogu)
Pradzioj planavomes siek tiek pabuti atskride Bankoke, bet jei ten riauses, tai reikes nesti skudurus is kart turbut kuo toliau...
3. Kokioms saloms prioriteta skirtumet Phi Phi ar Semilan? o gal dar grazesniu yra.
Ir kaip greiciausiai is Bankoko iki ju nusigauti? kokios kainos mazdaug?
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 01 19, 16:16)
sm2002, dabar jau galiu atsakyti dėl maršruto, gal kokių komentarų turėsit, būčiau dėkinga (suprantu, kad viskas ten keičiasi greitai, bet vis tiek gal kokie patarimai pravers).
Labai glaustai maršrutas toks: iš Bankoko skrendam į Mandalay (ten kelios dienos), iš Mandalay važiuojam į Bagan (kokios 3 naktys su Mt Popa aplankymu), iš Bagan važiuojam į Taunggok (link Mrauk-U), kiek domėjausi, iki jo galima autobusu nuvažiuoti, užima apie parą laiko. Iš Taunggok plaukiam į Sittwe greituoju laivu ir tada upe iki Mrauk-U, ten apie 3 naktys, atgal iki Taunggok, iš jo į Ngapali porai naktų atsipūsti autobusu. Iš Ngapali autobusu į Yangon ir tam regione praleidžiam apie 4 naktis (su Bago, Hpa-An aplankymu). Iš Yangon skrendam į Bankoką ir toliau savais keliais.
Planuojam Birmoje tilpti į 16-17 dienų ir nusiteikę keliauti itin intensyviai, po to lauks poilsis Tailande smile.gif griežto dienų skaičiaus Birmoje neturime susistatę, galim mažiau, bet galim ir  kažkiek daugiau praleisti laiko. Inle ežerą atmetam, nes panašaus pobūdžio vaizdų esam Laose matę (4000 salų) ir manau, kad bus labai panašu.
Sorry už of topic  4u.gif

Planas netgi labai įdomus 4u.gif Aš dar įtraukčiau Golden Rock... Tik iš Bagan į Mrauk-U laukia sunki kelionė per kalnus, autubusais, kurie turtistų nevežiojo iki šių metų. Iš Ngapali į Yangon irgi ne lengvesnė. Iš Mandalay į Bagan per Monyva važiuosite? Man atrodo garlaivis ne kiekvieną dieną plaukia g.gif Mandalay porą dienų užtenka, o vat Yangon skirčiau tik vieną dieną (nebent į Karaweik restoraną galvojate užsukti, o jis lyg tai nuo 6 vakaro dirba) ir kraustyčiaus į Bago ir Hpa-An, nes kainos viešbučių ir taksi nenormalios. Aš autubusu atvykau į Yangon 4-5 ryto, tai saulėtekį įspūdingą Swedagon šventykloje mačiau. Vietiniai meldžiasi, o turistų nulis thumbup.gif Turbūt jau žinote, kad bilietus autobusui galite viešbutyje nusipirkti, patogiau negu agentūroje thumbup.gif Dažnai į bilieto kainą įeina ir pasiėmimas iš viešbučio. Perkant agentūroje - vežė nuo agentūros nemokamai. Kas mane nustebino, tai, kad gali palikti lagaminus kavinėje (tee shop) ir agentūroje saugojimui nemokamai - iki šiol buvo saugu rolleyes.gif
Sorry už of topic, bet temos Myanmar nėra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ssmm202 @ 2014 01 21, 11:21)
Planas netgi labai įdomus  4u.gif Aš dar įtraukčiau Golden Rock... Tik iš Bagan į Mrauk-U laukia sunki kelionė per kalnus, autubusais, kurie turtistų nevežiojo iki šių metų. Iš Ngapali į Yangon irgi ne lengvesnė. Iš Mandalay į Bagan per Monyva važiuosite? Man atrodo garlaivis ne kiekvieną dieną plaukia  g.gif Mandalay porą dienų užtenka, o vat Yangon skirčiau tik vieną dieną (nebent į Karaweik restoraną galvojate užsukti, o jis lyg tai nuo 6 vakaro dirba) ir kraustyčiaus į Bago ir Hpa-An, nes kainos viešbučių ir taksi nenormalios. Aš autubusu atvykau į Yangon 4-5 ryto, tai saulėtekį įspūdingą Swedagon šventykloje mačiau. Vietiniai meldžiasi, o turistų nulis thumbup.gif  Turbūt jau žinote, kad bilietus autobusui galite viešbutyje nusipirkti, patogiau negu agentūroje thumbup.gif Dažnai į bilieto kainą įeina ir pasiėmimas iš viešbučio. Perkant agentūroje - vežė nuo agentūros nemokamai. Kas mane nustebino, tai, kad gali palikti lagaminus kavinėje (tee shop) ir agentūroje saugojimui nemokamai - iki šiol buvo saugu  rolleyes.gif
Sorry už of topic, bet temos Myanmar nėra  4u.gif

Golden Rock trauksim, smalsu pažiūrėt smile.gif
Dvejojam dar dėl kelionės į Mrauk-U dėl jos sudėtingumo, Laose kai pavažinėjom fantazija truputi "atšoko" ir apie gyvybę labiau pradėjom mąstyti, o ne tik apie begalinį norą pamatyti užsibrėžtu sobjektus biggrin.gif
Dar ieškosiu info daugiau paie keliavimą iki Mrauk-U, jūs kiek pamenu nevažiavot?
Yra varianta sksirstio, bet irgi ne per saugiausias kiek pasidomėjau sad.gif gal skridot?
Ačiū už komentarus ir patarimus 4u.gif
O kas gero Monyva? verta užsukti ar ten neišvengiamai atsiduri važiuojant į Bagan?
Vyras dar labai nori ir svarsto variantą vis dėlto skristi į Yangon ir važiuoti traukiniu į Bagan, gal bandėte?

Dėl of topic dar kartą atsiprašau, bet kurti temos dėl dviejų žmonių gal neverta... o gal ir verta? biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, praeitoj temoj maciau, jog diskutavote apie supima laive. Ka tik grizome is Similanu, tai galiu pakomentuoti. Pati del viso pikto is Lietuvos buvau pasiemusi tableciu nuo supimo, bet atvykus i prieplauka, is kur plaukem i Similan salas tableciu nuo supimo buvo prideta ant kiekvieno kampo. Jura pasitaike nerami, todel dziaugiuosi, kad isgeriau, nes kartu plauke daugelis kinu praveme puse keliones. Mes plaukem su Seastar Andaman. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(preta @ 2014 01 21, 16:38)
Sveiki, praeitoj temoj maciau, jog diskutavote apie supima laive. Ka tik grizome is Similanu, tai galiu pakomentuoti. Pati del viso pikto is Lietuvos buvau pasiemusi tableciu nuo supimo, bet atvykus i prieplauka, is kur plaukem i Similan salas tableciu nuo supimo buvo prideta ant kiekvieno kampo. Jura pasitaike nerami, todel dziaugiuosi, kad isgeriau, nes kartu plauke daugelis kinu praveme puse keliones. Mes plaukem su Seastar Andaman. smile.gif


O tuos vaistus kazkaip reikia gerti valanda iki keliones, nea?
Kaip patiko Similans? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2014 01 20, 17:22)
Doi Inthanon yra dziunglemis apauges kalnas. I kalno virsune veda asfaltuotas kelias (apie 50 km nuo parko vartu iki virsunes). Pakeliui yra kriokliai, karaliskosios stupos, Kew Mae Pan trasos pradzia, mazesni keliukai, vedantys i kaimus, mazesnius kriokliukus ir kitas atrakcijas. Kontroles poste susimokat ivaziavimo mokesti (200 bht zmogui) ir toliau galit stoti, kur norit. Mes su vairuotoju is anksto susitarem, kur noresim sustoti, jis tuos visus sustojimus zinojo, o Kew Mae Pan trasos pradzioj dar ir su gidais uz mus pakalbejo (jie anghliskai mokejo gal du zodzius). Zodziu, nesudetinga ten, del to ir sakau, kad turo nereikia. Tiesa, dar norint patekti i tas stupas, irgi reikia moketi (40 bht zmogui), tai is viso mums kainavo apie 4500.


Skamba NUOSTABIAI.. wub.gif na nežinau, kalnai tai man visiška silpnybė. Bet.. noriu paklaust o ta trasa ar labai sunki? Sakėt atvira ketera reik kopti? Pas mane komandoj bus kiek vyresni žmonės, tai klausimas ar jie užsiropš, ar nebaisu ir pan?

Swychek, dėl tos padėties nebežinau ką galvot. Parašiau Joey iš goodtimestravel, nes vieną turą iš jų imam. Sakau gal keisti hotelį, nes neaiku kaip ten kas, tai jis parašė taip: gali būti traffic jam, tačiau keliaukit BTS ir aplenksit visus kamščius bei protesto vietas. Jokio pavojaus ir tt nėra.
Atsakyti